Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dupa

Która kochala się z facetem 15 lat starszym?

Polecane posty

Gość hehehehehehh
Ja mam 38 i kilka miesięcy, moja koleżanka jest 13,5 roku młodsza, do tej pory tylko całowaliśmy się odlotowo, myślę że na seks muszę niestety jeszcze chwilę poczekać, ale dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kochałem się z facetem w d*psko-facet miał hu7ja 15 cm,a jaj mam teraz roz****ną d*pe,ale było z***biście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co dzień mam 13 lat starszego i nie zamieniłabym go na żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) 13 lat to dobra różnica wieku czyli dla mnie pani w wieku 25lat ;) Też taki związek będzie interesujący;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc13
A ja lubię tylko mlodszych,mam 44lata i jak kochanek,to tylko mlodszy .Innych nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałam się przez 5 lat z facetem starszym o 20 lat, to był najlepszy czas w moim erotycznym życiu, był namiętny cierpliwy i miał wspaniałego..., nigdy później nie spotkałam takiego, sex każdego dnia, nie było nudy, niestety rozdzieliły nas tysiące kilometrów, ale nadal na jego głos w słuchawce mam mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie to mam 10 lat starszego a do rozrywki od czasu do czasu to 22lata starszy nadrabia braki ktore zrobil ten codzienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymouse
A ja jestem regularnie obiektem zainteresowania młodszych pań (10 - 15 lat różnicy ) i za Chiny ludowe nie wiem dlaczego. Mówi się, że niektóre kobiety szukają starszych facetów, bo miały jakieś problemy w relacji z ojcem. To sporo musiało by być tych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysska
Jak mialam 16 lat to spotykalam sie z mezczyzna 29letnim :) do tej pory go BARDZO milo wspominam oh ach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z urlopu wrocilam. Na ten urlop bylam zaproszona przez faceta 20 lat starszego odemnie. Juz dzisiaj bym znowu pojechala zebym urlop miala.Chyba dalej sie z nim bede spotykac zeby dalej sie z nim bzykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz prawie 4-ry lata spotykam sie z facetem ktory jest 17-cie lat starszy ale jak narazie nie zmienilabym za nic na innego,Dopiero przy nim poznalam wartosci sexsu Na kazdym spotkaniu daje mi wszystko z siebie dokladnie wie jak kobiecie dogodzic wie jak tym swoim bolcem pracowac kiedy go calkiem wemnie ladowac kiedy tylko troche,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny 48
czytam te wszystkie wypowiedzi i muszę przyznać że macie rację wprawdzie jestem facetem i mam już albo dopiero 48 lat i jakoś nie spotkałem młodej osoby a szkoda bo chętnie bym poznał nie wyglądam na swoje lata jak mi mówią.Nie szukam kogoś na chwilkę ale na dłuzej a może na zawsze tym bardziej ze jestem sam no moze nie całkiem bo syn mieszka ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyceron z pis'u
Hyy Renata Beger?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_ 20
Cześć. Trochę mogę wypowiedzieć się w tym temacie. Mam 20 lat i od 1,5 roku spotykam się z facetem starszym o 20 lat. Był moim instruktorem prawa jazdy, zawsze miły i uroczy. Zaczęliśmy się spotykać choć wiedziałam że ma żonę i 18 letniego syna. Na nic nie liczyłam. Nasza przyjaźń przerodziła sir w ogromne uczucie. Nigdy nie brakowało nam tematu do rozmowy. Przeżyłam z nim wiele cudownych chwil bo zawsze wiedział czego potrzebuje ale też bardzo dużo się przez niego wycierpialam. Co do sexu.. Zaczęliśmy się kochać po ponad roku, nie naciskał. Sama poczułam, że przyszedł ten moment. Każdy stosunek był CUDOWNY i każdej kobiecie życzę takiego faceta. Potrafił dbać tylko o mnie nie myśląc o sobie. Samym wzrokiem potrafił wzbudzić we mnie ogień! Niestety przez to, że nadal mieszka z zona mimo iż jej nie kocha musiałam się z nim rozstać ponieważ dreczyly mnie myśli o tym co robi.. Czy jest z nią.. Bardzo go kocham i nie żałuję tego ze z nim byłam ale powiem jedno.. Drogie kobiety, nie pakujcie się w coś takiego bo takie związki na prawdę nie mają przyszłości zwłaszcza gdy facet nie rozwiedzie się ze swoją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam seks z 30 lat starszym był wspaniały i po dwa wspaniale orgazmy dbał by mnie było dobrze.A młodzi patrzą by im było dobrze a nie partnerce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie dziewczyny jestem facetem może starym ale wiem w czym rzecz i chętnie poznał bym taką nawet na stałe jestem sam i bez zobowiązań może ktoś napisze do mnie na jrobert65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 49
