Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

i może po prostu nadzieję trza mieć i z nią patrzeć w przyszłości światełka:) TUŻ OBOK Stoi obok ciebie, Na wyciągnięcie ręki. Związany tym samym losem, Towarzysz z tej samej udręki. We wspólnym celu, Złączony tym samym duchem, Pomocnik i sprzymierzeniec. Życie zdobywa z tym samym trudem. My, jesteśmy przeznaczeni, Do wspierania siebie nawzajem By usunąć wszystkie przeszkody, Dochować wierności. Razem rozwiewamy cienie, Rozpuszczamy w światłości. Łączymy swoje duchy W odwadze i uczciwości. Zakotwiczeni, W morzu niesprawiedliwości. Dajemy klucz, do przebudzenia Innych świadomości. Towarzysze losu, Z daleka przyciągną siebie. Otoczą wspólnym okręgiem, Współbraci świadomych zamiarów. Miłość i światło jest ich zbawieniem. Zawsze sukces osiągną Bo niezachwianie kroczą. Tylko z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może po prostu nadzieję trza mieć i z nią patrzeć w przyszłości światełka:) TUŻ OBOK Stoi obok ciebie, Na wyciągnięcie ręki. Związany tym samym losem, Towarzysz z tej samej udręki. We wspólnym celu, Złączony tym samym duchem, Pomocnik i sprzymierzeniec. Życie zdobywa z tym samym trudem. My, jesteśmy przeznaczeni, Do wspierania siebie nawzajem By usunąć wszystkie przeszkody, Dochować wierności. Razem rozwiewamy cienie, Rozpuszczamy w światłości. Łączymy swoje duchy W odwadze i uczciwości. Zakotwiczeni, W morzu niesprawiedliwości. Dajemy klucz, do przebudzenia Innych świadomości. Towarzysze losu, Z daleka przyciągną siebie. Otoczą wspólnym okręgiem, Współbraci świadomych zamiarów. Miłość i światło jest ich zbawieniem. Zawsze sukces osiągną Bo niezachwianie kroczą. Tylko z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko jaki piękny wiersz.....dzięki ,że tu jest jeszcze ktoś taki jak Ty i Chasse...traciłam nadzieję ...juz miałam znikac sstąd...ale może na razie zapanuje spokój...jak myslisz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle nie na siłę:) ale wiesz po drodze odkrywam jakby na nowo coś co dotąd było oczywiste dla mnie...magię przyjaźni...rany przecież ile dla człowieka znaczy właśnie to uczucie - nic w zamian;) a fajnie jest tak gadać:)...i wiesz w życiu też tak chyba powinno być - świat byłby wówczas piękniejszy - co ja gadam!:( ...maruda ze mnie przecież świat jest boski,i śliczny prawda Delfinko, Chassy:))) http://www.youtube.com/watch?v=c5IIXeR5OUI ...;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj dłoń Podaj pomocną dłoń. Czy wiesz co to znaczy. Tą dłonią są usta, słowa, oczy, spojrzenie, uśmiech, rozmowa… Czy tylko biedni potrzebują pomocy. Podaj dłoń… płaczącym samotnością nocy, czekającym na ciepło dotyku, wesprzyj ich duchowo. bez podtekstów oczywiście🌼 Gniewko masz rację ,świat jest piękny....ale jedno ale jak tworzą go piekni duchowo ludzie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYMOWNE....SUPER 🌻 Marzenie Mam malutkie marzenie. Unoszace sie leciutko na wietrze. Krazace po mym domu, po mej glowie bez pozwolenia. Zagladajace wszedzie i ciagle o sobie przypominajace. Marzenie bedace sila napedawa zycia. Iskierka w tunelu wolajaca 'wstan, nie warto upadac'. Marzenie czasem tak odlegle, ze az nierealne. Pokusa proszaca o spelnienie. Marzenie tak malutkie, ze czasem o nim zapominam. Gdy czuje sie zapomniane glosno o sobie przypomina. Marzenie najpiekniejsze jakie mialam. Marzenie... ktorego sie obawiam. http://www.youtube.com/watch?v=RpuMMgqySl0🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trochę nie właściwe...ale