Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Zaufanie więzi ludzkie buduje umacnia przyjaźń chroni miłość bo rodzi wiarę brak - burzy spokój zwyciężają emocje relacje szwankują umierają marzenia jest wartością samą w sobie gdy ją stracisz wtedy docen Myślę,że to jeszcze powinnam dorzucić....a może tylko mi się tak wydaje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha no i narozrabiałem!:) Hakuniuniu...Delfinkuś...Pyśki no proszę uśmiechnijta się bo nowy rok sie zbliża, no już słychować jak człapie ten noworoczniak:)...dziewczyny może niw właściwie się wyraziłem wczoraj, więc sprostuję co do wypowiedzi i Hakunki i Delfinki: słuchajcie nigdy mnie nie łobraziłyście - no chyba takim stwierdzeniem...buf teraz się łobazam... z osóbkami z którym tak fajnie się gada - to ja mam się łobrażać - to dopiero byłbym bez serducha:) dziewuchy ja po prostu powiedziałem, że jedyne co mnie z\wyprowadza z zrównowagi to gra na uczuciach i kłamstwo ale to nie bylo pod żadnym pozorem do kogokolwiek do was skierowane - za bardzo was szanuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... no i doś mi z tym przepraszaniem Hakóniu, Delfinuś bo sam się lubię pośmiać z samego siebie:) 🌻 🌻 🌻 na zgodę, ok? http://media5.mojageneracja.pl/oipiwuewru/mediumjw4zmu5547b1d966c7a3163338.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam szczery do bólu. Także taki byłem,lecz się podniosłem. Jeśli ktoś pragnie żyć powinien modlić nie ustami, lecz sercem. Ja wszystko odbieram o emocjach innych na pokładzie barki. Co? lepiej ,żeby naprawdę umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haku :-)? Wiem ,że pytanie jest abstrakcyjne . Ale wszyscy mówią od 2000 lat o nadejściu Jezusa, Jaki będzie tym razem ?znowu pozwoli przybić się do krzyża? Czy wyprowadzi z tego naszego Egiptu tylko najzdrowszych? pozwalając by ci chorzy się nawzajem pozabijali.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu uruchamiałem firmę, Lokal był od strony ulicy, Nie posiadałem dużo środków, kupiłem styropian i powycinałem sam wszystkie literki i przylepiłem do ściany elewacji budynku. Codziennie ktoś jedną,dwie wyrywał , zapanowałem nad gniewem, strachem...modliłem się cierpliwie wycinając i przylepiając kolejne literki. W końcu ktoś mnie poinformował kto je codziennie niszczy. Wybaczyłem jemu mentalnie.Pomodliłem się. Po jakim czasie zauważyłem ,że chodzi o kulach, później znalazł się w wiezieniu, obecnie jest bezdomny mieszka z jakąś kobietą w melinie. W zapanowaniu nad naszymi emocjami i wybaczeniu tkwi nasza największa siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gniewko traktuje mnie jak wroga:-) Gniewko uwierz mi to Pan Bóg łączy te najszczęśliwsze pary, Dlatego jeśli będziesz się żarliwie modlił, Bóg Tobie pomoże i tak się stanie, jeśli będziesz próbował własnych sił będziesz cierpiał. To także z mojego doświadczenia. A ja Tobie życzę byś był szczęśliwszy ode mnie. Szczęśliwego Nowego Roku i oby Twoje marzenia się spełniły. http://www.youtube.com/watch?v=FoAyssFAXQg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, Ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro ... Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijmy wraz Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża nas. Silni Wiarą i Nadzieją Miłość nieśmy w świat Dni nam lepsze zajaśnieją i każdy będzie z tego rad. Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. 🌼👄🌼 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010 WSZYSTKIM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Gniewko przeprosiny przyjęte......haha ..... a teraz czas na specjalne życzenia dla CIEBIE I HAKÓNY... 🌼Nowy Rok - to zwykło się mawiać dobra okazja do tego, by się zmienić. Ja jednak pragnę WAM życzyć, abyście nadal pozostali sobą. Nie pozwólcie zniszczyć w sobie tego, co WAS wyróżnia w tłumie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×