Drogie dziewczyny jestem facetem może starym ale wiem w czym rzecz i chętnie poznał bym taką nawet na stałe jestem sam i bez zobowiązań może ktoś napisze do mnie na jrobert65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w życiu dwóch starszych facetów i dwóch w moim wieku(choć też starszych). Dziewictwo straciłam w wieku 17 lat z 33 letnim instruktorem na obozie. Potem długo nic nie było i na studiach najpierw chłopak 2 lata starszy, potem romans z facetem po czterdziestce i potem związek z chłopakiem 3 lata starszym ode mnie. Wnioski jakie się nasuwają to do stałego związku tylko partner w podobnym wieku. Do seksu, może być nawet dużo starszy, albo dużo młodszy. Grrr, mam 26 lat i czsami fantazjuję, jak rozprawiczyć takiego napalonego 16 latka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinimka
Nie zawsze kobiety młodsze są ze starszymi dla pieniędzy. Mój jest ode mnie o 16 lat starszy ( ja mam 35) , niestety gdy go poznałam, zmagał się z poważnymi chorobami, m. in. był po operacji serca, potem problem z nowotworami, których leczenie zajęło całe lata, do tego dołożyć problemy rodzinne. Mimo wszystko jesteśmy razem od 9 lat i nie wyobrażam sobie kochać kogoś innego niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat a moj facet 41. Jest szczuply nikt mu tyle nie daje co najwyzej 35. W nocy bral mnie 3 razy. Jestesmy razem 2 lata. W łóżku mega. A wcZeśniej bylam 4 lata z chlopakiem o 8 lat starszym i robilismy to raz na 2 tygodnie bo on mial male libido iproblemy z dojsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w trakcie rozwodu z mężem. Mąż mnie odtrącał, tłumaczył że nie ma ochoty na seks, że stres w pracy bla bla bla. cierpiałam, bo ,, sory każda kobieta ma swoje potrzeby. Jak już było źle między nami ale jeszcze nim złożyłam pozew zaczęłam spotykać się ze znajomym. Okazało się że jest bardzo zabawny, inteligentny, ambitny. jest 14 lat starszy ode mnie. Seks z nim jest booooski, jego "sprzęt" sprawia że dochodzę kilka razy. Jest czuły, namiętny, kiedy mnie całuje to "odpływam". MInus jest taki że on ma żonę, nie wiem czy go kocham, na pewno zależy mi na nim i bardzo się przywiązałam. Nadrabiam z nim te "puste" noce z mężem i czekam na rozwód. chyba nie zależy mi aby sie rozwiódł, ja po nieudanym małżeństwie mam jak na razie dość związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był 17 lat starszy, świetny w łóżku choć seks oralny lubił tylko dla siebie. Wiele rządał, dawał od siebie dużo mniej. Wciąż przekonywał, że jestem na pierwszym miejscu, obiecywał, ale dotąd się nie rozwiódł i pewnie ma już kolejną. Seks był niesamowity, ale reszta do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Szczecin
Ja wolę młodszych jednak, sama mam 38, znalazłam swego czasu wizytówkę takiego chłopaka ze Szczecina:www.pandlapani.szczecin.pl , po dłuższym zastanowieniu, zdecydowałam się na kilka spotkań, wiem, że jest to kwestia podejścia, ale poleciłabym go takiej osobie, która chciałaby spróbować, dyskretnie, bez pośpiechu. Obecnie mam już stałego partnera, ale jak ktoś samotny to zostawiam namiary, mi pomógł się odblokować i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
A ja bym chcial poznac duzo mlodsza dziewczyne, stworzyc szczery prawdziwy zwiazek, mam 42 lata, wygladam duzo modziej, dodam ze jestem wolny, zapraszam do kontaktu, w razie zainteresowanej podam pozniej gadulec ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam sporo młodszą panią.Mam 47 lat,żonaty. fotoplastikon@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuję do programu telewizyjnego osób , które są w związku z młodszym mężczyzną lub młodszą kobietą (około 10 lat lub więcej) i chciałyby sprawdzić czy mogą ufać swojemu partnerowi / partnerce. Jeśli ma Pan/Pani taką sytuację lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany - proszę o przesłanie numeru telefonu, a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia pod adresem wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś byłam z 16 lat starszym, nie był wtedy jeszcze jakiś megastary bo przed 40. Było zwyczajnie, tak samo jak z młodym, nie miał problemów z erekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam starszego 20 lat ma prawie 50 seks jest wspaniały, gdybym mu pozwoliła to by mnie chyba zaj...ł w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 lata i uprawiam seks z panem 70 lat. Jest wspaniale ma jak na swoj wiek bardzo grubego wielkiego penisa ze az boli na poczatku ale potem jest ok. Jeszcze dodatkowo pompuje siusiaka pomka i smaruje kremami zeby byl wiekszy i lepiej mu stal. Ale ogolnie wie jak dogodzic kobiecie. Przy nastepnym spotkaniu zrobie mu dobrze ustami. He he . Rajcuja mnie faceci w tym wieku zawsze ogladam sobie ich nagie zdjecia wpisujac w gogle old man erection naked w grafice sa piekni az mi sie mokro robi na ich widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×