Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

no a swoją drogą ale ze mnie patafian:)..popatrzcie jak zobaczyłem ten filmik to opiero zrozumiałem o co tak na prawdę chodziło z tym pojęciem "nimfy" wyłaniającej się spośród fal... no sami powiedzcie czy goście domu siędząc w ciemnej sali, gdy ujrzeli taki widok mieli praw wpaść w zachyt...:)...jest w tym coś magicznego...zwłaszcza jeśli na dziedzińcu lub w pobliżu słychać ptaki i szum wody z jeziora lub fontanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
ok a gdzie ten filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Gniewko czy ty się nie za bardzo rozmarzyłeś......hej przyznaj się bez bicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Marzenia Moje marzenia, niby tak nierealne, ale w nie wierzę. Choć mówią: "Nadzieja matka głupich" - to nieprawda. Bo wiara umacnia, pomaga i siły dodaje. Gdy zwątpienie nadchodzi - ona przed nim obroni, nie pozwoli, by marzenia zniweczały... Realizm to najgorszy koszmar... On niszczy wszystkie sny zabrania marzyć, więc z nim walczę i toczę największą wojnę wszechczasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Gniewko zauważyłeś ,że nasza Chassunia znów czmychnęła pocichutku...nawet nie żegnając się...no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie, wiesz coś wspominała o dobrej nocce:) i niemożności ponownego wejścia na kafe:) a swoją drogą...z tymi samotnymi...wiesz, nie...ja się buntuję!!!!:) mam dość, ja nie chce być sam!!!! wiem że zrozumiesz dlatego powiem to tak: wiem, że kiedyś każdego z nas dopadnie ta miłostka tak że już nie będzie z miłuj się:) i dlatego dość tego już nie będę mówił: jestem sam! http://www.youtube.com/watch?v=NDUvJrrAPyI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby cie jak ty możesz mnieę tak plagiatować!...buf! obrażam się!...hihi...🌼 dla ciebie fajnie dobrałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
wiesz nie zbadane są wyroki Boskie.....myśli casami też idą w tym samym kierunku....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat] :-)zostawiam Was w w tym rajskim ogrodzie, 👄bawcie się dobrze:-)dobra..nic;-) http://www.youtube.com/watch?v=LCbvF55VMmY&feature=related 🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat] 🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]🌻🌻🌻kwiat]kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem:-);-) Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nas stój, rano wieczór we dnie w nocy, bądż mej kochanej i mnie, ku pomocy strzeż duszy i ciała jej i mojego, doprowadż nas do Królestwa Wiecznego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×