Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

przydałby sie taki emots co sie wali młotkiem w łepek.. ja mam taki golfik śliwkowy - kolor na żywo śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakiś w podobie, tylko biały :D nie lubię takich dłuższych bluzek, tunik to już w ogole, mam może ze 2 kupione pod wpływem chwili i nie założone ani razu :P ogólnie, nery na wierzchu (wiem, że nie zdrowe :( ) ale ten golfik akurat lubię :) :) (tylko bez takiego paska, aj!) bosh. dziewczyny, żeby mi się tak chciało wyjść, jak mi się nie chce.. :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sami skad ja to znam..też serdecznie nie cierpiałam tunik ale jasne ze kupowałam ale nie nosiłam lub nosiłam jako sukienki, do czasu aż kupiłam niechcący na all satynowe rurki goodies..nosz bosko się wygląda w nich i własnie jakiejś tuniczce ale nie za często nie za często - też wolę krótsze ciuszki jakoś proporcje mi sie zaburzają hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satynowe powiadasz...? :D mam normalne, jeansowe jakieś ichnie, bo jako nieliczne nie wiszą na udach, ale satynowe.. hihihi :D a jaki masz rozmiar? taki jak normalnych jeansów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej bo w goodies pasują na mnie 36 ( nie 34) mają 36 w obniżonym pasie bo to przeważnie niskie biodrówki satyna taki fajny materiał na wierzchu leciuchno błyszczący a pod spodem taki milusi..nie obłazi bo odkąd mam kota to wszystko w jego kłakach..a kupiłam przypadkiem bo myślałam że są proste jak przyszły rurki byłam troche zła nie chodziłam w nich a teraz z tyłka nie ściągam..hehe znaleźć Ci link Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska mam podobne, a raczej mialam. Leza w szafie, bo sa juz za duze na mnie:D A tak poza tym to hej! Jak weekend minał? Bo mi bez fajerwerek:P Nudno i zimno. A jak do pracy wstaje to jest kuźwa ciemnO! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Misia za link - kurcze, z warszawki, za niecałe 50 dyszek plus 13 tylko za czekanie tydzień aż poczta raczy mi dostarczyć paczkę :o jakby mieli osobisty odb to brałabym już :D ale poszukam, chyba widziałam gdzieś takie na żywo.. to wygląda na tyłku trochę jak legginsy..? a jak gardło? mijają dolegliwości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna__b
Czesc Slonka :-) Wyciagam Was z poznojesiennego marazmu moim lenistwem pod sprawnymi dlonmi masazystow ;) i kosmetyczek :-) Rozgrzewajace aromatyczne kamienie, pyszna czekolada na cialo i energetyczne trufle na twarz to jest to czego bylo mi potrzeba ;) Tylko piersi nie dostaja swojej dawki rozpieczenia a jedynie te masaze i masaze i dermatix ;) ;) No nic ... zmykam na kolacje przy swiecach i grzanym winie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna__b
nie udalo mi sie zalogowac ... inny notebook, inna siec i juz problemy :-) Wpadne jutro! Misia, jestes coraz blizej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam z Wami - jak ja jestem to nikogo tylko znikam dyskusja wrze :P Sam, szybko przysyłają te portki, do mnie w dwa dni miałam..wygladają lepiej niż legginsy bo i kieszonki te sprawy.. gardziel przestałam czu oby wytrzymać te pare tyg bez przeziębienia Karolka a jaki rozmiar masz ze za duże? Ania łobuzie tylko nie zlizuj tych maseczek..!!! ale Ci zazdroszczę.. Omega - pewnie że odliczam juz sie powaznie nie moge doczekać..dziś założyłam dwa staniki jeden na drugi hehe efekt maxi - ja chce cycki !!!!! kurde ile??? 2 tyg i 3 dni !!!!! łał ale będe "srała w portki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIsia czas bardzo szybko ucieka:) jeszcze dwa tygodnia i staniczki będą pełne:) wielkie i sexy:) Też tak mam, że zaglądam i nikogo nie ma, a jak po czasie zerknę co się tu dzieje to widzę, że omijają mnie dyskusje :D Nie możemy się jakoś zgrać, każda w innym czasie zagląda:) Ania jak wróci wypoczęta i zrelaksowana to nas zasypie opowieściami:) Też bym chętnie poszła na jakiś masaż.. Wczoraj wcierałam rycynę we włosy, potem zrobiłam maseczkę z waxu i maseczkę na twarz i tak się cały wieczór katowałam aby się upiększyć, a rano zaspałam i ledwo rzęsy wymalowałam do pracy - ot tyle wyszło z tych moich poświęceń :D Od poniedziałku myślałam, że będę piła olej z kukurydzy w ponidziałek wypołam dzisiaj rano już zapomniałam i ta moja systematyczność mnie dobija..