Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaboraty znow leca
:D dobranoc i caluski przesylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....zawsze wtedy jest Boże Narodzenie Zawsze ilekroć się usmiechasz do swojego brata i wyciagasz do niego ręke..... zawsze wtedy jest Boże Narodzenie Zawsze ilekroc milkniesz by innych wysłuchać Zawsze kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz uciskaja ludzi w ich samotności Zawsze kiedy dajesz odrobine radości załamanym Zawsze kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości i jak wielka jest Twoja słabość Zawsze ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych przez Ciebie Zawsze wtedy jest Boże Narodzenie Matka Teresa z Kalkuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekać... czy warto? Całe nasze życie to czas jakiegoś oczekwiania. Każdy z nas czeka na coś zupełnie innego. Każdy z nas oczekuje od zycia czegoś innego. I z tym czekaniem bywa naprawde różnie. Jeden dostanie odrazu to czego pragnie. Szcześliwie sie zakocha lub zrealizuje sie zawodowo. I to zycie jakos tak mu łatwiej idzie. Drugi natomiast musi czekać bardzo długo aby spotkac ta właściwa osobe lub osiagnąć jakis cel zawodowy. Są też tacy co nie dostana tego czego pragną. Całe zycie czekają i nic. Z tym ,,nic,, to tylko złudzenie bo napewno dostali ale nie tak jakby sobie marzyli. Nasza ludzka słabośc powoduje często, tracimy sens zycia i uważamy, że w życiu już wszystko nas mineło. Jak może nas ominąć wszystko skoro kazdy z nas jest stworzony aby być szcześliwym. Cała zagadka tego wszystkiego polega na jedej waznej rzeczy. Każdy bedzie szcześliwy ale każdy na inny spósób i czesto wogóle w innym czasie. To szczescie spotka nas wtedy kiedy nie bedziemy sie tego spodziewać. Przyjdzie i odmieni nasze zycie. Bóg wie co jest dla nas najlepsze i co da nam prawdziwe szczeście. Nie oznacza to że twoje pragnienia musza sie niezgadzać z darami Boga wobec Ciebie. Jesli jesteś powołany do małżeństwa i czujesz że to da Ci prawdziwe szczeście to Bóg tak pokombinuje że bedziesz szcześliwy. Nie wszystko dostaje sie odrazu. To poprostu życie. Bóg jest samowystarczalny, podoba mu sie jednak gdy moze na Ciebie liczyć... POZWÓLMY BOGU DAĆ SOBIE SZCZEŚCIE.....OTWÓRZMY SIE NA JEGO DZIAŁANIE, NA JEGO PLANY, NA JEGO MIŁOSĆ.... NAGRODA-ŻYCIE WIECZNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
TAK TAK TAK!!! Tak Właśnie powiedzial Gniewko o tym co i ja myśle w skrytości. Głóśno mówić o tym też nie boje sie .Czesto gadam coś co niektórym nie wygodnym jest... By nie ranić słowem - ucze sie... Aby predzej myśleć nizli mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlatego.......... Tylko dlatego jest mi dobrze... Tylko dlatego moge uśmiechać sie czesto.. Tylko dlatego mam po co śnić... Bo mam marzenia.. Te jedyne, niezapomniane, piękne i tak radosne Takie które są tylko moje.. W których poraz pierwszy powiesz.. To tu jestem szcześliwy.. To tutaj jest moje miejsce... W marzeniach.. Tych niepowtarzalnych... Kiedy sie budze już jest inaczej.. Potem warto wstawać z łóżka Wracać do monotonii Patrzeć na ludzi, którzy w marzeniach byli inni Po co marzenia?? Bo właśnie dzięki nim masz siłe wstawać i żyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-):-) a ja ...;-) Grzegorz Turnau http://www.youtube.com/watch?gl=IT&hl=it&v=My7oEtkVIwM Między ciszą a ciszą sprawy się kołyszą i idą i płyną póki nie przeminą każdy swoje sprawy trochę dla zabawy popycha przed siebie po zielonym niebie a ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę a ja czekam i czekam i