Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzyk tez masz jazdy
? mowilam, ze dzis kolej na zolta tableteke, znow sie pomyliles? niebieska zaplikowales? pozdrawiam i rozplywam sie:P:P:P nas nie dogoniat. a i niejestm zajacem, jestem Lwem, nie mylic z salonowym. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Anioł zamknął oczy by nie widzieć cierpiących stojących u bram nieba Bóg ziewnął szeroko starając się zapomnieć że musi nas uśmiercać Wśród obłoków szybowały ptaki nieświadome znudzenia nieświadome końca świata juliettqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to inaczej głębokie przywiązanie do innego człowieka lub istoty a nawet przedmiotu, przejawia się ona w relacji do drugiej osoby (lub obiektu), połączone z przyzwoleniem i nieraz silnym pragnieniem stałego przebywania z nią, często towarzyszy jej pociąg fizyczny do ukochanej osoby, będącej obiektem westchnień. Miłość od zarania dziejów jest źródłem inspiracji dla twórców sztuki, religii oraz psychologii. Miłość bywa uważana za sens życia ludzkiego. Dzięki miłości jesteśmy bogatsi duchowo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklm
ole ..ola ..tą o tak ale mogę byc felicią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapka krzyzyku
z elitami sie nie zadawam:P preferuje prostote i wszystko co sie z tym wiaze:P ale taniec, hm...wiesz jak jest:) dobranoc, nie wolaj mnie, bo znikam. caluje. ;) lapeczka macham, oczko puszczam i potrzasam lwia grzywa:): 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×