Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Abba, Abba Ojcze Abba, Abba Ojcze jesteś Garncarzem My gliną Twą i dziełem Twych rąk. Twórz w nas obraz Jezusa, Twojego Syna Ukształtuj w nas. Ojcze uczyń z nas jedno Jak Syn jest w Tobie, a Ty jesteś w Nim. Abba Ojcze Ty wyzwoliłeś nas Panie, Z kajdan i samych siebie, A Chrystus stając się bratem Nauczył nas wołać do Ciebie: Abba - Ojcze, Abba - Ojcze, Abba - Ojcze, Abba - Ojcze, Bo Kościół jak drzewo życia W wieczności zapuszcza korzenie, Przenika naszą codzienność I pokazuje nas Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle zaczynam od nowa Ciągle zaczynam od nowa, choć czasem w drodze upadam. Wciąż jednak słyszę te słowa, że kochać to znaczy powstawać. Chciałem Ci w chwilach uniesień, życie poświęcić bez reszty. Spójrz - moje ręce są puste, stoję ubogi - ja, grzesznik. Przyjm jednak małość mą Panie, weź serce me jakie jest. Jestem jak dziecko bezradny, póki mnie ktoś nie podniesie. Znów wraca uśmiech na twarzy, gdy mnie Twa miłość rozgrzeszy. Wiem, że wystarczy Ci, Panie, dobra, choć słaba ma wola, Z Tobą mój duch nie ustanie, z Tobą wszystkiemu podołam. Szukam codziennie Twej twarzy, wracam w tę noc pod Twój dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymaliście Ducha Codziennie jak pacierz powtarzamy z nadzieją Chcąc wiarę umocnić i miłość O Ducha prosimy dla życia naszego By z Ojcem pozostać na wieki. Otrzymaliście Ducha przybrania za Synów. Otrzymaliście Ducha. Tysiącem swych cudów świat pragnie odciągnąć Byle dalej i dalej od Boga Nam jednak wystarczą dary Ducha Świętego W nich szczęście, radość i siła. Otwórz me oczy Otwórz me oczy, chcę widzieć Jezusa, I być bliżej Niego i kochać goręcej, Otwórz me uszy i naucz mnie słuchać, Otwórz me oczy, chcę widzieć Jezusa. Otwórz się niebo Otwórz się niebo pokryte chmurami I Sprawiedliwy niech zejdzie z obłoków Jak deszcz ożywczy co wilży pustynię Każdego serca Otwórz się, ziemio, i wydaj swój owoc Zrodzony z Ojca i czystej Dziewicy Gdyż on przyniesie zbawienie i pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Wiedz nas Panie droga prosta bardzo prosze tego chciej. Gdy upadne albo zbładze cierpliwosci w swoim sercu cale morze dla mnie miej. Czy tak mozna sie modlic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Wybacz prosze że tak bez ogródek zapytam- czym jest dla Ciebie Twoja wiara darem czy brzemieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
A dla zakatarzonych nie lubiacych siebie masz cos? tzn poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEDYCYNA DUCHOWA (SAMOTERAPIA) Ciało fizyczne jest lustrzanym odbiciem naszych myśli i przekonań.Mówi o nas o nas uczciwie,jeśli tylko chcemy go słuchać,dostrzegać sygnały objawiające się na ciele fizycznym,by zmienić myśli i emocje.Każda myśl słowo obraz sytuacja wywołuje natychmiastowe reakcje w ciele fizycznym a przy tym negatywność wywołuje toksyczne procesy chemiczne.Pozytywne myśli natomiast porządkują w ustroju ład.Nic nie dzieje się bez przyczyny.Nim schorzenia dotkną ciała fizycznego już bardzo dawno w naszym wnętrzu istniał wielki nieporzadek. Przyjrzyjmy się zatem sygnałom: Katar:pojawia się gdy podświadomie chcemy izolować się od ludzi, od osoby z otoczenia,od problemów.Natura zdystansowała nas od otoczenia i dała czas na przemyślenia i czas na rozwiązanie problemów.Nierozwiązany problem przypominał będzie wciąż powracającym katarem. http://www.youtube.com/watch?v=HPAS7EM88Us&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARY DZIAD
ZA MALOATAMI SIE OGLADA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
oj tam!!! aż tak skomplikowana to ja nie jestem! i sie nie izolujeee czego dowodem jest moja obecność tutaj oraz niezwykle wyszukana konwersacja z oba;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×