czekam ciszę wplatam we włosy i na palce nawlekam na palce nawlekam Między ciszą a ciszą sprawy się kołyszą czasem trwają bez ruchu klepią się po brzuchu ale czasem i one lecą jak szalone wystrzelają w przestworza i spadają do morza a ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę a ja czekam i czekam i czekam ciszę wplatam we włosy i na palce nawlekam na palce nawlekam Między ciszą a ciszą sprawy się kołyszą sprawy martwe i żywe nie do końca prawdziwe między ciszą a ciszą sprawy się kołyszą i idą i płyną póki nie przeminą póki nie przeminą póki nie przeminą a ja czekam i czekam i czekam i tylko Ciebie wciąż wołam Ciebie wzywam z daleka więc ja leżę i leżę i leżę bo tylko Tobie zaufam więc ja czekam i czekam i czekam i tylko Ciebie wciąż wołam Ciebie wzywam z daleka więc ja leżę i leżę i leżę bo tylko Tobie zaufam tylko Tobie uwierzę tylko Tobie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Hej Mam ogromną prośbę:) Jeżeli możesz mi pomóc to proszę wejdź na ten adres i się tylko zarejestruj. Nie musisz nawet podawać swoich prawdziwych danych jeżeli nie chcesz:) Tam wpisujesz tylko imię i nazwisko nic więcej. Zbieram punkty na nagrodę dla moich dzieci a mam ich troje i ciężko jest z kasą:( http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Będę ci bardzo wdzięczna i moje pociechy również:) Dziękuję za głosy Kinia Zajmie ci to tylko 15 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Delfino zaszczyt to dla mnie wielki! że chocby tutaj ... poznać Ciebie mogłam. Dziekuje. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ko ko ?;:-)👄 Spacerowałem po parku i marząc beztrosko Kiedy usłyszałem szum spryskiwaczy, Skrzących się w mgiełce nad letnimi trawnikami. Wtedy usłyszałem śpiew dzieci, Które biegły przez tęczę, One śpiewały piosenkę dla ciebie, Tak mi się wydawało, że śpiewają piosenkę dla ciebie, Tą, którą chciałem napisać dla ciebie DLA MOJEJ ŻONY: Lawendy niebieskie dilly dilly, lawendy zielone Kiedy będę Królem dilly dilly Ty będziesz królową. Pens za twe myśli, kochanie Pens za twe myśli, kochanie Jestem ci winien za twą miłość, jestem ci winien za twą miłość Lawendy zielone dilly dilly, lawendy niebieskie, Kiedy mnie pokochasz dilly dilly Ja będę kochał ciebie Pens za twe myśli, kochanie Pens za twe myśli, kochanie Jestem ci winien za twą miłość, jestem ci winien za twą miłość Za twą miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Nie wiem czy mam - powinnam wchodzic na tą strone........... nie potrafie przejść obok potrzebujacych obojetnie......... jak zachować sie mam??? Gniewko!!! Delfino!!! Help!!! proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Jedrek!!! nigdy nie protestowałeś kiedy tak zwracałam sie do Ciebie.... nie jest Ci to zatem nie miłym??? nadzieja taka mam. Bardzo bardzo życze Tobie żebyś sobie wszystko poukładał po porzadku... .. żebyś w szcześliwości w NOWY ROK wstąpił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teeeeeeen teeeego...:D /Edmund Bogdanowicz/ Cały romans "Kocham cię" - echo biegnie wśród zieleni Jak złota strzała, rzucona w rozpędzie; Ślizga się w gąszczu niby snop promieni, Brzęczy, gdy muśnie o liści krawędzie - Gra "kocham" w lesie. Nagle - cisza głucha... To echo zmilkło, przypadło i słucha. Cicho... Nade mną rozpięte szeroko Drzewa błękity i deszcz złota trzęsą, Zgłębi spogląda ciemne gąszczu oko, Jasną paproci ocienione rzęsą. Spadnie łza złota, błękitna, zielona I tonie wpośród mchów błękitnego łona. Cicho... Drzew oto zadrżały konary, Zamiotły błękit, szum poszedł po lesie. W głębiach zbudziły się zaklęte