Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

jest jakaś awaria ,nie otwiera mi filmów,ciągle się zacina. Nie będzie mnie dziś,może wieczorem. 👄 Miłego wszystkim. Dziękuję Tobie Dobry Boże,że przyprowadziłeś przed me oblicze Tą piękna,zgrabną,inteligentna,pachnąca kwiatem lotosu,pełną czaru słodką, moją połówkę,której serduszko słyszę u siebie. W imię Ojca i Syna I Ducha Świętego .Amen. Ojcze nasz, któryś jest w niebie, modlę się do Ciebie, dziękując,że przyprowadziłeś mą połówkę, byśmy razem byli w niebie, święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Albowiem Twoje jest Królestwo potęga, i chwała na wieki wieków. Amen.🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez nie ma i nie bedzie
👄 dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=z5W2DztSOsw próbuję zawiesić się w przestrzeni trwać jak gwiazda migocąca blednąć o wschodzie słońca znikać by ujrzeć cię nocą srebrnym blaskiem przedostać się do twojej sypialni jak złodziej ukołysać do snu struną serca dotknąć tych samych ust rozlać się na rozpalonym ciele co noc centymetr po centymetrze uczę się ciebie na pamięć wybucham gejzerem miłości by opaść pyłkiem rozkoszy przebić się przez twą duszę jak balsam złagodzić ból jak sen który staje się jawą sen który zapominasz zaraz po przebudzeniu 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmykaj ja tez mykam
oto ja naga przed Tobą staje ubrana w zwiewny wstyd i podniecenie 👄 bo inaczej....;) wyciągam me ramiona do Ciebie by objąć Cie w chwili rozkoszy nasze ciała łączą się się usta wilgotne jak motyle pieszczą naszą skórę włosy swym dotykiem palą ofiarowujemy siebie sobie, nasze dusze szepczą do siebie… połączeni…w jedność…. teraz jestem ubrana… w zachwyt twych oczu przykryta mgiełka podniecenia cudownie zmęczona zasypiam na Twym bezpiecznym ramieniu SZKODA ZE TO TYLKO SENNE MARZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄... Nasze serca Nasze serca przemówiły, szeptem cichym otulone. Nie widziały, choć patrzyły, w swoje szczęście wymarzone. W własne głosy zasłuchane, radosnego dźwięku tony, trwały w ciszy, otaczane, szczęściem sobie wymarzonym. Nic prócz siebie nie widziały, w samotności pogrążone. Szeptem cichym rozmawiały, dając szczęście wymarzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialo Ciebie nie byc
Bezdomni z niespełnioną pieszczotą wśród obojętnych stolików i ludzi Biedniejsi o ławkę pod zielonym drzewem którą zabrał mróz Płonącymi oczami mówimy sobie rzeczy nieogarnięte słowem Zanurzam się w mowie Twych oczu jak trzmiel kosmaty we wrzosie Czuję jak pęcznieją wargi a spragnione palce rąk miłych szukają Jak bezwolnieje ciało i nie broni oczom Twoim rozbierać sukien które dzielą 👄 mh... Tulisz mnie nagą kasztanami żrenic Nie zasłaniaj oczu prosisz Lecz oczy moje rozpalone pieszczotą są jak płomienie Jeżeli ich nie zasłonię podpalą tych ludzi obojętnych Wtedy zobaczą, że jestem naga i spojrzeniom pierś ustom Twoim podaję jak jabłko M. H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialo Ciebie nie byc
i ostatnie wersy. ktore czesto wklejalam, wiec pewnie kasiaze sie na nie natknal:) ...."Nauczmy się samotności Aby siebie nawzajem nie krzywdzić Nasza czułość zabija nas Nasz cynizm zabija innych Nie wypełniajmy sobą pustki Którą przeczuwamy w rzece Nie zastępujmy liścia na gałęzi Który rośnie bez nas Nauczmy się samotności Nie bójmy się samotności Nauczmy się samotności... pocałuj i zmykaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiecham sie i całuchy sle
:D:D na pisanie nie mam veny;) i czasu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuha uhuha... http://www.youtube.com/watch?v=u4CctMRCGMA&feature=related ...:)...🌻 dla was - tylko go bierzcie szybciunio - bo zamarznie:) :) ;) o rajusku ale ziąb na dworku...a popatrzcie jeki to mamy ocieplenie klimatu, ech ci ekolodzy:) no cóż powinni wrócić do szkoły i przypomnieć sobie- bo podobne zjawiska były też w holocenie:)...no to oczekiwać tylko kiedy saniami - znaczy dziś już autami - będziem jeździć zimą do szwecji po Bałtyku:) no ale swoją drogą, że na taki ziąb nawet dorośli te pioskę sobie śpiewają:) http://www.youtube.com/watch?v=hrGoL1lcdkk ...:) a że zrozumiecie to może coś łagodnego dla rozgrzania i by nie złapać przeziębienia:) http://www.youtube.com/watch?v=pToFeY8WQOM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ziab a zdrowe
