Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość WYSTARCZAJĄCO
ok już mnie nie ma,ale powiem krótko,prwda zawsze boli a w głowie mieszasz sobie sam. Powodzenia w dalszych podbojach niewieścich serc,ale drugiej Delfinki nie znajdziesz:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZAJĄCO
nie jestem żadną z twoich fanek jest bezstronna,pa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZAJĄCO
może wszedł,a ty pogardziłes tym sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZAJĄCO
Czasem trzeba ofiarować komuś swe serce, by z daleka zobaczyć, ile jest w nim miłości. Czasem trzeba od kogoś odjechać aby zrozumieć, jak bardzo się tęskni. Czasem trzeba odejść... Tylko po to, by móc powrócić. Czasem trzeba zapomnieć, by móc pamiętać od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot-chadza wlasnymi sciezkami
o jestes:) na spacer wyjdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot-chadza wlasnymi sciezkami
odpisujesz wystarczajaco? nadwrazliwy? raczej brak Ci rownowagi:) zbyt duzo czasu tu spedzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jest jeszcze inaczej...jestem jakiś dziwoląg, przeżywałem już to kiedyś, gdy kogoś mocno kochałem, Gdy się mocno skupię staję się jakby radarem, czuję tą osobę, gdy bardzo o mnie myśli,narastającym ciepłem, ale bywa także, ze miewam mniej przyjemne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...miłego wieczoru🌻 WYSTARCZAJĄCO DZIĘKI!!! Tak masz rację,jeżeli Hakóna i Gniewko będą ja również będę zaglądac...:)po czym wnioskujesz,że Krzyżyk mógł mi wcześniej zrobić przykrość????dla zaspokojenia twojej ciekawości.....powiem krótko ja się modlę naprawdę i ktoś nade mną czuwał tam w górze i pokazał mi prawdziwe oblicze kRZYŻYKA.....ROZDZIAŁ ZAMKNIĘTY RAZ NA ZAWSZE(kiedyś powiedziałam ,że ma dwa oblicza...już wiesz co miałam na mysli)a z 6 skojarzył mnie dobrze....myślę,że od początku wiedział kim jestem...grał super:) WYSTARCZAJĄCO WSZYSTKIEGO DOBREGO🌼Jeszcze raz dzięki za miłe słowa....spokojnie ja umiem twardo stąpać po ziemi wbrew pozorom:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowa:)aby się połapac o co tu chodzi chyba muszę wrocić do początku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam:-) Moje przemyślenia. Kiedyś ktoś mnie spytał co zrobić by by zachować urodę, młody wygląd jak najdłużej. Myślę,że jednym z najważniejszych czynników jest osiągniecie harmonii i stabilizacji emocjonalnej między partnerami w małżeństwie. Ile to pięknych kobiet nadpaliło swą urodę, poprzez ciągłe oczekiwanie na męża,który bawił się lepiej w towarzystwie swoich kolegów a czasem i innych kobiet.Osobiście znałem kobietę,która mając niewiernego męża dorobiła się kamienia żółciowego.Wg medycyny duchowej kamień żółciowy to zastygła żółć, spowodowana złością.Ale można mieć także podkrążone, zmęczone oczy , wiele innych dolegliwości szybciej się starzejemy a bywa że co niektórzy bardzo szybko siwieją. Nie ma to jak stabilizacja:-)i pełen harmonii i wyrozumiałości związek. Czego Wszystkim z całego serca życzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Dobry na wieczór:) jak tu miło tłoczno zrobiło sie!!!:) melduje sie przede wszystkim ze względu na Delfinkę miła moją 🌻 Delfinoooo nie pisz wiecej prosze ze nikt za Tobą nie tesknił!!! :( to że tu kogoś z nas nie ma nie znaczy że sie soryy"olewamy" to oczywiste że żyjemy i to nie tylko na kafe... niektórzy pracuja inni są chorzy czasem ktoś ucieka bo boi sie lub coś chcialby sprawdzić.. niektórzy z nas bywaja zawstydzeni lub też zdumieni a świadczy to o uczuciowości i indywidualiżmie zarazem. Cenimy to u siebie prawda? Natychmiast do głowy przyszła mi ta piosenka---- http://www.youtube.com/watch?v=4zDHkh6-AxY Delfinko nie jesteśmy uzależnionymi cyborgami:):) my są ludzie z krwi i kości! :) nie uciekaj proszę.. bądz cierpliwa mimo wszystko..i na litość Boga!!! uśmiechnij sie proszę bo serce mi boleje! Gniewko tu jest ON nie znika ot tak! to gentelmen w każdym calu jeśli milczy tzn ma istotny powód... serdecznie pozdrawiam wszystkich i o wybaczenie prosze za gadulstwo moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóna tak szybko nie zniknę tyle tylko,że jeżeli Was tzn Ciebie i Gniewka nie będzie to i mnie nie będzie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×