Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość CHASSE
Sorki wymiekam.... dobrego spokojnego snu Wszystkim życze. Dziekujemy Tobie Boże za dobry dzień a prosimy o dobra noc. Mój dobry Jezu idziemy już spać nic nam sie złego nie może stać mamy na obrone znak Krzyża Świetego w imie Ojca i Syna i Ducha Świetego Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ta kafejka daje do wiwatu...chyba dziś uświerkne..zanim wejdę;) "gdzieś tam"...jak pozwolisz bedę mówił "delfinko" - dobrze? nie bardzo kojarzę o jaki "podtekst" mogło by chodzić...wiesz jak cytując Ciebie z tym "płaceniem za naiwność" chodziło mi bardziej o to, iż w podobny sposób odczuwam pewną sytuację, która i mnie dotknęła...ale spokojnie nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie mi miło jk bedziesz się do mnie tak zwracał.....Gniewko za wiele przeszłam aby uwierzyć w takie czarusiowe gadanie jpj....kurcze w sumie wyszła kicha ...popatrzeć z boku wyglądało to straszliwie serio....ale jako facet z krwi i kości....szczerze wyznawał byś miłośc na takim forum........ale jak się bawic to się bawić...ktoś to uwielbia i daj mu Panie Boże dobrej zabawy.......:) Wracając do naiwności mej.....mówiąc to nie miałam także na myśli Barki.....widzisz trochę już siedzę w tym światku inernrtowym i wiem co tu sie dzieje....aczkolwiek ponalam sporo przemiłych osób na innych portalach ale dalsze kontakty utrzymuję przez komunikatory.....:) Wiesz net jest taką moją odskocznią od szarej codzienności....samotności itd...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz tu rację "Delfinko"...w miarę dobrze jeśli nad tą "zabawą" się panuje...gorzej jeśli z ludzi robi się zabawki...i to już nie tylko w sieci..ale i na jawie... a co do miłości to wiesz wydaje mi się ona tak delikatną i subtelną, iż byłaby zarezerwowana dla tej jedynej..hmmm, wiem że zrozumiesz, ale "sieć" tego nie zapewnia...a takie czułe słowa warto wypowiadać chyba w przysłowiowe czteruy oczka", tj tylko sobie bez świadków... nie wiem czy portalach można znaleźć miłość...przyjaciół chyba tak...ale widzisz głupio przyznać się ale dopiero od niedawna tak się rozpisuję i nie mam zbytniego w tym polu doświadczenia;)...może dlatego popełniam tyle byków ze szczerością;)... no ale "Delfinko", Chessy i kompania cała dość smuty czas przyuczyć się do kolęd no jak propozycję przyjelibyście...tu mam jedną :) http://www.youtube.com/watch?v=Eg5hROFcWd0 ...no co wigilia to czas cudów...one też mogą sobie pośpiewać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko wiem ,że już póżno zraz zmykam ale jeszcze posłużę się jedną metaforą.....myślę ,że to jest najlepsze odzwierciedlenie miłości..... Miłośc to jest spacer pośród drobniutkiego deszczu.....człowiek idzie zanim nie zauważy ,że przemókł do samego serca:)🌼 wyczytane na innym portalu....moim zdaniem tak powinno to wyglądać... widzisz jaka ze mnie romantyczka:)::):) Ok zmykam nie przynudzam.....rano praca... Słodkich snów :):):)🌼 Chasuniu Tobie również....🌼 a to w ramach przygotowan do nocy wigilijnej http://www.youtube.com/watch?v=PfBStD6_4tY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze rozmarzyłam się.....nie miałes kiedy tego przesłac:) Gniewko czy zauważyłes to co ja ......ktoś cierpi na bezsenność ....przybierając różne postacie.......:) Do juterka......dobranoc:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
http://www.youtube.com/watch?v=mmuqemZAxos moje przemyślenia.:-) wtedy naprawdę może być cudownie, gdy spotka się bestia z osobą niewinną i doskonałą,a kiedy razem wszystko wymieszają,w miłości, razem naprawdę osiągną wszystko.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
sorka:-) nie znam angielsiego jestem tylko szamanem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
lecz uwielbiam tą , której czuję serduszko. Wymieszamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
sory:-) pewnie komuś wymieszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
sama widzisz na wszystko masz odpowiedz, mam wątpliwości czy zasługuję na kogoś, takiego jak Ty? może powinienem jeszcze nad sobą popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
