Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość gdzies tam
Witaj Gniewko....ja zawsze się usmiecham....gorzej z Chassunią....jeszcze nie dała znaku życia......ale może uśmiechnie sie do nas......🌼może powinna posłuchac tego.....jak sądzisz:) http://www.youtube.com/watch?v=RnAyiGuE8sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Często nie doceniamy tego co mamy,nawet jeżeli zrobimy tej osobie wielki ból, przykrość, bo przecież mało kto przyznaje się do złych czynów najczęsciej nie dopuszczamy do siebie tego ze "TO JA ZROBIŁEM COŚ ŹLE" ale czy na pewno powinniśmy tak patrzeć na samego siebie w samych superlatywach??!!...przecież jakby ludzie patrzyli na siebie jak na ideał to by każdy był egoistą i zadufany w sobie....niby chcemy dla siebie jak najlepiej ale nie doceniamy tego jak ranimy tym innych...warto jednak poświecić czas dla osoby ,która jest wyjątkowa..:) Zaufanie chyba jedyne uczucie którego nie powinno się nigdy wystawiać na próbę:(Myślę ze można je odbudować ale nie zawsze a nawet jeśli tak się zdarza zawsze pamiętamy że kiedyś był czas gdy runęły wszystkie filary zaufania i to powoduje ze jesteśmy mniej ufni.:) Takie wartości jak(zaufanie,czy nawet miłość)są czymś najmocniejszym w naszym życiu Dobrze że są ludzie którzy je doceniają.... .....Czy ludzie? po przejściach raz jeszcze zdobędą się na zaufanie i miłość...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
do miłego......🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Witajcie ziomale moi mili!!! :):) 🌻 jestem zawstydzona i wzruszona Wasza troska o mnie prosze o wybaczenie i moc👄 przesyłam i zapewniam żem cała i zdrowa (złego licho nie bierze...) każdy utworek który zamieściliscie da mnie jest jak balsam na moja nie spokojna dusze. Nie cierpie na depresje spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Delfinko kochana dziekuje! :) jak słysze taka muzyke coś mi sie natychmiast z nogami dziwnego robi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Delfinko ciekawie piszesz i...nic dodać nic ująć... spotykamy na swej drodzę osobę, rozpoczyy rozmowę, uśmiechy i nagle ni z tąd ni z owąd nie widzimy świata bez niej...hmmm, wszystkie nasze marzenia i plany choć nadal ważne stają się jakby obok tej najważniejszej która zajmuje miejsce główne, bo pierwsze i z nią wymieniamy się nimi...raczymy jej problemami ocieramy jej łzy...pomagamy...po prostu kochamy... myślimy, że bez tych "gierek" jest między nami uczucie prawdziwe...baa...obdarzamy ją bezgranicznym zaufaniem...aż do momentu gdy obuchem dostaje się po głowie...i cóż robić dalej całość budowli zbudowana okazuje się być jednostronnym uczuciem...gdyż po drugiej stronie bywa tylko - gra...zabawa... wiesz czasem się sam zastanawiam nad tym co i ty napisałaś - czy może byłem na tyle "egoistą" iż czegoś nie zauważyłem... ..ale nawet nie dane jest czasem i tego usłyszeć by błędu w przyszłości nie popełnić... nie wiem co znaczy tak na prawdę pojęcie ludzie "po przejściach"...nie wiem...ale wiem jedno chyba na wszystko czasu potrzeba...może serce wtedy się zagoi zdoła zaufać i pokochać...wierzę w to głęboko....chcę w to wierzyć...i pragnę...uwierz bo tak bardzo marzę o tym by kiedyś móc obudzić się obok osoby dla której kochać to ... wiesz o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Gniewko wiem ...wiem....i rozumiem ....widzisz we wszystkim co piszę ...są moje odczucia jakieś tam.....ale czas pokaże czy jeszcze kiedyś tak będzie.....też bym chciała żeby ktoś kiedyś powiedział....ale tak prawdziwie..... http://www.youtube.com/watch?v=YHcMyiQBZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
na chwilę znikam...chassuniu mam nadzieję ,że Gniewko jest prawdziwym dźeltelmenem i zaopiekuje sie Tobą......tzn nie mam nadzieję....a jestem pewna ,że jest👄 dla WAS....NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to czasem bywa...ale spokojnie, zobaczysz i ty Delfinko i ty Chassuniu...już szczęście gdzieś czeka na każdą z was:)... hmmm...a jak pozwolicie to i ja się tu podpiszę...hihi...to może i gdzieś tam też się załapię na skrawki choć tego małego szczęscia...bo mi do radości dużo nie potrzeba:).... http://www.online.prezentacje.org/milosne/marzyciele.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! gniewko:-) lubisz strzałeczki ??? uważaj byś tego nie powiedział w białą godzinę,jesteś na stronie białej magii, tutaj wszystko może się zdarzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! gniewko:-) lubisz strzałeczki ??? uważaj byś tego nie powiedział w białą godzinę,jesteś na stronie białej magii, tutaj wszystko może się zdarzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! gniewko:-) lubisz strzałeczki ??? uważaj byś tego nie powiedział w białą godzinę,jesteś na stronie białej magii, tutaj wszystko może się zdarzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×