Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość jakie sa sposoby
chinskie i tybetanskie na zatrzymanie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chińskie i tybetańskie sposoby,? są znane dopiero od lat 80, lecz jest z nim jak z religią, trzeba w nie jeszcze uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rytuały i takie tam. jeden nie uwazasz ze to profanacja modlitwy? modlić się powinenes na kolanach i wciszy w kościele itp ale nie kafe :o chyba ze taka pokazówka jak Wałesa to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie sa sposoby
ja wierze, zdradz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie sa sposoby to nie jest żadna tajemnica głownie chodzi o jedzenia sa tez cwiczenia poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seq są ludzie którzy uwielbiają stać w kolejce do lekarza,kupować trujące związki chemiczne w aptekach,nazywane lekami, ja uwielbiam kąpiel w zimne wodzie, jazdę rowerem cały sezon, bieganie i odczuwanie na co dzień kondycji 30 latka, każdy robi to co lubi...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej już kiedyś Powiedziałam nie drwij.....wiesz znam wielu ,ktorzy drwili z modlitwy....z Boga..uwierz na dobre im to nie wyszło.....Tobie również radzę opamiętaj się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i dobrze bo to do niczego wartościowa wiedza jest zrozumiała dla KAŻDEGO normalnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam. modlę się a to jest mój cel.może Pan Bóg da, coś tam z tego wiem,że już mam. MARVIN APING filipiński spiritual healer bez wątpienia najskuteczniejszy z uzdrowicieli filipińskich przyjmuje w Warszawie już od 9-ciu lat, dając szansę przeżycia tysiącom ludzi. W swym 22 letnim dorobku udowodnił, iż tzw. cuda rzeczywiście są możliwe. Jest on kontynuatorem w rodzinnej sadze rodziny Apingów w tradycji uzdrawiania. Kiedy jego dziadek uzdrawiał Japończyków, ojciec już przyjmował pacjentów z Ameryki i Australi, natomiast syn kontynuuje pracę już w Europie. Koleje dziejów. Filipiny są magiczne. Wyspy te, pozostałości po legendarnym niegdyś kontynencie lemurskim leżą na jakimś zagięciu pola magnetycznego, którego aktywność jest zdecydowanie inna niż w pozostałych miejscach na ziemi, może tylko zbliżona do anomalii na wyspach Trójkąta Bermudzkiego, gdzie z kolei leży zatopiony kontynent atlantydzki. I tylko w ten sposób można wytłumaczyć fenomen filipińskich healerów, którzy byli i są jedynymi na świecie specjalistami w energetycznym (duchowym) uzdrawianiu człowieka. Oczywiście nie wszyscy Filipińczycy podający się za healerów mają ów dar. Ten należy do nielicznych, naprawdę mocno uduchowionych ludzi i jest dziedziczony z pokolenia na pokolenie. MARVIN APING jest właśnie takim wyjątkiem. Kiedy miał 16 lat ojciec zabrał go na festiwal healingu do Trinidad, pięknego miasta Filipin. I właśnie tam odbyła się inicjacja Marvina. Ojciec w trakcie pracy poprosił syna o asystowanie mu w uzdrawianiu. Kiedy młodzieniec za którymś razem dotknął ciała kolejnego pacjenta, nagle spod jego palców wydobyła się krew, chociaż powłoka była nie naruszona. Był to jednak szok zbyt silny dla młodego człowieka, zemdlał. Później, kiedy asystował już starszym healerom, nabierał szybko pewności, że to, co robi jest jego posłannictwem od Boga. Starszyzna widziała jaki talent Marvin posiada, dlatego zazdrośnie strzegła zasad hierarchii, jakie panują na Filipinach do dziś. Dlatego samodzielnym uzdrowicielem Marvin Aping został dopiero w 30-tym roku życia. Nie każdy 42 letni healer ma takie doświadczenie i upór aby uzdrawiać ludzi przez tyle lat. To bardzo ciężki i niebezpieczny dla zdrowia zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam ja już naprawdę piosenek tu wklejanych nie traktuje poważnie. JA JESTEM UCZCIWY I TAKIEJ SAMEJ OSOBY SZUKAM. KTOŚ MNIE LUBI FAKTYCZNIE, NIECH DO MNIE NAPISZE, JEŚLI NIE NAPISZE, TAKŻE NIC SIĘ NIE STANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa:-) gdzieś tam...jak kiedyś zatęsknisz wiesz gdzie mnie szukać......ja Cię znalazłem....ale chyba po to aby się przekonać kim naprawdę jesteś....👄❤️👄 bywaj Słoneczko👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZAJĄCO
uuuuuuuuuuuuuuuu:)ale się porobiło:)jedenplusjeden chyba coś straciłeś a raczej kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZAJĄCO
nie doceniłeś tego co mogleś mieć:)śledziłam wasze dialogi ,nie wcinałam się,na chwilkę w Sylwestra:)chyba jednak jesteś aktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczająco myślę, że nie:) Gdzieś tam kiedyś Ci wyjaśnię:) Jeden podaj nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×