Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość CHASSE
kobieta ma tyle lat na ile sie czuje o dziwo!!! im jestem starsza tym lepiej mi ze soba. Wiesz akceptacja swoich niedoskonalości i nawet jesli sie pojawiaja te krótkie zakatarzone chwile to jest i równiez pełna swiadomość tego iż chwile te sa niezbedne aby móc docenic to co się ma i cieszyć drobiazgami.Najmocniej przepraszam za bledy stylistyczne oraz ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
PS. Mała to walizka a ja jestem tylko niska!!!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
W kropeczki????????? niezbyt to wyrafinowane! owszem czasem nosze;] nie mógłbyś zaśpiewać czegoś własnymi słowami?? to kryterium wskazane do oceny dopasowania.. prrrroszeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Dzien dobry! Szaro buro i ponuro! A tu muzyka jak zawsze goraca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Wariat jesteś! :) aż tak pieknie nie potrafie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Rozczarowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
W domu to ja nie mam czasu na wygibasy przed lustereczkiem ale juz za pare chwil za chwil pare..:) na"raz"prawa noga krok w prawo na"dwa"dostawiamy lewa nogę na "trzy" lewa noga w lewo na "cztery" dostawiamy prawa noge! skomplikowane? a wiesz co to za krok panie madralinski? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Jak nie trudno spostrzec nie wkleilam ani jednego linka:} jestes w tym de best! proponuje ci troszke wiecej zachodu wel trudu.. wpisze dowolny urywek tekstu piosenki a Ty jesliś łaskaw i skory do wysiłku wkleisz odpowiedniego linka jesli oczywiście odgadniesz jaakaa to piooooosenkaaa?:) wchodzisz w to??? serdecznie zapraszam!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuje, lecz w konkursach jestem kiepski:-)a tu wklejam przede wszystkim utwory,które pomagają mi w modlitwie. A ja dużo od życia nie oczekuję;-)i o wiele się nie modle. Pragnę być tylko razem z moją odnalezioną połówką bardzo szczęśliwy, doskonałego zdrowia, żyć znacznie powyżej 100 lat, a pieniądze by były zawsze w nadmiarze. Hm...bo wiesz ja od zawsze miałem skromne wymagania:D http://www.youtube.com/watch?v=beEzNIq0Hqw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Imponujesz i mam nadzieje ze nie tylko mi. Rispect szanowny .........+....... mam szczera nadzieje że znajdziesz i to czem predzej ta upragniona druga polowe. czego z serca Tobie zycze i ciepLo pozdrawiam. CHASSE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panisdddc
oj wydaje mi się że nie jesteś stworzony dla drugiej osoby...:P ,a gdzie szukasz w muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTO CO POWIEDZIAŁ NA TEMAT LEGENDY O ADAMIE I EWIE LOBSANG RAMPA. Od początku dziejów we wszystkich wielkich dziełach religijnych świata istniały opowieści,w które jedni wierzyli, a które inni,być może bardziej wnikliwi,traktowali jako legendy.Legendy ułożone tak, by skrywały pewną wiedzę, która nie powinna dostać się przypadkowe ręce,bo mogła by stać się niebezpieczna.Właśnie taka jest opowieść czy legenda o Adamie i Ewie w Rajskim Ogrodzie,gdzie Ewa była kuszona przez węża i gdzie zjadła owoc z Drzewa Poznania Dobra i Zła.A kiedy obydwoje ulegli pokusie i skosztowali owoc z Drzewa Poznania,popatrzyli na siebie i ujrzeli,że sa nadzy.Zdobywszy tę zakazaną wiedzę nie mogli już dłużej pozostać w Rajskim Ogrodzie.Rajski Ogród to oczywiście błoga kraina niewiedzy,gdzie człowiek nie boi się niczego,ponieważ niczego nie rozumie i faktycznie