Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Andrzejku ja staram się nie błądzić.....chociaż nie zawsze mi się udaje....ale cóż....wiara czyni cuda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary Rok już odchodzi i żegna się już z nami- zostawia nas na rozdrożach z naszymi wspomnieniami.... Zmęczony i przygarbiony Staje na moment w drzwiach, jak gdyby chciał nam powiedzieć: - "Co złego to nie ja".... I że się bardzo starał być dobry i radosny - od lata do jesieni, od zimy aż do wiosny.... Cóż...trochę mu nie wyszło, choć nie był aż taki zły - może jego następca przyniesie lepsze dni.... Już zegar Staruszka wygania, przerywa pożegnanie, a Nowy Rok w pas się kłania i z nami pozostanie.... Co z sobą nam przyniesie? Już wkrótce się okaże. Przyjmijmy Rok Nowy w darze z nadzieją spełnienia marzeń.... I życzmy sobie zdrowia, uśmiechu na każdej twarzy i niech w tym Nowym Roku nam wszystkim dobrze się darzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszkę już bliżej naszej północki...i tego wyjątkowego 2010...wyjątkowego, bo go nawet ciekawe zjawiska poprzedzają...dziś wieczór było częściowe zaćmienie księżyca;) no Hakuniu, Delfinko...to będzie nam dobrze z3wiastować na ten roczek:) a co do tańca:) Delfinko toć przecie jako zadatek tańca z ukochanym możesz zatańczyć z "marzeniem" o nim:) ... wiem wiem, głupie...wariackie...ale, cii...ja tak zrobię, pouczę się troszkę kroków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×