Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość ktos kiedys okreslil mnie
hm geniuszem uczucia nazwal:) altruistka gotowa do wszelkich poswiecen chociaz naiwna i troche zagubiona w otaczajacej mnie rzeczywistosci:P dlatego nie bojaj, powiem po swojemu:) moje zycie to nie tylko byt tutaj, jak dla niektorych. trzymaj sie i odnajdz Ty swoja gwiazde:) tego Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mnie nie przekonałaś:-) gdy znajdę swą połówkę urządzę jej znacznie piękniejszy świat w realu, niż tutaj bawiąc się,w chwili natchnienia, a laptop będzie służył mi, jedynie do przesyłania przelewów.👄 mój czas jeśli tego zechce, będzie tylko dla NIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem gdzieś na wstępnych testach w realu , nie wyszły, test polegał na szybkim chodzeniu,tańcach nie wyszło,na spacerze została w tyle:-) nadal jestem wolny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblalam test
? tak mialo byc ale powiem Ci cos jeszcze. wszystko juz wiemy, nic nie robimy ale kiedys i tak znow sie odnajdziemy;) milej niedzieli, pozdrawiam chasse, pozdrow rowniez.lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki test?:D By załapać się na test trzeba najpierw osobiście u mnie złożyć papiery na studia, a rok akademicki już się zaczął,a później pojęcia nie mam czy znajdę czas na korepetycje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli dobrze obstawialam
:classic_cool: zakoncze te konwerse autoironicznym wyznaniem " Wszystko sie jednak dobrze skonczylo, bo ja przeciez mimo wszystko jestem, bo ja wszak zyje:classic_cool: ale do cholery(przepraszam) czy ja moge byc pozytywnym zakoczeniem jekiejkolwiek historii?" nie caluj mnie😠 nim nie zrobisz testu na opryszczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoczekanie Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale kafe wie ze jestem
inteligentna inaczej:D chcialbys taka polowke? jak ja sie lubie do Ciebie usmiechac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedzie mnie jakis czas
zatesknisz? ciesze sie, na tak:):) lapka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
To pytanie retoryczne było jak mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...a czy miłość jest pytaniem?...ona jest snem wyczekanym, marzeniem utęsknionym i pragnieniem, rozpalającym serce tak bardzo, iż chciało by się tego ciepła trzymać najbliżej, podsycać go by trwał wiecznie...bo... http://chomikuj.pl/Kilarok/Ostatnio+Dodane/Daab+-+To+co+najlepsze+z+10+lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×