jest jak kapusta.A oto bardziej ezoteryczna wersja tej opowieści.Mężczyzna i kobieta nie sa jedynie masą protoplazmy,ciała przyczepionego do szkieletu.Człowiek jesy albo może być czymś znacznie ważniejszym.Tutaj na ziemi jesteśmy zaledwie marionetkami naszej Wyższej Jażni, tej Jaźni, która tymczasowo pozostaje w astralu i która tymczasowo pozostaje w astralu i która zdobywa doświadczenie poprzez ciało fizyczne będące marionetką,narzędziem astralu.Fizjologowie i inni specjaliści poddają ludzkie ciało drobiazgowej analizie i wszystko sprowadzają do masy ciała i kości.Mogą rozprawiać o tej czy o tamtej kości, rozprawiać o różnorodnych organach,ale wszystkie te rzeczy należą do świat materialnego.Oni nie odkrywają, nie próbuja nawet odkrywać, bardziej tajemnych rzeczy,nieuchwytnych, które Hindusi, Chińczycy i Tybetańczycy poznali wiele wieków przed pojawieniem się chrześcijaństwa.Kręgosłup jest rzeczywiście bardzo ważną strukturą .Mieści w swoim wnętrzu rdzeń kręgowy, bez którego człowiek byłby sparaliżowany, bez którego człowiek byłby bezużyteczny jako istota ludzka.Ale kręgosłup ma jeszcze większe znaczenie.W środku rdzenia kręgowego znajduje się kanał,którym może przemieszczać się siła zwana jako Kundalini,kiedy zostanie obudzona.U podstawy kręgosłupa znajduje się to, co ludzie Wschodu nazywają Ogniem Węża.Gnieżdzi się tam życie same w sobie.U przeciętnego człowieka Zachodu ta wielka moc drzemie, jest uśpiona,niemal sparaliżowana z powodu nieużywania jej.Faktycznie jest ona podobna do węża zwiniętego u podstawy kręgosłupa, węża o przeogromnej mocy, która na razie, z różnych przyczyn, nie może wyrwać się z miejsca swego uwięzienia.Ten mistyczny obraz znany jest jako Kundalini.U przebudzonych ludzi Wschodu moc węża może wznosić się kanałem, wznosić prosto do mózgu i dalej do astralu.Kiedy się wznosi,jej potężna siła ożywia każdy z czakramów,czyli ośrodków energetycznych,takich jak pępek,gardło i inne części ciała.Gdy te ośrodki zostaną przebudzone, człowiek staje się energiczny, potężny i władczy.Sprawując całkowitą kontrolę nad mocą węża, człowiek może osiągnąć niemal wszystko.Może przenosić góry,chodzić po wodzie albo lewitować,albo też pozwolić zakopać się w zapieczętowanej komorze,z której wyjdzie zywy w dowolnym momencie.Legenda mówi,że Ewa została skuszona przez węza.Innymi słowy Ewa w jakiś sposób dowiedziała się o kundalini.Zdołała uwolnić moc węża zwiniętego u podstawy jej kręgosłupa , a ta wzniosła się i przepłynęła falą przez kręgosłup,rozbudzając jej umysł i obdarzając ją wiedzą.Tak więc o legendzie można powiedzieć,że Ewa zjadła z Drzewa Poznania,zjadła owoc tego drzewa.Posiadła wiedzę i dzięki niej mogła widzieć aurę,promieniowanie wokół ludzkiego ciała.Mogła zobaczyć też aurę Adama,jego myśli i zamiary.Adam został skuszony przez Ewę,również jego energia Kundalini przebudziła się i mógł wówczas zobaczyć Ewę taką jaka była naprawdę.Prawdą jest,że człowiek, który widzi aurę drugiego człowieka, widzi jego obnażoną aurę astralną formę,która nie jest okryta ludzkim ciałem.A więc może zobaczyć wszystkie myśli drugiego człowieka,wszystkie jego pragnienia,całą jego wiedzę, a tak być nie powinno na etapie rozwoju Adama i Ewy.Dawni kapłani wiedzieli,że w pewnych warunkach aura może być widzialna,wiedzieli,że aura może być przebudzona przez seks.Tak więc w dawnych czasach kapłani nauczali,że seks jest grzeszny,że seks jest żródłem wszelkiego zła i ponieważ Ewa skusiła Adama,seks przywiódł świat do upadku.Nauczali tak, bowiem czasami jak powiedziałem,seks