Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość CHASSE
Prawda!!!! bardzo piekne!!! a ja do pięt Tobie nie dorastam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta to bardzo cudowna istota, mężczyzna to bardzo cudowna istota, gdy naprawdę odnajdą swoje połówki, ich wspólna dusza płonie blaskiem słońca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Zatem po co marnować tu cenny czas? idz juz sobie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Albowiem Twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Amen http://www.youtube.com/watch?v=Ap3UDPs4_1w&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Czasem myśli moje bleeeee są chciałabym już byc po tamtej stronie.... wiem!wiem! wiem! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Czy ja wodze Cię na pokuszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła CHASSE:-) ja naprawdę wpadam tu by się pomodlić. Modlitwa mnie unosi i oczyszcza, jestem wzrokowcem, jeśli ktoś do mnie bezpośrednio nie napisze,nie spotka się ze mną w realu traktuję go jako przyjaciela ,który tyko pragnie pogadać. a utwory,wiersze tu przeze mnie zamieszczone,bywa,że są to są moje marzenia,które mam nadzieję iż kiedyś z kimś się spełnią.:-)👄🌻 Widzisz w tym coś dziwnego? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc krzyzyku
spac miales:) zostawilam cos gdzies dla Cie;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz? Filipińczycy, którzy przyjeżdżają do Polski leczyć ludzi twierdzą,że ten dar posiedli przez żarliwą modlitwę. Także byłem kiedyś u Filipińczyka. Jeśli wierzysz w Boga modlitwa naprawdę pomaga.Ja im bardziej wierzę tym bardziej czuję jego opiekę. Dlatego lubię się modlić,nie tyko tutaj.Nie wstydzę się tego.Znam grono osób głęboko wierzących, związanych z medycyną alternatywną. Jeżdzimy czasem na wycieczki,jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie milym
innej opcji nie ma:) a te oczka, caluchy, kwiatki dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge Cie jakos poskladac
:D bo sama jestem zawieszona pomiedzy niespelnieniem a pragnieniem, glodna uczucia, juz nie wiem za czym podazac;) bo " nie milowac ciezko, a milowac nedzna pociecha?" stad gorliwa i zarliwa prosba zanoszona do Boga o litosc i laske, oczysczenie z rdzy grzechow placzliwej, bo coz z tego, ze wyznaczylam sobie cel, skoro...no wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a Bóg wiem to jako,że jest przecież miłością,pomaga w połączeniu połówek i wybacza wszystko. Bo to jest nasz prawdziwy cel przyjścia na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×