Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Go艣膰 gdzies tam
馃憚馃憚馃憚jeste艣 s艂odka馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gdzies tam
呕ycie jest zbyt kr贸tkie by wstawa膰 z poczuciem 偶alu. Wi臋c kochaj ludzi, kt贸rzy traktuj膮 Ci臋 w艂a艣ciwie, zapomnij o tych,kt贸rzy tego nie robi膮. Uwierz w to,偶e nic nie dzieje si臋 bez powodu, je偶eli dostajesz szans臋, bierz j膮! Je艣li to zmieni Twoje 偶ycie, Pozw贸l na to! Nikt nie powiedzia艂,偶e to 艂atwe, ale obiecano,偶e b臋dzie warto. :):):):):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 CHASSE
..... "prawdy" ci膮g dalszy....http://www.youtube.com/watch?v=-mRmgV0czVI ilekro膰 tego s艂ucham dostaje g臋siej:) sk贸rki. Oba te utwory( jak sie niekt贸rym wyda ....)przypisujac sobie patetyczno艣ci膮 tr膮c膮 by膰 mo偶e a ja uto偶samiam sie ze s艂owami gdy偶 wymowno艣膰 ich kolana moje ugi膮膰 potrafi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chasse ch臋tnie posz艂abym dzisiaj na urlop.....fotel mnie dzisiaj parzy......ale nic to urlopu nie ma trzeba pracowa膰.......zagl膮dam co jaki艣 czas zyrkn膮c co dorzucisz.......ale wiecz贸r dzisiaj b臋de miala wypelniony.....chocia偶 mam nadziej臋 ,偶e zaraz kole偶anka pojedzie do miasta...wi臋c si臋 podelektuj臋 tym co wrzuci艂a艣........a na Marginesie NIEMENA UWIELBIAM......DZI臉KI馃憚馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 CHASSE
Gniewko towrzyszu mi艂y:) nadal sadzisz 偶e mnie znasz??? 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dope艂ni艂o sie... Andrzeju mam nie odparte wra偶enie ze pod p艂aszczem odwolywania sie ku milo艣ci Bo偶ej i nieustannych deklaracji pt jestem synem BoZym .... tak na prawde szukasz po艂贸wki kt贸ra zapewni Ci ful wypas zmys艂owych doznan. zdaje sobie sprawe ze nie spodoba sie Tobie co napisalam i za to z g贸ry BBBBB przepraszam ale tak w艂asnie sadze a 偶e p艂yniemy jedna BARKA osmieli艂am sie n ataka opinie. to s膮 s艂owa chasse skierowane do CIEBIE Andrzeju......podpisuj臋 si臋 pod nimi obiema r臋kami..(lew膮 rownie偶 pisz臋:)wybacz ale ......r贸wnie偶 tak my艣l臋:) CHASSE MAM NADZIEJ臉,呕E NIE GNIEWASZ SI臉 NA MNIE .....馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Je偶eli zdo艂asz zachowa膰 spok贸j, chocia偶by wszyscy ju偶 go stracili, ciebie oskar偶aj膮c; Je偶eli nadal masz nadziej臋, chocia偶by wszyscy o tobie zw膮tpili, licz膮c si臋 jednak z ich zastrze偶eniami; Je偶eli umiesz czeka膰 bez zm臋czenia, je偶eli na obelgi nie reagujesz obelgami, je偶eli nie odp艂acasz za nienawi艣膰 nienawi艣ci膮, nie udaj膮c jednak偶e m臋drca i 艣wi臋tego; Je偶eli marz膮c - nie ulegasz marzeniom; Je偶eli rozumuj膮c - rozumowania nie czynisz celem; Je偶eli umiesz przyj膮膰 sukces i pora偶k臋, traktuj膮c jednakowo oba te z艂udzenia; Je偶eli 艣cierpisz wypaczenie prawdy przez ciebie g艂oszonej, kiedy kr臋tacze czyni膮 z niej zasadzk臋, by wydrwi膰 naiwnych, albo zaakceptujesz ruin臋 tego co by艂o tre艣ci膮 twego 偶ycia, kiedy pokornie zaczniesz odbudow臋 zu偶ytymi ju偶 narz臋dziami; je偶eli potrafisz na jednej szali po艂o偶y膰 wszystkie twe sukcesy i potrafisz zaryzykowa膰, stawiaj膮c wszystko na jedn膮 kart臋, je偶eli potrafisz przegra膰 i zacz膮膰 wszystko od pocz膮tku, bez s艂owa , nie 偶al膮c si臋, 偶e przegra艂e艣; Je偶eli umiesz zmusi膰 serce, nerwy, si艂y, by nie zawiod艂y, cho膰by艣 od dawna czu艂 ich wyczerpanie, byleby wytrwa膰 , gdy poza wol膮 nic ju偶 nie m贸wi o wytrwaniu; Je偶eli umiesz rozmawia膰 z nieuczciwymi, nie trac膮c uczciwo艣ci lub spacerowa膰 z kr贸lem w spos贸b naturalny; Je偶eli nie mog膮 ci臋 zrani膰 nieprzyjaciele ani serdeczni przyjaciele; Je偶eli cenisz wszystkich ludzi, nikogo nie przeceniaj膮c; Je艣li potrafisz spo偶ytkowa膰 ka偶d膮 minut臋, nadaj膮c warto艣膰 ka偶dej przemijaj膮cej chwili; twoja jest ziemia i wszystko, co na niej i - co najwa偶niejsze - synu m贸j - b臋dziesz CZ艁OWIEKIEM.馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm Chassy wiesz trudno mi powiedzie膰 czy kogokolwiek znam...chyba tak naprawd臋 mo偶na kogo艣 pozna膰...tak w tym przyslowiu, i偶 "prawdziwego przyjaciela poznaje si臋 w biedzie"...a tak znamy si臋 tylko z widzenia...a ca艂a reszta to wydaje si臋 by膰 naszym o nas wyobra偶eniem, chwil膮 ulotn膮, a mo偶e z艂udzeniem - nie wiem;)... widzisz wczoraj "Gdzie艣 tam" tak 艂膮dnie napisa艂a, cho膰 kontekst tych s艂贸w by艂 smutny, tj. "widzisz ja za swoj膮 naiwno艣膰 p艂ac臋"...jak bym czyta艂 siebie...nie 艂api臋 si臋 co prawda na czu艂o艣ci...ale naiwny potrafi艂em ostatnio by膰 i uwierz mi baardzo...nie chc臋 szuka膰 "lekarstwa na me bol膮czki", bo sam musz臋 stan膮膰 przeciwno艣ciom losu i da膰 im odp贸r - wiem, wiem patetycznie brzmi...ale chc臋 to zrobi膰 by nie nienawidzie膰...i m贸c czu膰 mi艂o艣膰 pe艂ni膮 serca... na razie wiem jedno...scio me nihil scire...nie oceniam...a cz艂owieka s膮dz臋, i偶 mo偶na poznawa膰 m.in. po czynach, gestach .... i w czasie...;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×