może rozbudzić energię Kundalini,która u większości ludzi spoczywa uśpiona u podstawy kręgosłupa.Moc kundalini to przerażająca moc,spoczywa na dole zwinięta w spiralę,tak jak sprężyna zegara.I tak jak sprężyna zegara-nagle uwolniona może wyrządzić szkodę.Ta szczególna siła umiejscowiona jest u podstawy kręgosłupa,a faktycznie częściowo w narządach płciowych.Ludzie wschodu wiedzą o tym.Niektórzy wyznawcy hinduizmu wykorzystują seks w swoich obrzędach religijnych.Używają różnych form zachowań różnych seksualnych pozycji,aby osiągnąć konkretne rezultaty.I osiągają je.Przed wiekami starożytni czcili seks.Objawiało się to kultem fallicznym.Pewne ceremonie w świątyniach pobudzały Kundalini,co obdarzało człowieka darem jasnowidzenia,telepatii i wieloma innymi ezoterycznymi mocami.Seks używany właściwie i z miłością może podwyższyć wibrację człowieka.Może wywołać to co ludzie Wschodu nazywają otwarciem Kwiatu Lotosu i prowadzić do świata duchowego.Seks może sprawić,że kundalini przepłynie falą i rozbudzi pewne ośrodki energetyczne.Jednakże seks i Kundalini nigdy nie powinny być nadużywane.Jedno powinno uzupełniać i łączyć się z drugim.Te religie, które twierdza że pomiędzy mężem a żoną nie powinno być seksu tragicznie się mylą.Często jest to zalecane przez wiele bardzo podejrzanych odłamów chrześcijaństwa.Religia rzymskokatolicka jest bardzo bliska prawdy,kiedy doradza mężowi i żonie kontakty seksualne,jednak zaleca na ślepo, nie wiedząc dlaczego i wierząc, że seks służy jedynie prokreacji.Z pewnością nie jest to główny cel seksu,choć większość ludzi w to wierzy.Te religie,które głoszą, iż człowiek nie powinien mieć doświadczeń seksualnych, próbują stłumić ewolucję jednostki,jak i ewolucję rodzaju ludzkiego.Oto jak to wszystko działa:W przypadku magnetyzmu możemy otrzymać potężny magnes poprzez ustawienie cząsteczek materii tak,aby były zwrócone w jednym kierunku.Na przykład w normalnych warunkach w kawałku żelaza cząsteczki zwrócone są w różnych kierunkach, jak niezdyscyplinowany tłum.Są ustawione przypadkowo, ale kiedy zostanie przyłożona pewna siła (w przypadku żelaza siła magnesująca),wszystkie cząsteczki zwracają się w jednym kierunku i otrzymujemy wielką siłę magnetyczną.Bez niej nie było by ani radia,ani elektryczności,bez niej nie było by transportu samochodowego i kolejowego,ani też podróży powietrznych.Kiedy Kundalini zostaje przebudzona w istocie ludzkiej, kiedy ozywa Ogień Węża,wtedy wszystkie cząsteczki w ciele zwracają się w jednym kierunku,gdyż budząca się moc kundalini przyciąga je w tym kierunku.Wówczas ludzkie ciało zaczyna tętnić życiem i tryskać zdrowiem,człowiek zyskuje olbrzymią wiedzę,i może widzieć wszystko.Istnieją różne metody całkowitego przebudzenia Kundalini,lecz powinni to robić jedynie ci,którzy sa dostatecznie rozwinięci duchowo,bowiem olbrzymia siła i władza nad innymi,jaka daje takie cudowne przebudzenie,może zostać nadużyta i wykorzystana w złym celu.Nie mniej miłość między małżonkami może częściowo przebudzić Kundalini i ożywić niektóre ośrodki energetyczne.Podczas prawdziwej ekstazy w zbliżeniu intymnym molekuły ciał kochanków zostają tak uporządkowane,że wiele z nich zwraca się w jednym kierunku,dzięki czemu oni sami stają się ludżmi o wielkiej dynamicznej sile.Kiedy fałszywa skromność i wszystkie fałszywe nauki na temat seksu zostaną odrzucone Człowiek raz jeszcze odrodzi się jako wielka istota i ponownie będzie mógł zająć należne sobie miejsce podróżnika gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×