Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inkking

Jestem nowy-zbiorcza odpowiedz na kilka tematow

Polecane posty

Przejrzalem forum i ten post jest odpowiedzia na tematy typu seks ze wszystkim co ciemne i z trzeciego swiata,pogon za wielka pala,bycie dumna ze zdrady partnera.otoz wyobrazcie sobie drogie panie taka sytuacje.za 20 lat wasza corka ma narzeczonego,powiedzmy Mariana.macie dobry kontakt z corka,wiec pewnego dnia ta do was przychodzi i mowi:wiesz mamo,wczoraj bylam na dyskotece.poznalam takiego murzyna i dalam mu sie wyruchac bo slyszalam ,ze ma wielka knage.nie mialam akurat prezerwatywy,ale jak by co to wcisne Marianowi,ze to jego bachor. Napewno czulybyscie sie taakie dumne,ze wychowalyscie taka wspaniala,wyzwolona kobieta.takie wlasnie dno soba reprezentujecie.tyle p.s.na szczescie nie wszystkich kobiet sie to tyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem inna.
Nareszcie jakiś facet napisał prawdę! Bez cukrowania i tych wszystkich bajek jakie tu są laską wciskane. Mało że laską tu to i swoim sądząc po niektórych wypowiedziach. Jestem kobietą i jak dla mnie WIĘKSZOŚĆ dziewczyn na kafe to zwykle puszczalskie do tego puste lalunie. A faceci? Hm no cóż też niewiele się różnią. Myślą tylko jak zaliczyć kolejna naiwna. Jak się cieszę że istnieją tacy mężczyźni jak ty autorze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,po prostu robi mi sie niedobrze kiedy czytam tego typu wypowiedzi pisane przez te,ktore teoretycznie cechuja sie wdziekiem,czuloscia,delikatnoscia.Podnosi mnie tylko na duchu swiadomosc ,ze jeszcze sa takie kobiety.Nie ma ich wiele na tym forum,ale sa.Ja swoja znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewwww
pierdlenie kotka za pomocą młotka pania autorze tematu ocena ludzi po tym co wypisują to błąd, zycie to jedno a swiat wirtualny to drugie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po czym mam oceniac na forum?po czynach?bo oceniac chyba moge?na tym polega foruming,ktos pisze a ja sie ustosunkowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewwww
wogóle nie oceniać po co ? lepiej miec dystans do tego i nie zaprzątać sobie glowy, no ale jak ktoś traktuje forum i to co piszą inni bardzo osobiscie to cóż tylko współczuć takiej postawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewww
a i jeszcze dodam coś...... w Twojej wypowiedzi tej pierwszej czuć ze albo zawiodles sie na kims tutaj albo poprostu nie potrafisz nawiazac z nikim tutaj kontaktu i flustrujesz sie z tego powodu :) Sorki ale tak to wyglada w odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze napisałes
:) niektore baby to dupcza tu takie brednie jakby non stop naćpane były:) pewnie siedza w domach, wygladaja jak wieloryby i spełniaja sie internetowo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inkking tutaj się ocenia po inteligencji,czystości słowa ,bystrosci odpowiedzi,sposobie budowania zdań.czasami trafi sie temat"oceńcie mnie"i w zalączeniu zdjęcie nagiej młodej kobietki>Ludzie nudza sie,szukają wrażen,mocniejszych,nowych emocji.Nie stać ich np na kurs nurkowania w ciepłych rafach czy choćby na skok na spadochronie,lot paralotnią więc szukają emocji tutaj i co znajdują? sam zobaczyłeś co tutaj mozna znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie...