i tak lubię niektóre jego fragmenty:) Love and the Gentle Heart Dante Alighieri Love and the gentle heart are one thing, just as the poet says in his verse, each from the other one as well divorced as reason from the mind’s reasoning. Nature craves love, and then creates love king, and makes the heart a palace where he’ll stay, perhaps a shorter or a longer day, breathing quietly, gently slumbering. Then beauty in a virtuous woman’s face makes the eyes yearn, and strikes the heart, so that the eyes’ desire’s reborn again, and often, rooting there with longing, stays, Till love, at last, out of its dreaming starts. Woman’s moved likewise by a virtuous man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach szczęścia Wtedy paloną kawą pachniało w kredensie A zimne, świeże mleko, jak lody, wanilią. Kiedy się, mrużąc oczy, orzeszynę trzęsie, Po gałęziach w olśnieniu pędzi liści milion. Żywiołem zachłyśnięty, zziajany w rozpędzie, Ileś pokrzyw posiekał, ile traw stratował! A kijem obtłukując szyszki i żołędzie Ileżeś mil po drzewach małpio przecwałował! I wszystko to w ognistej pamięci dziś błyska. Ciska się małe, szybkie, gorąco, daleko... I szczęście pachnie kawą. I chłoniesz je z bliska. A chłód w pokoju sączy waniliowe mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnienie Czuje. Lecz coraz mniej czuc bym chciala. Czasem za wiele bym chciala. Nie wyglada tak, lecz wiele wymagam. Zbyt wiele i glosno nie mowie. Wiec czemu sie dziwie temu wielkiemu rozczarowaniu? Przeciez ono do przewiczenia. Poprostu do przewidzenia. Nie potrafie o nim zapomniec. A tak bardzo bym chciala. Wspominam. Co noc biegne myslami przez dawne zycia chwile. Cala noc zaluje tego rytualu. Warto miec wspomnienia. Mozna powiedziec, ze sie zylo, nie tylko istnialo. Lecz nie warto wspominac. Wspomnienia, fakt moga przywrocic dawny usmiech. Lecz wystarczy mala, dawna chwila by pograzyc sie w rozpaczy. Dawnej rozpaczy skropulatnie zakopanej na serca dnie. Tak poprostu zapomniec. Lecz niestety to nie jest proste. Serce zbyt wielka wladze nade mna ma. Za mocno sie mna rzadzi. Za wiele wymaga. ... Pasujemy do siebie. Z mala roznica. Ono glosno stawia swe wymagania, ja swoje chowam gleboko w sobie. Poprostu zapomniec... I zyc od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos to w zyciu bywa. Statystycznie raz jest lepiej raz jest gorzej. Zmienia sie na pozytywne lub negatywne, ze czesto nawet nei wiemy kiedy. Poprostu statystyczne zycie. Mam nowe powiedzenia ktorymi sie kieruje. Zyj z pasja a nie z obowiazku Warto miec wspomnienia lecz nie warto wspominac nie pytajcie dlaczego, bo przypuszczam, ze nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę i racji masz:)...choć przyznam że od wspomnień trudno się oderwać... a tak bez kontekstu, a jedynie dla uśmiechu Brzechwy zasyłam przepis, hmmm....jakby to powiedzieć podobno wy panny macie lubczyk dla mężczyzn...a to ma być ponoć jego "męski" odpowiednik:) :) Jan Brzechwa Jak sobie zdobyć miłość kobiety Gdy się kobietę zna, można zdobyć sobie jej miłość w sposób zwykły. Gdy się ma do czynienia z kobietą nieznajomą, należy użyć następujących środków. Trzeba poszukać niewielkiego krokodyla, najlepiej w Afryce, zabić go i wytopić mu tłuszcz z podgardla. Następnie tłuszcz ten wygotować w garnku, dodając do niego soli i siarki. Odwar ten wysuszyć, po czym zrobić zeń maść, którą dla dodania milszego zapachu trzeba skropić wodą kolońską. Maścią tą należy w sposób bardzo delikatny, tak żeby kobieta nie zauważyła, gdyż