Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość CHASSE
Delfinooooo :) :):):) oczy ma zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja wina:)...to Chassy:)...hihi...tłumaczę się jak dzieciak:)...no właśnie Chassy dość tego zawieszania bo jak nie to z "Delfinką" się łobrazimy i przez kolano "przełożymy":) ...hej "Delfinko" mam pomysł a moze my się teraz zawiesimy na naszą Chassunię;)... no dobra ale chyba wiem dlaczego ma taki nastrój: możesz być pewna nie sądzę że siedzisz za długo przy kompie:) ani nigdy bym tego nie zasugerował...baaa zawsze sie cieszę - i chyba nie tylko ja - kiedy tu gaworzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
nie śpie juz przeca :) zapach kawy czasem jest mi milszy niż jej smak a cynamon jest DE BEST. Pieke takie drożdzowe ciastka które wygladaja jak ślimaczki i sa mmmmmmmmmmmm :):) to mój ulubiny smak z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Gniewko mylisz sie znaczy że skucha ;-P nie dla tego tak mam. Powtarzam sie - nie jestem obrażalska ale reki to Ty na mnie nie podnoś prosze .... Precz z przemoca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Gniewko ma chyba focha za to co pisze... no taka pyskata baba ze mnie i co poradze ;) abra kadabra odwieś sie Gniewko bo Cie uracze jaka rymowana śpiewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
:):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
schlebiasz mi nadtto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Po czemu tak? ja nie rozumna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się:) ja chyba już też, skoro ot tak "wypalam":)...uff, ale to chyba dlatego, że cosik częściej ziewnięcia mnie łapią...a to po prostu takie luźne skojarzenia:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
no to ok moja panno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia.......
dzięki ,że tu wpadłem i poczytałem,🌻 chyba ktoś grasował w mym umyśle:-) ale nie gniewam się, tak pięknie to ubrał👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro lubisz te klimaty:) ... no cóż to jak się oprzeć pokusie, prawda http://www.uwielbiam.pl/przepisy/przegladanie/kawa-cynamonowa.html :) ...ja choć uwielbiam herbacinę, to przyznam ci się otwarcie - JUŻ NIGDY nie tknę kwiatowej!!! to deklaracja!!...już miałem raz taką przygodę, kiedy to poprosiłem o różaną jej odmianę a wzamian przynieśli mi dzbanuszek z jakimś zabarwionym płynem na lekko różowy kolor...eech, dobrz że był cukier:) nie ma to jak pożądna mocna indyjska czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Ktoś Ty zacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oszukasz przeznaczenia.... Nie oszukasz przeznaczenia, wszystko ma dobre i złe strony. W życiu nie miej serca z kamienia, tam na górze już dawno Twój los postanowiony. Więc idź naprzód, nie patrz wstecz, by wspomnieć błędy i żale. Jedno jedyne masz życie, więc dąż przez nie wytrwale. Nie rezygnuj z niczego, bo, gdy starość zapuka do drzwi będziesz żałował i powiesz: "Tyle życia przez palce przeleciało mi". Pamiętaj rób tak byś nie żałował nigdy niczego, by mieć później satysfakcje, że nigdy nie zrobiłeś nic złego nie raniąc przy tym nikogo. Żyj również dla innych, bo to oni nadają sens światu, więc ciesz się życiem, spraw by było dla Ciebie i innych, byś później poczuł, że przez te wszystkie lata byłeś w pełni szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
jego alter ego... ;) Gniewko mersi bocue ! wyobrażam sobie że jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyślenia.......
soreczka ;-) 1 raz tu jestem, proszę iść już do łóżeczka :-) bo jutro będziecie mieli, małe oczka:-)pora na was już, dobranoc.:-) http://www.youtube.com/watch?v=obSd__oBvp4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×