Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stokrotka__26

Fotelik 15 - 36 kg MAXI COSI I INNE

Polecane posty

Witam wszystkich rodziców. Stoję przed wyborem kolejnego fotelika, teraz muszę kupić grupę wagową 15 - 36 kg. Początkowo nastawiłam się na Concorda ale niestety żadnego modelu nie mogę przymierzyć do auta ani do dziecka. W sklepie były foteliki Maxi Cosi Rodi XR, akurat trafiłam na przedstawiciela tej firmy który mi go zaprezentkował z wszystkimi zaletami ale bez wad :). Synek waży obecnie ok 17 kg. Zmarwiło mnie w nim wąskie siedzisko bo to 27 cm szerokości, natomiast synek siedział w nim normalnie i nie wyglądało by było mu ciasno. Może wszystkie foteliki mają podobną szerokość siedziska i nie potrzebnie panikuję sama nie wiem........... Cena w przypadku fotelika nie gra roli, stawiam na bezpieczeństwo. Priorytetem dla mnie jest to, że fotelik musi posadać testy zderzeniowe ADAC. Proszę o pomoc rodziców, którzy już przerabiali ten temat. Rady oraz typy fotelików bardzo wskazane. Jeszcze jedno mam Audi A6 Sedan, nie wiem czy wszystkie foteliki w tej grupie wagowej mieszczą się swobodnie na siedzeniu? Wcześniej miałam sytuację, że pasy w moim sportowym audi (na tylnim siedzeniu) nie obejmowały fotelika z zakresu 0- 13 kg i dziecko było przewożone z przodu :(. Obecnie mam fotelik 9 - 18 i pasy w aucie starczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy fotelik Maxi Cosi, ale do 18 kilo. Jesli stawiasz na bezpieczenstwo i cena nie gra roli, to kup z systemem isofix- na pewno bezproblemowo przyczepi sie do auta, a bezpieczenstwo jest o wiele wieksze, niz z pasami. Te foteliki faktycznie wygladaja na waskie, ale mysle, ze ma to jakis powod- zeby dziecko sie wy tym foteliku nie obijalo i siedzialo pewnie. Ja np. nie kupilabym nigdy od razu fotelika od 9 do 36 kilo (czy jakos tak), bo nie wyobrazam sobie, ze moje dziecko mialoby siedziec na czyms takim przepastnym. Maxi Cosi to dobra marka i na pewno twoje dziecko nie bedzie mialo w tym foteliku za wasko. My w kazdym razie jestesmy zadowoleni z naszego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjejejjeje
wez auto dziecko jedz do sklepu poprzymierzaj potestuj czy pasuje i czy sie zapnie i jak dziecko siedzi i kupuj-sprawdz ktore najlepiej sie sprzedaja na all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×