Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość NICC
Chyba bardziej udaje niż żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICC
:( nie pisz tak na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICC
Gniewko racje miał ... wszystko biore do siebie. CHASSE już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chassuniu od dziś jesteś SŁONECZKIEM.....I TAK MA BYC....hej Gniewko,Jędrula DOBRZE MÓWIĘ????/ A TO SŁONECZKO PRZECZYTAJ I WEŻ SOBIE DO SERDUSZKA🌼 Powiem ci w sekrecie... Jak łatwiej przejść przez życie Ciesz się tym co dziś przyniesie Bo jutro jeszcze nieprzewidziane A wczoraj już przeszłości oddane Czas więc zamknąć za nim brame Odpuścić grzechy na pożegnanie Nie składać na daremnie zażaleń Nie czepiać się odległych zdarzeń Nie żałować straconych marzeń By przyszłości udostępniać drogi Nie mając zbyt wielkich wymagań Składając każdego dnia szczęście Z miłych codziennych epizodów Inne zapisków w pamięci niewarte Odrzucać jak zbyteczny balast Bo życie nieraz zagra podstępnie Przysparzając kolejne zgryzoty Każdy zdawał już życia egzamin Gorzko płacąc za każdym razem Same w sobie jest niewiadomą Trudno niech i taką pozostanie Niewarto wiecznie wzbijać myśli Szukając odpowiedzi na pytania Dociekać się sensu we wszystkim Bezpłodnie łamiąc sobie głowę Wystarczy istnieć każdą chwilą Odprężać stale dzień uśmiechem Każdy wypełniać sobą bez końca Ciesząc się dniem dzisiejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie - Delfinka ma rację i dość mi tu jęczenia!...ktoś tu już powiedział: my som ludzie z krwii i kości...hihi...no ja bym dodał, że w tej chwili w moich żyłach płynie co najmniej 1% herbatki:)...ale to nie zmienia postaci naszego jestestwa: jak kochamy siebie to i innych:)...nie mylić z samolubieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim:-) Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nas stój, rano wieczór we dnie w nocy, bądż mej kochanej i mnie, ku pomocy strzeż duszy i ciała jej i mojego, doprowadż nas do Królestwa Wiecznego. Amen. aluszu-rs....... Cisza Rilke Rainer Maria Słyszysz, kochana, oto wznoszę dłonie - słyszysz: ten ruch... Wokół samotnych w każdej świata stronie rzeczy zmieniają się w słuch. Oto, kochana, przymykam powieki, słyszysz ich szelest - ku tobie znak, słyszysz, podnoszę je ruchem tak lekkim... ...Ale czemu ciebie tu brak. Odbicie najmniejszego poruszenia w jedwabnej ciszy staje się widome; ślad niezniszczalny odciska wzruszenie w zasłonie oddalenia nieruchomej. Na mym oddechu unoszą się w krąg gwiazdy na niebie. Ku wargom moim płyną wonie łąk, i poznaję przeguby rąk dalekich aniołów. Tylko tej, o której myślę: Ciebie👄 nie widzę. Modlitwa. Jestem Synem Boga, całkowitym, uzdrowionym i doskonałym, jaśniejącym w odzwierciedleniu Jego Miłości.We mnie uświęcone jest Jego stworzenie i zagwarantowane życie wieczne.We mnie miłość jest uczyniona doskonałą, lęk niemożliwy, a radość ustanowiona bez przeciwientwa.Ja jestem świętym domem Samego Boga.Ja jestem Niebem, gdzie zamieszkuje Jego Miłość.Ja jestem Jego świętą Bezgrzesznością, albowiem w mojej czystości spoczywa Jego własna. Amen. Trwale i wytrwale, Dziękuję Tobie Dobry Boże,że PRZYPROWADZIŁEŚ przed me oblicze Tą piękną ,zgrabną,inteligentna,pachnąca kwiatem lotosu,pełną czaru słodką, moją połówkę,której serduszko słyszę u siebie,a KTÓRĄ KOCHAM OD ZAWSZE. W imię Ojca i Syna I Ducha Świętego .Amen. Ojcze nasz, któryś jest w niebie, modlę się do Ciebie, pozwól spotkać mą połówkę, abym także mógł być w niebie, święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Albowiem Twoje jest Królestwo potęga, i chwała na wieki wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ci słodko dziękuję jak tylko mogę najmocniej:) 🌼 dla ciebie i kolejne 🌼 🌼 jeszcze dla naszego słoneczka - Chassy:)...a że już pora na http://www.youtube.com/watch?v=NjxbYq3Vrd4&feature=PlayList&p=1B65998503B19102&playnext=1&playnext_from=PL&index=5 ...;).. więc mówię słodkich i kolorowych snów:) http://www.youtube.com/watch?v=DDMBHfswmhM ...🌼...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×