Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

HEJChasse ,Gniewko...jesteście....chyba długo nie musieliśmy czekać na potwierdzenie tego o czym mówiliśmy wcześniej.......jesteśmy nie mile widziani tutaj......nie uważacie ,że może pomyslec o przeniesieniu się w inne miejsce ....co wy na to????🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko zawiesileś się teraz Ty.....resetuj się...ale to już .....bo w koncu ja sie zawiesze......alboś kumpel......a może sie wystraszyłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Pójde sobie Delfinko miła. Przepraszam ale widze że tak trzeba, Ty zostan dla Was... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ja już wymiękam powoli...a co tu widzę? Chassy co to ma znaczyć?...ale to chyba wina tej jesiennej pogodynki...że taką lekką chandrę masz...no to powiem tak dziś pięknie i słonecznie, jutro też i zawsze, a kiedy deszczyk będzie padać to zawsze cieplutki bo po nim tęcza uraczy wzrok, a jeśli mróz schwyci to wiadomy znak że zaraz śnieżek ucieszy nas i lepić bałwanka można będzie a na ziemi "anioły" tworzyć...:)...ciesz się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko naszej Chasse chyba potrzeba leku......trza coś wymyślec....niedobrze z nią........musimy postawić ją na nogi,bo inaczej wykruszy sie nam.....co Ty na to??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na to jak na lato:)...pod warunkiem że w tym stawianiu na nogi będzie "coś" z czekolady! :)...proszę, po prostu uwielbiam taki blog czekoladowy...o albo gorącą czekoladę z bitą śmietaną i rodzynkami lub pomarańczkami - ooo a to na pewno by ją postawiło:) ... o a może i to coś da... http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/dusza/pokonaj-jesienna-chandre_35567.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no dobra...to podrzuć jej tą czekoladę.....ja co prawda nie mam o depresji ,co najwyżej nachodzi mnie kilku minutowa chandra.....ale mija ....cholerka żeby Chasse chciała się zarazic ode mnie..... nie wiem nie mam pomysła.......pierwszy raz czuję się dziwnie źle psychicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, ja już powoli zmykam spać...wybaczcie ale usypiam nd klawiaturką;) ale delfinko...chyba rto będzie dobro co? ;) http://www.youtube.com/watch?v=rCdh1kxQ3WE :)... ...o albo to...;) http://www.youtube.com/watch?v=fjeOMTVHSi0 ...;) .dobranoc karaluchy pod poduchy i słodkich snów 🌼 DOBRANOC Dobranoc! już dziś więcej nie będziem bawili, Niech snu anioł modrymi skrzydły cię otoczy, Dobranoc, niech odpoczną po łzach twoje oczy, Dobranoc, niech się serce pokojem zasili. Dobranoc, z każdej ze mną przemówionej chwili Niech zostanie dźwięk jakiś cichy i uroczy, Niechaj gra w twoim uchu; a gdy myśl zamroczy, Niech się mój obraz sennym źrenicom przymili. Dobranoc, obróć jeszcze raz na mnie oczęta, Pozwól lica. - Dobranoc - chcesz na sługi klasnąć? Daj mi pierś ucałować. - Dobranoc, zapięta. - Dobranoc, już uciekłaś i drzwi chcesz zatrzasnąć. Dobranoc ci przez klamkę - niestety! zamknięta! Powtarzając: dobranoc, nie dałbym ci zasnąć. A. Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNIEWKO Ty jeszcze niejedną dusze byś uleczył.....🌼 Miłej nocki.....tęczowych snów.....Chassuniu Tobie rownież 🌼 Dziś dziękuję za barwy nieba za ten wysłany anielski szczebiot który pozwala wyzwolić radość i przezwyciężać niechcianą niemoc. Za słońce które toczy swą jasność wlewając w serce morze nadziei. Również dziękuję za miłych ludzi którzy stanęli na mojej drodze, muzyką słowa przynieśli ciepło - jakże je chętnie w nurt nocy poniosę. Za te uśmiechy nieśmiałe czasem za gest życzliwość podanie dłoni dotknięcie serca oczarowaniem które pozwoli słońce dogonić, Bardzo Wam DZIĘKUJĘ! Dla każdego dziś w podzięce Uśmiech swój serdeczny dam I miłością podzielę jaką tylko mam !:) Kiedy kleją ci się oczy To już mówić nie ma o czym To już trzeba tylko spać Płynąć w kolorowym niebie I odpocząć ciut od siebie Żeby rano znowu chętnie wstać We śnie wszystko jest ciekawsze We śnie wierzysz, że na zawsze Tak szczęśliwie i tak dobrze może być We śnie mogą wszyscy wrócić We śnie możesz się nie smucić We śnie możesz jeszcze piękniej żyć http://www.youtube.com/watch?v=tsn45ghgNBk[kwiatek[👄🌼 DOBRANOC:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia.......
