Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

hm...pewnie znów powiedziałem coś nie tak, przepraszam👄 lecz czy to Twoja wina ,że masz wszystkie najpiękniejsze cechy jakie można sobie wyobrażić, a Tą, także:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chciała byś tą cechę komuś odstąpić?:-) lecz myślę,lepiej nie :-) dopiero wszystkie te cechy razem dają to co podoba mi się najbardziej.👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazimierz Wierzyński Obłok Zasnuwasz mię,zawlekasz jak obłok wysoki, Całym światłem objęty i pełen pogody, Odbijam cię jak woda odbija obłoki Powtarzam sobie każdy szczegół twej urody. I zatapiam się w tobie,najdroższy widoku Rozprowadzam cię wkoło,roztaczam i mnożę, I poprzez pamięć czuję cię na każdym kroku. I poprzez myśli czuję cię o każdej porze I nie ma więcej szczęścia,niż w tym podobłoczu Gdy wodzę się za tobą podróżą skrzydlatą, Wtedy w niewysłowionym spojrzeniu twych oczu Dojrzewam,promieniuję i świecę jak lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:05 klklklk To kilka strof ze starego topiku, może sie spodobaja tak jak kiedyś *** Lubisz mnie? Lubisz mnie? On powiedział "nie". Myślisz że jestem ładna? - zapytała znowu powiedział "nie". Zapytała więc jeszcze raz: "Jestem w twoim sercu?" powiedział "nie". Na koniec się zapytala: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną?" powiedział, że "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ją za ręke i powiedział: "Nie lubie cię, kocham cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakał bym za tobą, tylko umarłbym z tęsknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku przemyśl to.....:) Nie mów "nie" swym najjaśniejszym stronom Szukaj ich Bo inne Cię pochłoną prędko Nie mów "nie" swym pozytywnym chęciom Hoduj je Inaczej szybko skręcisz w ciemność Póki o coś grasz Jeśli wybór masz Dobre strony zważ także Gdy pewności brak Kiedy, co i jak Lepiej bądź "na tak" zawsze Nie daj złu kierować łatwo sobą Gdy masz cel Do niego zmierzaj drogą jasną Miarkuj złość Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się Bo on za chwilę może trzasnąć Póki o coś grasz Jeśli wybór masz... CODA: Bo przecież w każdym z nas Przez cały, cały czas I spokój siedzi i zamęt I sam najlepiej wiesz Co dobrą strona jest I co w twym życiu jest grane I sam najlepiej wiesz Co dobrą stroną jest I czego w życiu chcesz... Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
orzeszsz Ty!!! :):) ale ma smoka!!! ;) Delfinko co mi takie drastyczne filmiki tu wklejasz? biedne zwierzatka.... nie no ale Gniewko słodki jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 SŁUCHAJCIE :-) TUTAJ JEST OGRÓD MIŁOŚCI, POLOWANIA SĄ ZABRONIONE:-) ,JEŚLIJ JUŻ TO WYŁĄCZNIE SERDUSZKIEM, A STRZELAĆ POZWALAM TYLKO AMORKOM!:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Andrzej założył ten piekny blue ogródek żeby czerpac natchnienie z niewinności koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHAJCIE BARKA TO OGRÓD,:-)W OGRODZIE ZDARZAJĄ SIĘ CUDA:-) MOŻE KTOŚ PRZYJŚĆ I MIEĆ SERDUSZKO TROSZKĘ Z KAMIENIA, ALE ZAWSZE JEŚLI ZECHCE MORZE SIĘ NASZĄ ,,chorobą" miłości ZARAZIĆ.TO NIC NIE BOLI.PRAWDA?:-)🌻 A MY SIĘ NA NIKOGO NIE GNIEWAMY.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Ty dziecieciem bedac słuchałeś bajek z płyt winylowych a ja do zajechania :) Wiwaldiego. Nadal tego słucham i każda pore roku czuje w sobie. Tak jak i każdy zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Ty dziecieciem bedac słuchałeś bajek z płyt winylowych a ja do zajechania :) Wiwaldiego. Nadal tego słucham i każda pore roku czuje w sobie. Tak jak i każdy zapewne.przepraszam za powtórki ale wiecie o co kamann ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHAJCIE BARKA TO OGRÓD,:-)W OGRODZIE ZDARZAJĄ SIĘ CUDA:-) MOŻE KTOŚ PRZYJŚĆ I MIEĆ SERDUSZKO TROSZKĘ Z KAMIENIA, ALE ZAWSZE JEŚLI ZECHCE MORZE SIĘ NASZĄ ,,chorobą" miłości ZARAZIĆ.TO NIC NIE BOLI.PRAWDA?:-)🌻 A MY SIĘ NA NIKOGO NIE GNIEWAMY.;-)TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×