mogłaby się obrazić, wysmarować całe jej plecy od szyi, aż do kolan. Powtórzyć to znów po tygodniu, potem po trzech dniach. Gdy już trzecie smarowanie jest skończone, trzeba podejść do kobiety i przedstawić się. Następnie postępować w sposób zwykły, a miłość jej jest zapewniona. Gdyby okazało się inaczej, należy powtórzyć smarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chassuniu no gdzie się podziałaś:) nos na kwintę zwiesiłaś, hę?...galopem tutaj, bo cię brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie Zycie polega na wielu rzeczach. Mowi sie, ze jest gra. Lecz zasady tej gry, ktoz jest w stanie ustalic? Kazdy inaczej w nie gra. Wspolne zasady, w grach dla dzieci, wywoluja lad- tutaj wrecz odwrotnie. Mowi sie- zabawa w kotka i myszke? Przed czym sie chowamy? Czy mamy szanse uciec przed tak zwanym przeznaczeniem? Coz to wlasciwie jest przeznaczenie? Z iluz pytan sklada sie zycie? Gra. Glowna zasada- zadac pytanie i poszukac odpowiedzi. Ile pytan trzeba zadac by wygrac? Nie, nie w tym rzecz. Logika- czesto jej brak. Widzisz ten haos, ktory tu panuje? Jedno nie ma nic wspolnego z drugim- myslisz? Zgadza sie. A ile w zyciu rzeczy ma cos ze soba wspolnego? Inny watek, inny cel- czesc wspolna? Ty. Jestes najwazniejszy w tej grze. O Ciebie ona sie toczy. Ktoz walczy? Jak w bajkach- dobro ze zlem o Twa dusze. Zbyt bajkowo to brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Chciałam by na huśtafke :) i żeby było lato i żeby było zielono i ciepło i jasno i gwarno iiiiiiiiiii byle do wiosny!!!!! :) tu z Wami jest tak jak wcześniej napisałam. Dziekuje. CZytam cały czas "konwersacje" Wasze a siedze sobie cichutko bo tak czasem mam. Zamykam sie w sobie. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Dodać zapomniałam ! szczescie też ma zapach cynamonow. Mietą tez pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOjuż się może zresetuj.....na dziś starczy zawieszania:) Aja wiesz co chcę zobaczyć zielonego anioła.......:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że Chassy musiała wspomnieć o cynamonach:(... jak wspomnę, że mam taki punkcik z babkami, to aż ślinka cieknie...nie uwierzycie - ale robią je w różnych smakach...o matko! a jak smakują na ciepło:)...po prostu pychotka...ale powiem tak dwa rodzaje są chyba najsmaczniejsze czekoladowe...no iwałaśnie te cynaonowe...mmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Gniewko nie rób smaku.....a tak swoją drogą podesłalbyś kiedyś.....Chasse zjadłabyś taką babkę??? Chasse reset....obudź się....życie jest cudne ...a zwłaszcza dzisiaj....nie zapeszać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chasse może teraz się obudzisz .....🌼 MIĘTA I znów zachwyciłam się Tobą. Dziwny ten świat ...śpiewał Niemen. A jednak czuję Twoje ręce, jak dotykają w duszy mojej gorące światło. Co bliskość i czułość wznieciły dla Ciebie. Mimo że księżyc w pełni, nieustannie puszcza oko do życia figlarnie, lecz czary roztacza bez przerwy, ten niedowiarek i srebrzystą magię. Dziś w nocy pragnienie wzniecił, abym była bardziej staranna... w słowie ciepłym i wizytą nieustanną. Abyś nie mógł nigdy o mnie zapomnieć. Wiesz...zrobiłam Ci dzisiaj napój. Herbatę z mięty,gdzie na dnie zobaczysz, oczami duszy koszyczek rumianku. Pij codziennie dla zdrowia, aż nagle odurzony zapachem sen szepnie. Popatrz! wschodzą i gasną gwiazdy. To spada miętowa zieleń. Wtedy zaśpiewasz szczęścia arię. http://www.youtube.com/watch?v=N6ngKACK1UI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×