:-)🌻:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewajaco witam
😴 i tym samym odmachuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH RADOŚNIE I CIEPLUTKO🌼:):)🌼 Miłość nie szuka swego Do drzwi domu dziewczyny dzwoni jej chłopak. Sądzi, że czas wyznać jej miłość, więc stoi z kwiatami i już po raz trzeci naciska dzwonek. Przez domofon słyszy jej głos:"Kto tam?"-"No, ja!-odpowiada-Otwórz!"-:Nie!"-słyszy-Jeszcze się niczego nie nauczyłeś.Odejdź i wróć wtedy, kiedy zrozumiesz, dlaczego ci nie otworzyłam". Chłopak ciska kwiaty i odchodzi. Potem długo nad tym myśli, lecz nadal niczego nie rozumie. Idzie do staruszka księdza, znanego z życiowej mądrości, który po chwili rozmowy mówi mu:"Twoje JA jest tak rozpanoszone,że na wszystko rzuca swój cień,nawet na tę, którą-jak ci się wydaje-kochasz. Bo tak naprawdę,to kochasz w niej siebie,a nie ją".-"Jak to?"-nie rozumie chłopak.-"Widzisz-mówi ksiądz-w miłości,kiedy jest prawdziwa, musisz opanować swoje JA, aby nauczyło się mówić TY,czyli ważniejsze jest TWOJE szczęście Dziewczyno,TWOJE dobro, a nawet TWOJA racja. Jeśli się tego nauczysz,to idź do niej." Minęło kilka miesięcy. Znów stoi chłopak z kwiatami i dzwoni. Na pytanie:"Kto tam?"-odpowiada:"TY!"i słyszy:"Wejdź,mój dom jest TWOIM domem." Ta mądra przypowieść dobitnie demaskuje różne przebrania egoizmu, któremu zdaje się,że potrafi kochać kogoś a nie umie wyjść lub wyzwolić się z zakochania w sobie."Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję!"-mówi on,bo do własnego szczęścia,towarzystwa,zaspokojenia różnych potrzeb konieczny jest mu drugi człowiek, jak przedmiot czy jednoosobowe biuro usług lub jak partner do zabawy w miłość. "Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham"-mówi miłość,która potrzebuje obdarowywać,czynić szczęśliwym,troszczyć się, zabiegać o tego,któremu najczulej mówi się TY. A to nie jest takie częste w świecie użytkowników i konsumentów miłości i kochanych istot także... /brat Tadeusz Ruciński/ http://www.youtube.com/watch?v=xdApH1vsp_U CHASSUNIU,GNIEWKO do miłego ......później🌼dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSALM 109(108) Biada przewrotnemu nieprzyjacielowi! 1 Kierownikowi chóru. Dawidowy. Psalm. Nie milcz, o Boże, którego wychwalam, 2 bo rozwarli na mnie usta niecne i podstępne. Mówili ze mną językiem kłamliwym, 3 osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali. 4 Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem. 5 Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość. 6 Pobudź przeciwko niemu grzesznika, niech stanie po prawicy jego oskarżyciel! 7 Gdy go sądzić będą, niech wyjdzie jako przestępca, niech prośba jego stanie się winą. 8 Niech dni jego będą nieliczne, a urząd jego niech przejmie kto inny! 9 Niechaj jego synowie będą sierotami, a jego żona niech zostanie wdową! 10 Niech jego dzieci wciąż się tułają i żebrzą, i niech zostaną wygnane z rumowisk! 