Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKUNAA MATATAA
lubi lubi:) Ty też lubisz tylko w tańcu czasem sie gubisz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...oj...:) wiesz jak to jest...po prostu w tańcu zawsze przydeptuję ciut paluszki, ale o wybaczenie proszę...bo myślę, ze juz mnie ta "moja" kiedyś nauczy właściwych kroków...przy muzyce ptaków i szumie lasu..i czasu...w tańcu "życia" którym stowrzymy ramię przy ramieniu idąc przez świat:)... no dość rozczulania:) http://www.youtube.com/watch?v=3zWiZrWipwM ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Daj że spokój chłopaku :) czy Ty że tak ośmiele zapytać sie i wybacz proszę jeśli nie taktem pytanie moje... Ale! czy Ty szukasz jakiejś królewny??? a może jasnie panienki:) znam taka jednahttp://www.youtube.com/watch?v=p_thwSTMyiU ;) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...nie Hakunko, żadnej "królewny" nie szukam - może ze względu na ego ichnie...wiesz, że tak "ośmielę" się odpowiedzieć:) i wiem że mówię zawile - dlatego wybacz...moim ideałem jest dziewczyna "normalna", taka zwyczajna, mająca swe wady i zalety...ale przez nie piękną...bo szczerze i ufnie kochająca...taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
co za cuda wkleiliście!!! mmmm:) a słoneczniki to jedne z moich ulubionych:) Gniewko już bardziej zawile odpisać mi nie mogłeś....teraz bede myśleć(a jak sie zmecze?) ;) mam w życiu taki problem że chciałabym uszczęśliwić wielu ludzi a nie potrafie tego dokonać ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
:):):) coście za cuda tu powklejali mmmm a słoneczniki to jedne z moich ulubionych kwiatów:) Delfinko🌻 Gniewko a Ty to już bardziej zawile odpisać mi nie mogłeś??? teraz bede myśleć.... mam problem taki że wielu ludzi chciałabym uszcześliwić a wogóle mi to nie idzie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
:):):) coście za cuda tu powklejali mmmm a słoneczniki to jedne z moich ulubionych kwiatów:) Delfinko🌻 Gniewko a Ty to już bardziej zawile odpisać mi nie mogłeś??? teraz bede myśleć.... mam problem taki że wielu ludzi chciałabym uszcześliwić a wogóle mi to nie idzie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×