a tak naprawdę do ideału można dojść tylko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
mam siłę walczyć tylko z wrogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Służenie innym bez uczucia pokory jest jedynie zaspokajaniem egoizmu: zapatrzeniem się wyłącznie we własną osobę. Im świętsza jest prawda, tym pokorniejszy powinien być ten, kto ją głosi. * "Jakże wielki jesteś, Panie, i godny, by Cię sławić. Wspaniała jest Twoja moc, a Twojej Mądrości nikt nie zmierzy. Pragnie Cię sławić człowiek, cząstka Twego stworzenia, który dźwiga swój śmiertelny los; nosi świadectwo swego grzechu i dowód tego, że Ty pysznym się sprzeciwiasz. A jednak pragnie Cię sławić ta cząstka Twego stworzenia. Ty sam sprawiasz, że znajduje on ukojenie w wielbieniu Ciebie. Stworzyłeś nas bowiem dla siebie i niespokojne jest nasze serce, dopóki nie spocznie w Tobie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* "Jeśli chcesz być wielki, zaczynaj od rzeczy małych. Zakładaj głęboki fundament pokory, skoro zamierzasz budować wysoko." Nie zatrzymujmy nieprzyjaźni względem kogokolwiek w naszych sercach, bo gdy w sercu zbierze się dużo nienawiści, ono niszczeje." "Jeśli chcesz Boga chwalić, niechaj nie tylko głos twój śpiewa chwałę Bożą, lecz przede wszystkim niech czyny twoje będą w harmonii z tym, co twój głos śpiewa." * "Sercem się prosi, sercem się szuka, sercem się kołacze i sercu drzwi będą otworzone."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
Służenie innym bez uczucia pokory jest jedynie zaspokajaniem egoizmu: zapatrzeniem się wyłącznie we własną osobę. Im świętsza jest prawda, tym pokorniejszy powinien być ten, kto ją głosi. * "Jakże wielki jesteś, Panie, i godny, by Cię sławić. Wspaniała jest Twoja moc, a Twojej Mądrości nikt nie zmierzy. Pragnie Cię sławić człowiek, cząstka Twego stworzenia, który dźwiga swój śmiertelny los; nosi świadectwo swego grzechu i dowód tego, że Ty pysznym się sprzeciwiasz. A jednak pragnie Cię sławić ta cząstka Twego stworzenia. Ty sam sprawiasz, że znajduje on ukojenie w wielbieniu Ciebie. Stworzyłeś nas bowiem dla siebie i niespokojne jest nasze serce, dopóki nie spocznie w Tobie." A jeśli ja pragnę służyć Tej jednej,która Pan Bóg mi pozwoli mi spotkać, byśmy służyli jemu razem, jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment z filmu ''Sara'' ''(...)Miłość to takie coś czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości. To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół. Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach. Miłość jest wtedy, kiedy do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz moja maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz nic przełknąć. I wtedy kiedy nie zaśniesz zanim nie dotkniesz jej brzucha. Miłość jest wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz o tym, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić... "Nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie może mieć na własność. I to jest najważniejsze przesłanie miłości - mieć najwspanialszą osobę na świecie, ale jej nie posiadać. " "Miłość jest jak tama.... Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi taka chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe, a co nie, i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę. Kochać ? to utracić panowanie nad sobą." Paulo Coelho ? Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
skracając:-) lubisz mnie choć tyci?:-) bo zniknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kształt twojego życia zależy od ciebie - kontroluj swoje nawyki! Jeśli będziesz żyć w przekonaniu, że nie możesz niczego w sobie zmienić, bądź po prostu nie chce ci się podjąć wysiłku, to prędzej czy później (a raczej prędzej) stanie się to twoim nawykiem myślowym - niemożliwym do wykorzenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia...
Dwa lat temu pojechałem zakochany na randkę internetową:-) kupiłem samochód i stroje za 40 000 zł i nawet nie doszło do spotkania, naprawdę jestem wariat, bo dziś wydał bym 80 000 lecz jeszcze nie mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×