sorry ale ja tu siedze od niedawna...urodzilam wiec w miedzy czasie zajmowania sie mała wchodze i czytam..tu jest mnóstwo osob ktore non toper nawijaja i nie jest to dla mnei normalne..w stopkach po 20- pare lat...czemu nie ida na piwo,na dyske..tylko forum...? trzeba miec niezle kompleksy zeby marnowac czas na internet...mysmy smigali bo bibkach:) a co do głupot to czasem sa niezle przegiecia, trzeba byc niezle porytym dajac swoje nagie foty na necie i niezle zdesperowanym...naczyta sie komentarzy i popada i jeszcze wieksze kompleksy a potem samobosjtwa itd...KAFE- Elektroniczny Ołtarzyk:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewww
Ok więc mam 30 lat 190 cm 92 kg, inteligentny po dwóch kierunkach studiów technicznych, stała praca na kierowniczym stanowisku, zarobki duzo powyzej sredniej krajowej, nie kupuje aut uzywanych, ojciec i mąż, obracajacy sie w kregach tzw VIP chociaz sam nim nie jestem i nie mam zamiaru byc... i czasami mam ochote napisać ze mam ochote kogos zerznac, albo wsadzic jezyk to jakiejs slodkiej cipki ? jak mnie odbieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze?ja sie zasmialem,czyli oceniam Cie raczej pozytywnie.ok,ja odpadam,klade sie spac po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewww
więc wlasnie tak powinienes odbierać to co pisze sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewww to ty na kafeterii te panienki chcesz znaleźć? Zlinczują cie bo zamiast siedzieć na forum to dzieciaka byś zabrał na basen czy do kina ,żone na romantyczną kolację do KFC tudziez innego Donalda a stateczny mąż i ojciec-w polskim wydaniu to sie zwie głowa rodziny to nawet o seksie zprzygodnymi kobietami( nie powinien myslec a co dopiero wypowiadać się publicznie:) Ja nie bardzo mam kiedy siedzieć na kafe,bo jak człowiek prowadzi jako takie życie rodzinne ,zawodowe i towarzyskie to nie ma czasu na takie drobiazgi jak kafeteria.To raczej kilkuminutowy przerywnik i dla mnie tylko wtedy jak muszę dłużej popracować i monitor komputera zlewa mi się w jeden szary kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rani
prosze cie :-0 brzmi to jak usprawiedliwianie sie alkoholika :-0 ''ja nie pije bo musze tylko czasem zajrze do kieliszka bo mam dosyć wszystkiego i musze odreagować'' :-0 masło maślane :-0 ustaw sobie strone startową na jakiś inny portal i nie zapierdalaj że wchodzisz czasami :-0 wchodzisz bo chcesz wchodzić, bo uważasz sie za inteligentniejszego od innych użytkowników i chcesz odreagować swoje niepowodzenia :-0 w stylu: ''a co mi tam? jebne komentem żeby w mało wulgarny sposób zelżyć innych, a przy okazji zabłysnąć pseudo inteligencją'' :-0 będzie mi lepiej, bo ...........no właśnie............bo.......jestem z miasta..........bo śmigam furą z salonu...........bo mam kilka fakultetów.............bo zarabiam mocno powyżej średniej krajowej...........bo...........bo............bo....:-0 bo tak naprawdę mam spierdolone życie i nie mam osoby z którą mógłbym szczerze porozmawiać, powiedzieć że wszystko to co mam jest kosztem wielu wyrzeczeń..........itd. itp :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewww
Rani Nie szukam, jesli mialbym to są do tego lepsze miejsca na to forum traflem jakies tydzien temu przez przypadek szukajac czegos poprzez google na basen dzieciak za mały, a kolacja romantyczna w KFC ??? bez komentarza :) a i gwarantuje Ci ze statystyczny stateczny maż i ojciec mysli o seksie z przygodnymi kobietami, tak jest skonstruowany gatunek meski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewww
hmmm do : do reni to do mnie czy do reni bo nie wiem jak mam sie ustosunkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rani
no przecież wyraźnie jest napisane :-P a tyczyło sie tego tekstu: Ja nie bardzo mam kiedy siedzieć na kafe,bo jak człowiek prowadzi jako takie życie rodzinne ,zawodowe i towarzyskie to nie ma czasu na takie drobiazgi jak kafeteria.To raczej kilkuminutowy przerywnik i dla mnie tylko wtedy jak muszę dłużej popracować i monitor komputera zlewa mi się w jeden szary kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziewww
