Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Kuligiem chciałem do Cię jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja sam ostał się z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć: Do siego Roku!... ...lecz tym szczęściem które Tobie życzę nie są złota wory, ni możnych "przyjaciół" gromady, ni także pustych żali posady... to co ci życzę to "serce", to przyjaciel jeden a prawdziwy, to satysfakcja z tego co robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prócz tego Pomarańczko, Malutka, LA, Andrzej, i inni jeszcze na nowy rok prócz tego życzę wam by Nowy Rok po przyniesieniu wam radości, miłości i marzeń spelnienia niech dorzuci garść nowych jeszcze, bo tylko one nadają życiu sens! W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuniu, Delfinuś...bardziuchno dziekuję za cudne życzonka...a z serca chciałbym wam życzyć... by pewnego pięknego dnia, jeszcze w tym roku, co nadchodzi kroczkami noworodka... ....ktoś do was powiedział http://www.youtube.com/watch?v=cyjEnm7Yl6I&feature=related 🌻 ...by rozwitała pomiędzy wami nieustannie http://www.youtube.com/watch?v=aBqmcIgA6Xs&feature=PlayList&p=EFED527505821262&index=0&playnext=1 🌻 ...by pewnego cudnego dnia ten umiłowany okazał się także tym jedynym, tą Bratnią Duszą z którą będziecie pragnąć zawędrować i tu też http://www.youtube.com/watch?v=I5wfPdkJRes 🌻 ...ale też tego życzę wam by we spólnym waszym tańcu chciał tak jak za [pierwszym razem tak i w środku i na końcu tańczyć tylko z wami http://www.youtube.com/watch?v=di9PcYUfwFU 🌻 ...by wasz "taniec życia" okazywał się wciąż niekończącą się miłością.... tego wam i nie tylko wam życzę...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Andrzeju nie mam wątplwości że Chrystus ponownie zechciałby ofiarować swoje życie za nas grzesznych.On nie wybiera spośród nas jemu wszyscy jesteśmy umiłowani.Równi. Bładzimy bo taka ludzka natura słaba i czesto nie wdzieczna.Czy Jezus nie przychodzi aby nas leczyć? Czy lekarz potrzebny jest ludziom zdrowym...? Nie godzi sie nawet w myśli radować z cudzego nieszcześcia... Andrzeju przedziwny z Ciebie człowiek i niewatpliwie doświadczony i madrości pełen.Prośbe mam jedna- kiedy piszesz lub wklejasz coś zastanów sie czy nie ranisz czyichś uczuć lub nie sugerujesz niestosownych myśli.. Generalnie nic do Ciebie nie mam ale sam kiedyś prosiłeś żeby szczerze zwracać Tobie uwage jak coś jes nie teges:) no dobra gledze jak citka staruszeczka:) bym chciała w prostych słowach życzyć Wam tylko ludzkiej życzliwości uśmiechu nieustannego i końskiego zdrowia:) ps i udanych wejść na kafe.......🌻 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hako, jeśli przeczytałaś uważnie to co napisałem o osobie ,która psuła moje literki ... czy ja się cieszę ,że on jest teraz bezdomny? absolutnie nie! modlę się za niego by wyzdrowiał. Wg moich przemyśleń przychodzimy na ziemię wiele razy by odrabiać lekcje ze: strachu, zazdrości,odwetu,nienawiści,smutku,gniewu...wiary w miłość gdy nastąpi to ostatnie przychodzimy już bez krzyża, skazani na SZCZĘŚCIE:-) Ci co rozbijają przystanki są w I klasie gimnazjum a my już jesteśmy w drugim,zatem nie można mieć pretensji, żalu, że ktoś dłużej zalicza tematTak czy siak,każdy musi egzamin na koniec roku szkolnego zaliczyć, jeśli nie, nadal pozostaje w I klasie. tak naprawdę trudno komuś pomóc, mawiają gdy chcesz kogoś zmienić, zacznij od siebie. Zatem przestańcie się zamartwiać i bawcie się DOBRZE!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolei patrząc na mnie... ja któryś raz z rzędu spędzam sylwestra sam w domu , do kogoś pretensje? Broń Boże,:-) Za mało się modlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×