powietrze:) wreszcie zima, mrozik:P snieg:P az policzki sie rumienia i w pluca wdziera sie zdrowie:P tylko troche zal, ze drogowcy nie nadarzaja i w krotce bedzie sobie trzeba plozy do kol zamocowac albo przerzucicc sie na saneczki:) tylko ciagnacego brak😭 ale bym poszla na gorke pobrykac, ach!!! ale az krew sie burzy, zeby poszalec:D tylko troche wstyd:D to i siedze, gapie sie w monitor:P i marze, marze o koniku;) saniach i....cieplelku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D ! Wpadam tylko na chwilę bom zajęty a ta szyba wciąż się zawiesza i nie mogę otwierać utworów.Piszecie coś o zimie ? tak widziałem spacerując pieszo dużo ludzi ,którzy mówili ,że im zimno,przyznaję nie wiem do tej pory o co im chodziło,nie miałem czasu się zastanawiać a później miałem więcej spraw do załatwienia więc przesiadłem się na rower i już nie słyszałem co mówią.Hm... na śliskim super jazda:-) ale to jest moje zdanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psalm 109 Rzekł Pan do Pana mego łaskawym -swym głosem: Siądź mi przy boku prawym. Aż Twoje wszystkie zuchwałe wrogi-dam za podnóżek pod Twoje nogi. Berło Twej mocy wydam z Syjonu,-świat cały padnie u Twego tronu. A Ty używać będziesz praw swoich-wśród nieprzyjaciół panując Twoich. Skoro rozpoczniesz Twe panowanie,-przy Tobie lud Twój w Jasności stanie. Nim jeszcze zorzy świecić kazałem,-Ciebie z wnętrzności moich wydałem. Pan to poprzysiągł,Jego zaś mowa,-danego nigdy nie cofnie słowa. Ty jesteś kapłan do końca wieka- według obrządku Melchizedeka. Przy Twej prawicy Pan jest nad Pany, -w dzień gniewu swego zetrze tyrany. Sąd swój rozciągnie po całym świecie-i nie posłuszne narody zgniecie. Pyszną na ziemi głowę poniży,-która Mu Jego chwały ubliży. Z mętne po drodze pić będzie rzeki,-dlatego głowę wzniesie na wieki. Chwała bądź Bogu w Trójcy Jedynemu,-Ojcu Synowi,Duchowi Świętemu. Jak od początku była,tak i ninie,-i na wiek wieków niechaj zawsze słynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psalm 109 Rzekł Pan do Pana mego łaskawym -swym głosem: Siądź mi przy boku prawym. Aż Twoje wszystkie zuchwałe wrogi-dam za podnóżek pod Twoje nogi. Berło Twej mocy wydam z Syjonu,-świat cały padnie u Twego tronu. A Ty używać będziesz praw swoich-wśród nieprzyjaciół panując Twoich. Skoro rozpoczniesz Twe panowanie,-przy Tobie lud Twój w Jasności stanie. Nim jeszcze zorzy świecić kazałem,-Ciebie z wnętrzności moich wydałem. Pan to poprzysiągł,Jego zaś mowa,-danego nigdy nie cofnie słowa. Ty jesteś kapłan do końca wieka- według obrządku Melchizedeka. Przy Twej prawicy Pan jest nad Pany, -w dzień gniewu swego zetrze tyrany. Sąd swój rozciągnie po całym świecie-i nie posłuszne narody zgniecie. Pyszną na ziemi głowę poniży,-która Mu Jego chwały ubliży. Z mętne po drodze pić będzie rzeki,-dlatego głowę wzniesie na wieki. Chwała bądź Bogu w Trójcy Jedynemu,-Ojcu Synowi,Duchowi Świętemu. Jak od początku była,tak i ninie,-i na wiek wieków niechaj zawsze słynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Dobry na wieczór 🌻 dziekuje za apetycznego grzanca:) nie pije w adwencie... rozgrzal mnie własnie ruch na świerzym powietrzu:) Ogladałam dziś film. Płakać to mało! Ludzie jak mi wstyd że częścia tej współczesności jestem........ :(:(:(:(:(:( uciekłabym do innej epoki gdyby tak można było by.