Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Radośnie wszystkim 🌼 i jeszcze raz 🌼...a co mi tam:) ale radoche dziś miłem niedość że kwiatuch mi zakwitł - śliczny się taki piękniutki zrobił - i coś mi się zdaje że już nasrępne czewone pąki z tej cebulki wychodzą juą:)...a sie pochwalę bo i grudniak będzie niedługo kwitł:)...no dobra ale największa niespodzianka to za oknem... http://www.youtube.com/watch?v=OLBNXdGrD5M ... :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak myslalam
Words have been drained from this pencil Sweet words that I want to give you And I can't sleep I need to tell you goodnight When were together I feel perfect When I pulled away from you, I fall apart While you say a secret to me Your eyes are so blue I can't look away As we lay in the stillness you whisper to me Amy, marry me Promise you'll stay with me You don't have to ask me You know your all that I live for You know I'd die just to hold you Stay with you Somehow I'll show that you are my night sky I've always been right behind you Now I'll always be right beside you So many nights I've cried myself to sleep Now that you love me, I love myself I never thought I would say that I never thought that I'd need you... ty Te słowa zostały nakreślone przez ten ołówek Słodkie słowa, które chce Tobie dac I nie mogę spać Dopóki Ci nie powiem dobranoc Kiedy jesteśmy razem, czuje się idealnie Kiedy coś mnie od Ciebie odciąga, rozpadam się Kiedy mówisz mi jakiś sekret, Twoje oczy są tak niebieskie Że nie mogę odwrocić wzroku Gdy leżymy w ciszy i szepczasz do mnie Kochanie, wyjdź za mnie Obiecaj że zostaniesz ze mną I nie bedziesz musiał pytać I bedziesz wiedział, że jesteś wszystkim czego chcę I że umarłabym tylko po to zeby Cię przytulic Zostać z Tobą Jakoś pokaze, że jesteś moim nocnym niebem Zawsze byłam z Tobą Teraz zawsze bedę przy Tobie.. Tak wiele nocy płakałam do snu Teraz kiedy mnir kochasz, kocham też siebie Nigdy nie myślałam, że to powiem.. Nigdy nie myślałam, że bedę Cię potrzebowała... :);)👄 wiesz jaki to utwor, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak myslalam
wiec jednak? fuuu w druga strone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic na swoja obrone
nie mam nie mam, ciagle zjadam litery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końca świata ma nie być:D Apokalipsa Św. Jana. I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, co trzymają siedem czasz pełnych siedmiu plag ostatecznych, i tak się do mnie odezwał: Chodż,ukażę ci Oblubienicę, Małżonkę Baranka. I uniósł mnie w zachwyceniu na górę wielką i wynioslą, i ukazał mi miasto Święte Jaruzalem , zstępujące z nieba od Boga, mające chwałę Boga. Żródło jego światła podobne do kamienia drogocennego, jakby do jaspisu o przejrzystości kryształu. ... 👄🌻 ponoć ma być być:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko jakie radosne powitanie....wow:) czy ja o czymś nie wiem;) ok to ja rownież dorzucam coś świątecznego http://www.youtube.com/watch?v=pauxfOgZe0A kurcze u mnie biało to może być i świątecznie http://www.youtube.com/watch?v=i6uY5-a0es8🌼 Narka ...lecę coś na ruszt wrzucić bom głodna....w pracy nie serwują mi obiadków....👄 dla Was ....do miłego🌼:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×