11 Niechaj lichwiarz czyha na całą jego posiadłość, a obcy niech rozdrapią owoc jego pracy! 12 Niech nikt nie okaże mu życzliwości, niech nikt się nie zlituje nad jego dziećmi! 13 Niech jego potomstwo ulegnie zatracie; niech w drugim pokoleniu zaginie ich imię! 14 Niech Pan zapamięta winę jego ojców, niech grzech jego matki nie będzie zgładzony! 15 Niech zawsze stoją przed Panem i niech On wykorzeni z ziemi pamięć o nim, 16 za to, że nie pomyślał, by okazać życzliwość, lecz prześladował biedaka i nieszczęśliwego, i w sercu strapionego śmiertelnie. 17 Miłował złorzeczenie: niech się nań obróci; w błogosławieństwie nie miał upodobania: niech od niego odstąpi! 18 Niech się odzieje przekleństwem jak szatą; niech ono przeniknie jak woda do jego wnętrzności i jak oliwa w jego kości! 19 Niech mu będzie jak odzienie, które go okrywa, i pas, którym stale się opina. 20 Taką niech mają zapłatę od Pana moi oskarżyciele, którzy przeciw mnie mówią złe rzeczy. 21 Lecz Ty, Panie, mój Panie, ujmij się za mną przez wzgląd na Twoje imię; wybaw mnie, bo łaskawa jest Twoja dobroć. 22 Bo jestem nędzny i nieszczęśliwy, a serce jest we mnie zranione. 23 Niknę jak cień, co się nachyla, strząsają mnie jak szarańczę. 24 Kolana mi się chwieją od postu i ciało moje schnie bez tłuszczu. 25 Dla tamtych stałem się urągowiskiem; widząc mnie potrząsają głowami. 26 Dopomóż mi, Panie, mój Boże; ocal mnie w swej łaskawości, 27 aby poznali, że to Twoja ręka, żeś Ty, o Panie, tego dokonał. 28 Niech oni złorzeczą, ale Ty błogosław! Niech się zawstydzą powstający na mnie, Twój sługa zaś niechaj się cieszy! 29 Niech moi oskarżyciele odzieją się hańbą, niech się wstydem okryją jak płaszczem! 30 Chcę wielce dziękować Panu swoimi ustami i chwalić Go w pośrodku tłumów; 31 bo stanął po prawicy biednego, aby go wybawić od sądzących jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie i ciepluteńko wszystkim dzień dobry;) Chassy, Delfinko pięknego dnia i uśmiechu pamiętać... proszę🌼 🌼 🌼 DZIEŃDOBRY Dzieńdobry! nie śmiem budzić, o wdzięczny widoku! Jej duch na poły w rajskie wzleciał okolice, Na poły został, boskie ożywiając lice, Jak słońce na pół w niebie, pół w srebrnym obłoku. Dzieńdobry! już westchnęła, błysnął promyk w oku, Dzieńdobry! już obraża światłość twe źrenice, Naprzykrzają się ustom muchy swawolnice, Dzieńdobry! słońce w oknach, ja przy twoim boku. Niosłem słodszy dzień dobry, lecz twe senne wdzięki Odebrały mi śmiałość; niech się wprzódy dowiem; Z łaskawym wstajesz sercem? z orzeżwionym zdrowiem? Dzieńdobry! nie pozwalasz ucałować ręki? Każesz odejść, odchodzę: oto masz sukienki, Ubierz się i wyjdź prędko - dzieńdobry ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nas stój, rano wieczór we dnie w nocy, bądż mej kochanej i mnie, ku pomocy strzeż duszy i ciała jej i mojego, doprowadż nas do Królestwa Wiecznego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×