Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kawoszek

MEBLE DO SALONU

Polecane posty

Gość karim stanew
Mam fajną okazję na zakupach grupowych - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,51801,od-4599-zl-meble-wypoczynkowe-ze-skory-naturalnej-i-ekoskory-z-transportem-do-49.html Czy ta wartość jest realna? Potrzebuję mebli właśnie do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo podobaja się meble z różnych firm proponowane przez salon Meblopol.net. Duży wybór tam mają i fajnie wyglądają różne aranżacje, które mają na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Na pewno warto zajrzeć do sklepu esmebel.com Jest tam spory wybór mebli, które ciekawie wyglądają w salonie, także może znajdziesz tam coś co Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zajrzeć do sklepu Meble Bugajski: www.meblebugajski.pl. Można kupić tam meble modułowe i dopasowane do indywidualnego projektu. Fajna opcja dla tych, którzy maja nietypowe wymiary mieszkania albo chcieliby zrealizować projekt własnej sofki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zajrzeć do sklepu Meble Bugajski: www.meblebugajski.pl. Można kupić tam meble modułowe i dopasowane do indywidualnego projektu. Fajna opcja dla tych, którzy maja nietypowe wymiary mieszkania albo chcieliby zrealizować projekt własnej sofki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam meble firmy krysiak-meble. Mają różne kolekcje komód i witryn, są drewniane,dobrej jakości. Zobacz w internecie ich kolekcje, bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marii pszi
Polecam meble ze sklepu internetowego hitmeble.pl, eleganckie, wytrzymałe w przystepnej cenie. Kupiłam u nich kanapę, byłam zaskoczona wyborem materiałów. Obsługa sklepu z chęcią doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groteskowy
Kupiłam meble w sklepie, który polecasz. Wszystko ok, meble fajne, tylko trzeba było dość długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka N.
Polecam sklep internetowy www.domirodzina.sklep.pl mają ciekawe i nieszablonowe meble bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość środek wszechświata
Swoje meble do salonu kupiłam w sklepie internetowym hitmeble.pl. Duży wybór modeli i materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laba Kulka
Fajne meble do salonu znajdziesz w sklepie internetowym hitmeble.pl. Duży wybór modeli i tapicerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kononono
Polecam sklep internetowy hitmeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia s.
Teraz meble są bardzo tanie, ale wiadomo - nie będą wykonane z drewna. Za drewno trzeba już nieco dopłacić, tak więc wszyscy musimy mierzyć siły na zamiary. Meble, które pokazałaś to akurat nowoczesny projekt. Można również znaleźć wiele projektów tradycyjnych - każdy ma inne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlynia
Ja kupiłam meble kolonialne. Jestem bardzo zadowolona. Są drewniane, piekne, mają "duszę" - nie tak jak te z płyty paździerzowej, co to może ładnie wyglądaja - ale krótko :-) Fakt, kolonialne są drogie, ale warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimer t.
gustkam - to przecież sama ława, ale masz co do jednego rację, bo takiego czegoś jeszcze nie widziałam. Bardzo rozsądnie wykorzystana powierzchnia. Podoba mi się - pasowałby to na pewno do naszego wnętrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinerska
Widzieliście jakie teraz sprzedawane są meblościanki? Normalnie szok - http://www.sklep.meble.pl/p90657,-hit-__-logo-ii-mebloscianka-wysylka-48h-polysk.html Nieźle się to wszystko pozmieniało, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.ś.ć
Może i te meble mają swój urok, ale czy one służą domownikom, czy spełniają swoją funkcjonalność? Nie chciałabym zaglądnąć do takiej szafki, pewnie wszystko wchodzi na wcisk, a co dopiero, gdy rodzina jest 2+2, albo 2+3? Komoda, szafka, parę szuflad i gabloty ...... jak w muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermits
Czyżby meblościanki wróciły do łask? Podziwiam osoby które kupują meble przez internet, jaką masz pewność? Wiem, jest prawo konsumenckie ale za jakością idzie wyższa cena, i nic na to nie poradzisz. To ja już wolę wydać więcej i zrobić sobie meble z komandora ale mieć na te kilka lat spokój bo w razie czego, zawsze mam gwarancję albo serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez sieć nie musisz kupować zupełnie w ciemno. na przykład marmex bez żadnego problemu wysyła darmowe próbki kolorystyczne - dopasowujesz sobie wszystko jak należy, przy tym sporo oszczędzasz, bo cenowo u nich to dość atrakcyjnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaaaa
koniecznie drewniane! Będą pewniejsze i posłużą na pewno dłużej ... polecam zajrzeć tu: http://www.jurpol-meble.pl/sypialnie,25.html znajdziesz tam drewniane meble w różnych kolorach i co najważniejsze to w rozsądnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenusss_001
Gdyby ktoś szukał pięknych i solidnych mebli dla dzieci zachęcam zajrzeć tu www.babybest.eu Duży wybór mebli z motywem bajek. Można kupić pojedyncze meble lub całe zestawy tematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy, co kto lubi, meble wymienionych sklepów BRW, Ikea, mają to do siebie, że się fajnie prezentują i są uniwersalne. Nie mam do nich w zasadzie nic do nich nie mam, może tylko to, że są bardzo powszechne i w co drugim domu. A ja lubię mieć jednak rzeczy wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne, jakie można znaleźć na przykład tutaj http://www.dutchhouse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż.. ja mam meble kuchenne z BRW, już prawie rok, i nic się z nimi nie dzieje, nie są może najstaranniej wykonane, ale fajny mają design:) W salonie mam w ogóle nietypowo, bo urządzałam go, gdy akurat nie byłam przy kasie, więc mam 2 szafki białe: jedną jakąś no-name taką witrynę, trochę w ikeowskim stylu, a drugą taki słupek z półkami, do tego biały szklany stolik, niby nie z kompletu ale wszystko gra, wsio wylicytowane na allegro;) Do tego kupiłam używany komplet wypoczynkowy z czerwonej skóry ekologicznej. Tak więc jest biało-czerwono-szaro. Jak kiedyś się dorobię, kupię sobie meble np z VOX-a, podobają mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala387
Ja u siebie w salonie mam meble z Customfromu (www.customform.pl) - kanapę, 2 fotele, stolik kawowy i lampę, i jestem z nich bardzo zadowolona, bo przepięknie wyglądają, a i są dobrze wykonane, co chyba jest podstawą (przynajmniej dla mnie było). Przejechałam za wypoczynkiem całe miasto, Agaty, nie Agaty i nic ciekawego mi nie wpadło w oko, wszystko było jakieś takie, nie wiem, powszechne, że u wszystkich coś podobnego widziałam. A te co zamówiłam idealnie trafiają w mój gust, i każdy się pyta, gdzie kupiłam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiczka
Ja meble do salonu zamawiałam w sklepie: http://www.najlepszemeble.pl/ i mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu ;) Początkowo bałam się zamawiania mebli przez internet ale nie było czego. Prezentują się bardzo dobrze i są wysokiej jakości. Poza tym mili panowie pomogli mi wnieść mebelki do mieszkania beż żadnych dodatkowych opłat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×