ok ale druga czesc zajeżdza ewidentenie pod moją wypowiedź no ale... ze jebne komenta to prawda ze ... ze cos tam tez.... ale ze mam zycie spierdolone to sie niezgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rani
jak powiesz człowiekowi uzależnionemu że jest uzależniony to też jego reakcja będzie podobna :-P nie zgadza sie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandoza M
wybrnął chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rani
heh! :-D no i co z tego że to przyznasz? nic to nie zmieni :-0 od kilkunastu lat jestem alkoholikiem i przyznaje to przed samym sobą i przed rodziną :-0 nic sie przez te kilkanaście lat nie zmieniło :-0 jestem chory, przyznaje :-0 nie pójde na żadne spotkania terapeutyczne, bo wiem że życia mi to nie uratuje :-0 mam raka i nie chce marnować czasu na ''cześć jestem Adam i od 2 dni nie pije...............bo nie mam za co :-0'' tak! przyznaje sie do nałogu, przyznaje sie że jestem chory śmiertelnie, ale już za późno na cokolwiek, więc stałem się zgryźliwy :-0 stałem się taki z powodu bezsilności :-0 krótko mówiąc mam na celu wyżywanie sie na innych za swoje spierdolone życie, które sam sobie zgotowałem :-0 bezsilność mnie jeszcze dobija :-0 nawet teraz siedze przy piwie i tylko czekam aż..............no nieważne :-0 obyś nie musiał zrozumieć tego co czuje :-0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi czlowieku,naprawde.ja nie jestem uzalezniony od alkoholu..niewazne.na grupe terapeutyczna chodzilem przez dwa lata.nie mam zamiaru Cie do niczego przekonywac ani namawiac,ale to naprawde pomaga.wnioskuje,ze nie chcesz o tym gadac,wiec koncze temat.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rani
dobrze wnioskujesz bo gadać nie ma o czym :-0 żywot zjebany nie tylko mój, ale i mojej rodziny :-0........no nieważne :-0 tak sobie robie remament tego żywota i wychodzi mi mocno na minus :-0 już spierdoliłem życie żonie i dzieciom, a po drodze jeszcze innym osobom :-0 ale to było w realu i to było najgorsze :-0 i tu chce wrócić do tematu :-0 człowieku, weź sie ogarnij i jak już ktoś napisał wcześniej, nabierz dystansu.............wklejona fotka+ oceń mnie nie znaczy od razu autentycznej fotki....................nawet gdy jest autentyczna i ktoś ci powie że masz małego penisa względem swoich dużych piersi nie znaczy to od razu że masz zakładać temat o piersiach :-0 kurwa, ludzie......dystans :-0 za krótko żyjemy żeby sie takimi błachostkami przejmować :-P ja sie nie użalam :-0 ot czekam tylko :-0 im szybciej tym lepiej dla wszystkich :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero desperacja jeśli uważasz,że wszyscy tutaj spieprzyli sobie życie i dlatego zaglądają na kafeterię to się bardzo mylisz:) ja nie będę się tłumaczyła ,usprawiedliwiała ,wyjaśniala bo nie ma czego:) jeśli ktoś zupełnie obcy rzuca sie na mnie tylko dlatego,że nie spodobało mu sie to co napisałam to nie jest normalne.Każdy ma problemy,każdemu może się życie pokomplikować ale nie obwiniaj całego świata o to,że tobie krzywda sie dzieje,bo ja ci krzywdy nie wyrządziłam.Jeeśli chcesz porozmawiać to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację Inkking
W latach osiemdziesiątych wyczytałem taką ciekawostkę. Ojciec biały matka biała dziecko murzyn. Skromna, kochająca męża kobieta na wszystkie świetości wyrzeka się, że nigdy męża nie zdradziła , tylko on był jedynym w życiu partnerem. Fakt jest faktem dziecko czarne-zdrada w czasie jego nieobecności , bo terminy się zgadzają, gdyż w tym czasie był oddelegowany na szkolenie z zakłdu pracy, Wystąpił do sądu dostał rozwód. Bogu ducha kobieta murzynka wyvchowuję i zachodzi w głowę skąd jej się, to wzieło. po roku czasu poznała ginekologa przy swioch badaniach. Czesto się swoim domu spotykali winko przy świcach romantyczne chwile czas na rozmowę, i jej szczere zwierzenia i szczera odpowiedzi. To właśnie ten starszy od nij o 20 lat gino, doszedł do wniosku, bo miał podobne zdarzenie przy porodzie, że ojciec wcześniej seksował się z murzynką a zaraz po ze swojśą żoną, czyli był listonoszem, bo murzynka była seksowana przez murzyna i się nie umyła z nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×