Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

Sam przeważnie robie na tych z zyłka bo wygodniejsze są a długie to tylko kołki (takie grube) do robienia z grubaśnej włóczki..no musze przyznać że dlatego się nauczyłam robić bo stałam jak kat nad mamą az mi skończy jakiś sweterek który akurat muszę założyć na już ;P beztalencie kompletne jestem do szycia no za cholerkę nie idzie tak jak trzeba tylko proste rzeczy potrafię uszyć ..a baaardzo bym chciała umieć się zawezmę mówię Wam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto ja odwrotnie niż Ty :) tylko mi się sprzęcior zepsuł :( i nie mam weny go odwieźć do naprawy (chyba nowy jak kupię to będzie taniej) jak byłam mała to wszystkie lalki robiły pokaz mody zawsze :D (tylko wtedy bez maszyny działałam hihi, takie miałam zacięcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam chroniczny brak czegoś nowego..buszuję cały dzień na all narazie bez skutku..jak ja wam zazdroszcze tego wybierania staniczków koronkowych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slonka :-) Co tu tak cicho? WROCILAM!!! :-) Z jednej strony fajnie, bo w koncu jestem w ciaglym zasiegu z Wami, ale z drugiej ... hmmm ... koniec laby, koniec lenistwa a na nastepne musze czekac az do Sylwestra ;) No nic ... czeka mnie taki natlok pracy, ze nawet na kawe nie bedzie czasu ;) Musze sie umowic na kontrole do doktorka ... moze na 07.11? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
czesc dziewczyny, 3.11 mam konsultacje u Bromy :) w ogole to zarejestrowalam sie wczoraj na beauty i czytam no i widze ze tam sie udzielała samanta a teraz jest zbanowana...co sie stalo? czy stamtad przenioslyscie sie tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - doskonały czas na kontrol- doskonały :) sigilla witaj !!! Masz jakieś swoje wizje co do nowego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, no popatrz ... tez tak mysle :-) Slonko, a Ty te papierochy rzuc w cholere!!! I nie tylko przed OP, ale tak w ogole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
o jak milo ze jakis odzew, tamten temat na beauty to chyba umiera bez was bo tam pisze i nic...dobrze ze samante skojarzylam z kafeterii i tutaj was dzieki temu wysledzilam :D no mam pewne wizje,zaraz wam wkleje zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, a na kiedy planujesz OP? Pewnie juz wkrotce, co? :-) Teraz zyjemy OP naszej Misi ... kciuki bede chyba zaklejac tasma klejaca, aby nie puscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
no pewnie ze bym chciala jak naszybciej :) Misia a Ty kiedy masz? myslicie ze jak mam ta konsultacje 3.11 to uda mi sie namowic Brome na termin na sam koniec listopada? czy za szybko? bo on z tego co sie zorientowalam jest dosyc elastyczny w sprawie terminow a ja jestem na niego zdecydowana na 100% piekne cycuszki robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, odpoczelam, ale coz ... wszystko co piekne szybko sie konczy :( Myslalam o Tobie caly czas ... no wiesz o Twoich zmorach, niebieskich tabletkach, intubacjach, arnice, guli w grdle, czosnku i ... i papierosach ;) Dobrze bedzie!!! A gdy juz sie obudzisz, to jako najszczesliwsza Laska na swiecie :-) Slonko, sprobuje sie umowic na 07.11 :-) No musimy sie spotkac a ja musze zobaczyc Twoje piekne walory! BTW czy ja juz pisalam, ze mogly byc 400 albo 440cc :-) HA!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
chcialabym takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12aa17968c07f2eb.html zdjecie sobie pozyczylam od onawszpilkach z beauty, mam nadzieje ze sie nie obrazi tym bardziej ze nie widac jej buzi na fotce no ale jak pokazalam to kolezance to ona na to: o jezu,az takie wielkie chcesz?! myslicie ze rzeczywiscie sa az takie duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, jesli juz postanowilas, to sylwestrowa kreacje szykuj w nowym rozmiarze :-) Aaaa odnosnie rozmiaru, jakie masz: waga, wzrost, pod biustem i w biuscie? A ile chcesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jesteś niemożliwa!! i kochana;) mam ja te schizy ja dziś patrzyłam na rurki intubacyjne ...tak wnikliwie..hmm czub jak nic Mówisz ze większe też by były okis? Że mam się nie bać? sigla - wklejaj fotkę - ja mam OP 6 listopada to już niedługo, a Broma raczej ma terminy więc spokojnie myśle się załapiesz na odpowiedni termin Masz rację cycuchy robi boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
to myslisz ania ze da rade jeszcze na sam koniec listopada? a w ogole z tego co piszesz wnioskuje ze Miska boi sie narkozy,to zupelnie jak ja i broma mi napisal ze ostatecznie da sie to zrobic bez narkozy,jakos inaczej...musze sprawdzic w mailu jak dokladnie bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
aha dr mi napisal ze mozna to zrobic bez intubacji za pomoca jakiejs maski krtaniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, ale narkoza z tego wszystkiego jest najprzyjemniejsza :-) Wierz mi! Ja tam bym mogla chocby codziennie te niebieskie tableteczki trawic ;) Z terminami jest spoko. Na szczescie! :-) Zobaczysz Nowy Rok przywitasz juz z nowymi miseczkami ;) Misiu, Ty juz przestan czytac o tych operacjach ;) Przygotowujesz sie tygodniami, a potem moment, zasypisz nawet nie wiesz kiedy, budzisz sie a tu ... slon ;) Slon na klacie a Ty tryskasz szczesciem, ze taki dorodny, ciezki i okazaly ;) A co do rozmiaru, to chyba jakas magia jest w stwierdzeniu "mogly by byc wieksze" ;) Sadze, ze z narkoza daja nam taka afirmacje, a potem mamy niedosyt ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
tam wyzej wkleilam zdjecie jakbyscie nie zauwazyly ;) a narkoza...wiem ze to glupie ale ja sie boje ze sie nie obudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, biuscik onewszpilkach jest cudny :-) Jak dla mnie miooodzio i doskonala figurka. Ja pytalam o Twoje wymiary aktualne ... no chwal sie Slonko :) A z narkozy sie wybudzisz ... bedziemy Ci spiewac nad uchem wiec nie ma mocnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila nie wiem czy można tak pożyczać fotki..:? onawszp.. faktycznie ładne ma ..ja mam bardzo podobną wyjściówkę więc liczę na trochę podobny efekt ( tyle że ona ma anatomki a ja mam mieć okrągłe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja już powaznie staram się nie czytać nic - rurki się zdarzyło że w łapkach miałam ..no musiałam ale tak im się przyglądałam.. o masce krtaniowej mi dr nie mówił..w sumie combitube też dobre..heh jeszcze przed zabiegiem z anestezjologiem zagadam Ania jak ja zacznę płakać że małe to normalnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
no ja do niej napisalam na beauty w sprawie tych zdjec ale niestety nie doczekalam sie zadnej opowiedzi a teraz mam takie nie duze b, jutro wstawie wam zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, intubacja w klice byla mistrzowska :-) Zupelnie poza pacjentem i bez bolu gardla. Rureczki musza miec waziutkie i mieciutkie :-) Te z normalnego szpitala niezle daja w gardle popalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×