Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość osiemnascie lat hmm
to tak jakby 40letnia kobieta wzdychala do 22latka ;) i tak POWINNO BYC:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku aktor to i z Ciebie dobry....musiałeś się upewnić myślałeś ,że klamię.....a jednak...ale tłumaczysz się dobrze....umiesz wybrnąć z każdej sytuacji......a co powiesz jeżeli rzeknę 52......możesz strzelać....będę obstawać przy swoim......chcesz dowdu......albo Cię oszczędzę...graj dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie del... Ja lubię jasne sytuacje, kiedyś pisałem z pewną dziewczyną pól roku , gdy ustaliliśmy spotkanie nawet nie przyszła. Ja faktycznie szukam kogoś na całe zycie, ale to nie jest laptop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to kobiety zyja dłużej od mężczyzn:):) we wszystkich krajach świata:) choćby nie wiem jak o siebie dbali są słabsi dysponując tylko jednym chromosomem X, są na niego skazani do śmierci;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc źle trafiłeś.....i co nie wyczułeś,że Cię robi w trąbę.....a może nie chciałes.....Andrzej Ty mnie po prostu rozbrajasz....widzisz ja rownież lubię jasne sytuacje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedenplusjeden do kogo piszesz "moje dziecko"? do mnie? do gdzieś tam? ?? do kogo tak piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się nie dziwię, że odeszła, taka róznica wieku nie wrózy nic dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze się dla zabawy:) jednakże z szacunku dla piszących byłoby dobrze nie przelewać wszystkich przychodzących głosów na ekran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zas chodzi o spotkanie, nie wiem czy się umówiliscie i jak i dlaczego nie przyszła. Ty powinenes wiedzieć, że kobiety bardzo rzadko się spotykają z mężczyznami z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×