Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKUNAA MATATAA
serce wpisz tak jak kwiat w [ kwadratowy nawias ❤️ :) anioł zielony wie wie.... robi co może ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...podobał Ci sie Krakowiaczek?????....wiesz co SŁONECZKO....PRZEBIMBAŁAM DZISIAJ CAŁY DZIEN W PRACY.....aż wstyd ...dobrze ,że szefa nie ma.....:)❤️🌼👄dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesole jest zycie kiedy
wiem, ze tu jestescie:) buziaki i ;) wy mnie nie ale ja Was i owszem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Brawoooooooo :):):) podobał mi sie góral podoba mi sie krakowiak i oberek i walc i każdy taniec l u b i e :) ja dziś miałam wolne ale uwijam sie jak mróweczka;) kto to jest ten lub ta pomarańczowa??? wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.....wiesz drażnią mnie tacy"nietypowi podglądacze"......wiesz przychodzi mi wtedy na myśl takie powiedzenie,ktore kiedyś usłyszałam ..."chciałabym lu chciałbym....a jednak boję się".....najlepiej zostać anonimowym i od czasu do czasu wskoczyc między tryby......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Delfinkoooo co tak ostro pojechałaś???:):):) bo sie rybka spłoszy;) wiesz ile wody upłynąć musiało zanim ja odważyłam sie cokolwiek tutaj pisać???? a Barke znałam od samego wodowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
tryby.......:):):):) czekajmy cierpliwie aż zatrybi na dobre... mam przeczucie że to spoko człowiek :) dla człowieka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaBarki nie znałam od wodowania...ale zapewne ktoś czuwał nad Tym abym tu trafiła.....zrządzenie losu i opatrzność w jednym.....o szczególach mam nadzieję ,że będziemy kiedyś mogły porozmawiać....a co do pojechania....czego tu się bac......nikt nie gryzie ..nie bije...co najwyżej napisze co nie co co sie może nie podobac...ale tak to w życiu bywa .....raz na wozie ...raz pod wozem...mimo wszystko życie jest piękne .....a teraz idą święta....więc przepraszam pomarańczową jeżeli poczuła się urażona.....taka już sestem co w sercu to i na języku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesole jest zycie kiedy
dramatyzujecie:) podczytuje, podgladam ale na stale nie bywam;) ota tak z doskoku, zeby zanecic, zmotac i zniknac:) bawcie sie, ja na dluzsza mete na zabwe nie moge sie pisac, wiec;) 👄 i kamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz podczytywać możesz ale motac nie radzę....uważam ,że to trochę nie smaczne....nie sądzisz.....jeżeli możemy się super bawić i nie tylko to się bawmy...ale nie róbmy świństw...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczorku wszystkim...Hakuna ,gniewko czymajcie się...postaram się zajrzeć nie wiem jak to będzie......jutro już mam wolne.....zaraz zmykam do domu...rękawy zakasuję do łokci i do.....będę jak ta mroweczka....ale co tam wszystko do przeżycia.....👄......Gniewko gdym nie zajrzała .....to wiesz o której jest dobranocka dla dorosłych???????? http://www.youtube.com/watch?v=fsXUXCVqhdw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesole jest zycie kiedy
rozumiem, chyba co w moim przypadku troche nie zgodne z prawda ale:) juz jak grob:) milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
No igdzie mi tu z grobem.......:( jak już to mogiła;) nie uciekaj prosze. W moim domu pachnie piernikiemmmmmmmmmmmmmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
nie chciałam Cię Urazić......broń mnie Panie Boże.....u mnie jutro będzie pachnieć......miłego 🌼.....wybywam do rodziców muszę co nie co u nich ogarnąć.....tak to jest dług wdzięczności za wychowanie im się należy......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...toć widzę, że przygotowania świąteczne ruszyły pełną parą...aż dymi się:) dziewczyny cudne wiem, że to wariaki pomysł, ale jak święta to święta i wszystko trza dekorować - no to może...i do naszej ... http://republika.pl/blog_to_3566777/4268908/tr/barka_melody.jpg ...wprowadzimy trochę świątecznego nastroju;) o to ja przynoszę http://files.ithink.pl/Image/450px-christmas_tree_at_night.jpg 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Izi Gniewko izi grunt do odpowiednia logistyka...:) podoba mi sie choinka taka subtelna🌻 powiedz mi tylko gdzie co postawic na ten przepieknie udekorowany stół.....? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...oj Hakunko przecież to nasza "wspólna"...;) więc co ja będe mówił co gdzie i jak...co najwyżej pomoże się "poukładać";) ... a przecież nie powiesz mi że nie masz i ty i Delfinka wyobraźni:) bo jak tyle mówicie o zapaszkach i dekoracjach:)...to mmmmmm.... ...no ale na pewno tego... http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7b/Oplatki.w.koszyczku.jpg/180px-Oplatki.w.koszyczku.jpg w centrum nie moze zabraknąć :) ...a jek miejsca zabraknie to co ty na to byśmy dodatkowy stolik dostawili http://www.mmlublin.pl/rep/newsph/5434/10097.3.jpg ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
iście dworski przepych...;) opłatek wigilijny u mnie mieszka w koszyczku z chlebusiem naszym powszednim. Cenie sobie prostote i sądze że cały urok tkwi w subtelnych detalach aleeeeee to nie znaczy że mi sie takie dekoracje nie podobaja owszem piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) i to mnie się podoba 🌻 ... prosto i pięknie, bo nie mury tworzą dom a ludzie;) 🌻... jak czuć się będzie ich miłosć - to i radość w sercu mieszka;)...a reszta to masz rację dekoracje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×