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak systematycznośc górą..wiem cos o tym staram sie lykać te nieszczesną arnikę... zauważyłam ze jak jestem w pracy to mam klucha w gardle to może mam alergie na robotę, co?? ja na olej sie narazie nie pisze przez te wit E - spokojnie po OP sobie wykuruje włoski narazie je wczoraj ufarbowałam brwi na czarno też i jestem sztuczna inteligencja :P oj dzis to bym sie polożyła na stół bez niczego..najgorsze to czekanie..jakies to dla mnie takie nierealne jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już nie mów, że takie nierealne, zaraz będzie realne, zaraz to będzie już po :D Wiem wiem, czas szybko leci a z drugiej strony się dłuży. CO to ta arnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnika to takie granulki które maja zapobiegac wystepowaniu siniaków po OP, dr mi takie zalecił kupiłam biore ale jak hehe a zobaczymy czy zadziała.. leci lec czas ale poważnie ma takie glupie myśli ze to az niemożliwe, nie ma w moim otoczeniu ludzi po op plastycznych wiec wiesz.. teraz kombinuje kiedy zrobic badania przelew do dra i grzecznie czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to już wiem co to arnika, ale ja tego nie brałam, lekarz mi o tym nie mówił, siniaków po op nie miałam, ani jednego, byłam zdziwiona, bo nawet jak lekko się o coś walnę to zaraz wielki siniak... Tak się właśnie rozmarzyłam i zaczęłam sobie przypominać jak się czułam po operacji, wiadomo, że przez pierwszą dobę lub dwie to nie za ciekawie, ale potem mimo bólu, ta cała rekonwalestencja, widok na piersi, mimo, że w bandażach i śmiesznych pooperacyjnych stanikach, ale to piękne wspomnienia, byłam taka szczęśliwa. Te piersi przysłoniły mi cały świat, jakby na chwilę wszystkie problemy zniknęły. Teraz to już nawet nie pamiętam jakie to uczucie być bez piersi.. dobrze, że kompleksy odeszły na zawsze. Tobie też tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, super to napisałaś! o tych wrażeniach po op.. 😍 Misia, możliwe że masz alergię na pracę :D u mnie też w otoczeniu nie ma osob po operacjach plastycznych (albo nie wiem hihi) - ale nikt też o mojej nie wie.. a jak się domyślają, a nie pytają wprost, to mnie nie interesi ;) Mama była przeciw, jeszcze rano przed op wydzwaniała żebym nie szła, zrezygnowała.. :) a teraz mówi, że super :) heh :) ja też nie miałam nawet pół siniaczka, ale opuchliznę miałam ponad miesiąc.. wiec moze pomaga ta arnika, zobaczymy co nasza Misia napisze po hihi :) :) Ania.. oj jak smakowicie brzmią te maseczki, zabiegi i inne cuda.. :D wracaj tu do nas i zdaj relację czym Cię tam jeszcze uraczyli w tym spa :) :) Omega, ja dziś się będę maseczkować itp :) mam taką potrzebę pilingu, maseczek, jakiegoś solarium może, że ojjj.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ale mam dziś pechowy dzień...mam zamiar juz sie nie ruszac sprzed komputera hihihihihi o arnice mi dobrze że przypomniałyście..ide łyknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też leje ciśnienie do bani chociaż poranek zapewnił mi emocje i tak hehe chcialabym już tę OP miec za sobą bo po przykładzie jesienzima z tym przeziębieniem zaczynam sie bać na poważnie.. ale fajnie że jednego dnia :D z jednego forum fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że fajnie, zawsze to raźniej :) ja miałam op tego dnia co Hoana, tylko ona w poznaniu, a też fajnie, rano się stresować, smsy słać jak szalone, a potem po południu kolejne pt "już są" :D a Wy we dwie razem będziecie sobie leżeć w klinice :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się poznamy w większym grobie od razu.. jeszcze olenek niech ma następnego dnia hihihihih Sam - maila Ci napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dr robi zabiegi w soboty ;) ale pewnie jakby komus wyjątkowo zależało, to by się dało :) nie mam maila, może przez tę pogodę tak długo leci od Ciebie do mnie hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×