czary... Cyt, chyże echo odpowiedź mi niesie... Las zamilkł... Mów teraz! O, wyraźnie słyszę: "Kocham" - i echo stopiło się w ciszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotnosć Kiedyś myslałam sobie, że tak naprawde to nikt nie jest do końca samotny. Każdy na pewno na ziemi znajdzie tą druga połówke.Jednak to nie jest tak proste jak mi sie wydawało. Samotnosć jest nieodłacznym elementem życia. To decyzja czy poprostu los?? To wszystko zależy od człowieka. Na poczatku tłumaczy sie, ze jest to los a później dopiero zdajemy sobie sprawe, że to decyzja. Bardzo trudna decyzja. Są ludzie którym przynosi ona radość. To tacy którzy od poczatku sami wybierają samotnosc. Patrzysz nieraz w lustro i nie widzisz nic ciekawego. Jesteś w pracy czy w szkole miedzy ludzimi a tak naprawde czujesz sie tam samotny. Niby masz przyjaciół a kiedy ich potrzebujesz to poprostu ich już nie ma. Mieszkasz z mężem lub z żoną a nieraz myślisz co ta osoba robi u mnie w domu. Ludzie na siłe szukają drugiej osoby bo boją sie samotnosci. Innym to nie przeszkadza. To powołanie. To rezygnacja z wielu pieknych chwil. To jest prawdziwa samotność. Taka co nas spotyka jest nam troche potrzebna. Wtedy dopiero doceniamy to co mamy. Zauważamy , ze życie z drugą osobą to nie rutyna tylko miłość......... Życze wam wszystkim nie codzienności ale miłości....... :) Słoneczko dzięki👄wiesz za co .....za ciepełko....chciałabym poznać Cię bliżej ....wiem ,że tutaj to niemożliwe🌼 Co do strony ....nie wiem czy wejjśc czy nie ...widzisz ja się boję....kiedyś tak ściągnęłam sobie wirusa musiałm formatowac komputer....dlatego ja nie wejdę...Ty zrobisz jak uważasz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Wytrwałości pozazdrościć............. u mnie SKS :) ;) zaawansowany ............ no i co ???? :) taka rzeczy kolej....... wymiekam niestety:( pozdrawiam życząc dobrej nocy ciąg dalszy idiotycznego........zostawiam- dobranoc pchły na noc karaluchy do poduchy a stonogi miedzyyy...........:):):):):):):) sorki!!! nie ja to wymyśliłaaa :) da BÓG do jutra. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spójrzie jacy my som:) nowy roczek nam nie wybił amy się postarzeli...już do setki dobilim:) a ja tu "bidulek" siedzę jak wryty bo oczom swym uwierzyć nie mogę...hmmm...bo i właściwych słów trudno dobrać...oj Delfinko, Hakuna-Słoneczko...chyba się dziś coś dobrego wydarzyło, bo delfinek nasz w tak cudnym nastroju a i słoneczko tak pięknie świeci:):)...hmm, Boże mój jak ty to pięknie napisałaś... ale swoją drogą do tej epoki lodowcowej...no to sporo w niej śmiechu byś miała :)...ale zaproponowałbym może coś jak neolit...klimat był w miarę ciepły, a i ludzie lubili się stroić...hmmmm, a wyobraź sobie jak piękne stroiki... http://www.youtube.com/watch?v=5HkC-RfrJuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha acha acha to tak
czuje, ze obuwasz mnie w zamale trzewiczki:classic_cool: ciasno i niewygodnie sie robi:D chyba wole biegac boso, pomimo zimy, sniegu, mrozu:) chcesz mnie? szukaj, tak jak ci to kiedys napisalam, jesli nie patrz koncowe wersy, wiesz ktore:) oddalam sie. pora odpoczac; caluje i przytulam zeby obdarzyc ciebie odrobinka ciepla, ajkiego cale poklady nosze w sobie:) http://www.youtube.com/watch?v=vwAQzXY92ec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez Cie kocham
:classic_cool: uwazaj nie wpadaj:classic_cool: ryzykowne by to bylo czym sie, badz jak te piate kolo :D pocaluj, co tak na sucho chcesz sobie pojsc? nie puscim:Dprzytulanko musi byc i doglebny cmok:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×