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka życia Grupka dziewczyn rozmawia o swoich ideałach faceta. Jedna mowi: Musi być wysoki, zbudowany, mieć niebieskie oczy, duże usta, zgrabne pośladki, najlepiej opalony blondyn, nie liczy sie nic wiecej. Druga: Musi być wysportowany, odwazny oraz mieć rytm w tańcu i to wystarczy. Ta trzecie przysluchuje sie tym rozmową i jest troszke niezadowolona. Po chwili przerywa tę żenującą rozmowe i mówi: Oczekujecie chyba zbyt wiele od życia! Taki facet to jedynie tylko aby sobie popatrzeć na niego! A gdzie to co ma w głowie! Mój facet to taki, który mnie przedewszystkim zrozumie. Kiedy bede chciała milczeć, bedzie milczał razem ze mną. Kiedy bede szcześliwa, bedzie szczesliwy ze mną. Zwykły, prosty chłopak. Taki który mnie pokocha tą ładna, umalowaną i młodą ale i taką brudną, chorą czy starą. To jest facet a nie jakiś eksponat na wystawie. Zmieszane dziewczyny zmieniły szybko temat na inny. To taka bardzo prosta rozmowa. Bardzo popularna w dzisiejszych czasach. Oczekujemy od zycia tylko rzeczy takich często mało istotnych. Wygląd sie zmienia, rytm w tańcu też. Nie trzeba być pieknym i młodym żeby być kochanym;) Dziewczyny!! Jesteśmy po to aby być kochane z naszymi słabościami:) Każda ma ich wiele i gdzieś sie tam chowa z nimi. Może dlatego tyle fajnych dziewczyn jest samotnych i niedowartościowanych. Szukaja szcześcia w inny sposób, czesto robiąc to czego by nie chciały. To jest takie przykre. Potem zły dotyk czy jakieś dziwne słowo zostaje na długo w pamięci. I bariera dalej sie zamyka. Skoro tak byłam traktowana to napewno tak bede dalej. Wyobraźmy sobie jak wielki problem ma chłopak który chce taka dziewczyne potraktowac inaczej, z szacunkiem i godnościa na jaka zasłuzyła. Nikt nigdy sie nad tym nie zastanawial, jak wiele rzeczy, scen zostaje u wrażliwych dziewczyn. Co z tego, że jest twarda na zewnątrz jak w środku jest tak kruchutka i przestraszona. Panowie!! Kazdy wasz gest, słowo zostaje w pamięci u wielu dziewczyn. Nie powiedzą wam tego bo sie boją odrzucenia. To kobieta. Umilowane stworzenie Boga. Od niej powstaliscie. Ona was karmiła i wychowywala. Teraz Ty z godnoscia i szacunkiem potraktuj wszystkie kobiety a Twoja matka bedzie z Ciebie dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech Przecież to tak niewiele....To jest dość naturalny odruch człowieka..Tylko dlaczego tak rzadko używany?.....Sa dwa rodzaje uśmiechów. Jeden to taki kiedy jest sytuacja w której wypada sie usmiechnąć. Jak jest jakaś wazna urozystość i są wreczane nagrody to własnie jest moment kiedy wypada sie usmiechnąć. Czy mamy na to ochote czy nie mamy to raczej powinno sie to zrobić. To wyraz jakiejkolwiek wdźęcznosci. Jest taki moment czesto, że ktoś idzie z nami, opowiada jakiś dowcip czy cos dla niego smiesznego to wtedy także wypada sie usmiechnąć aby nie zrobić temu komuś przykrości. Z drugiej strony jak sie nie uśmiechniemy to znaczy że tej osoby żarty nie są w naszym typie. Jesteśmy szczerzy mimo że komuś robimy przykrość. No i jest drugi rodzaj usmiechu, kiedy uśmiechamy się z czystej sympatii. Swoim uśmiechem ukazujemy że cieszymy sie z widoku tej osoby. To jest chyba najwspanialszy dar jaki może spotkac człowieka. Często jeden usmiech bliskiej nam osoby zmienia cały dzień. Nieraz jest tak, ze chłopak czeka na jeden jedyny usmiech swojej wybranki. Dla niego to cały świat.......Oby dla każdego z was też był całym światem..........Ktoś na to czeka........Zauważ nią.....doceń....i......UŚMIECHNIJ SIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie dlatego tylko filmik:) a i tylko jajeczko w nim:) zresztą nawet w adwencie trzeba choć troszkę się napić ... ja proponuję herbatkę...albo soczek...o albo kogel mogiel:)...oczywista, że tak nie dużo:)... hihi, ale coś mi sie zdaje że nie tylko ty żeś się rozgrzała na powietrzu - to odśnierzanie...to także na mięśnie działa...a jak się pod drzewkami przechodzi:) to łoj:) prawie jak prysznic - taki lodowaty:) uciekłabyś do innej epoki - a można wiedzieć jakiej?...:)... bo wiesz teraz teraz patrzę w telewizji na sprawę dla reportera i wiesz kogo widzę - piękną dziewczynę, na prawdę o anielskiej urodzie...teraz właśnie śpiewa kolęde...a wiesz jest niewidoma...ma tak cudny głos i jak piękny charakter i siłę...nieraz słyszałem jej wypowiedzi...i tak sobie myślę, że ta jej wobec jej siły my jesteśmy tak słabi że chyba mamy się na kim wzorować - i zmieniać nasz świat na lepsze...bo chyba warto...no bo dlaczego nie?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×