Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość tez Cie kocham
:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziekuj
spac idz, no juz, zmykaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziekuj
jej piekne:) ja dziekuje:):):):) dobranoc, spokojnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄::👄 jesienna dziewczyna Z tej drogi, którą przeszło za wiosną swoją lato już nie patrz na swą, przeszłość, na przyszłość spojrzyj za to. Ze wzrokiem na zakręcie, za którym jest już jesień, wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie... Jesienną Dziewczynę, odmienną niż inne dziewczynę z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczynę Jesienną dziewczynę bezcenną i nie zamienną już na nic, już na nic. Wiosennych dziewcząt pełno i letnich tyle ładnych. Jesienną poznasz jedną, zimowych nie ma żadnych. O tamte zresztą mniejsza, gdy złoto i szkarłatnie zabarwi jesień pejzaż na przyjście tej ostatniej ... Jesiennej Dziewczyny, odmiennej od innych dziewczyny z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Wyciągnij ręce do niej, by tak nie przeszła mimo, bo ma we włosach promień, przy którym jaśniej zimą. Bo zachód już w niuansach czerwieni gaśnie zimnej bo to ostatnia szansa, po której nie ma innej ... Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Wszystkim.🖐️ :-) Dziękuję Tobie Dobry Boże,że przyprowadziłeś przed me oblicze Tą piękna,zgrabną,inteligentna,pachnąca kwiatem lotosu,pełną czaru słodką, moją połówkę,której serduszko słyszę u siebie. W imię Ojca i Syna I Ducha Świętego .Amen. Ojcze nasz, któryś jest w niebie, modlę się do Ciebie, dziękując,że przyprowadziłeś mą połówkę, byśmy razem byli w niebie, święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Albowiem Twoje jest Królestwo potęga, i chwała na wieki wieków. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziemy spac no juz
:):) i 🌻 jeden ale z :):) i serdecznym 👄 jesli dzis swietujesz:) slowa sa czasem takie banalne, ze lepiej nie mowic nic. czego sam sobie zyczysz, niehc sie spelni. dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kogo ja widzę.....Gniewko a Tobie co?????👄 dla Was .....nie mam czasu....muszę pracować;) do miłego......🌼później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nawet calusa nie ma
przeciez to nie uchodzi. zostawic bez slowa😭 milego milym, reszta niech sobie jakos radzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×