Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dupa

Która kochala się z facetem 15 lat starszym?

Polecane posty

Gość gość
opisujcie dokładniej wasze historie więcej niż w jednym zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam 6 lat w związku z 16 lat starszym facetem i seks był super :) Później próbowałam spotykać się z rówieśnikami ale to nie było to. Teraz od 3 lat jestem w związku również z 16 lat starszym facetem i seks też jest udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 72 lata żona 41 mogła by być moja córka ,miała faceta równolatka trafiła na wybrakowanego sex beznadziejny tylko piwo koledzy i telewizja ,męczyła się 5lat rozwód No i po wielu rozmowach i oczywiście seksie jaki uprawialiśmy zdecydowała się mnie poślubić i tak sobie do dzisiaj żyjemy ,gdybym odszedł tam w zaświaty jest zabezpieczona materialnie nie musi się tym martwić nasza córka podobnie jak żona będzie miała po ukończeniu 18 lat swoje pieniądze z powodzeniem może się kształcić taki stawiłem warunek w testamencie . Słowem na dzisiaj jesteśmy szczęśliwym małżeństwem .Dodam tylko dla ścisłości iż byłem zawodowym oficerem wojsk a jakich to zostawiam dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależ y od ludzi wiek nie ma tu nic do znaczenia! Ilu równolatków sie dziś rozwodzi?!Mały zgrzyt i rozwód!To ma być związek?Stzrszy przynajmniej nie ma pstro w glowie i jest stateczny,młody zabije cię swoją głupotą i nadmiarem testosteronu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam 18 lat starszego i jest super ;) jeszcze zaden facet tak o mnie nie dbal w lozku, wczesniejsi chwile popiescili, a pozniej chceli sie szybko spuscic, a ten dba tez o moja przyjemnosc zanim sam jej zazna i to czesto nie jeden raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam faceta o 28 lat starszego. Mialam, bo byl zonaty ale to byly najlepsze chwile spedzone z facetem. Zaden rowniesnik nie dorasat jemu do piet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i oto chodzi tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie mam super kochanka bo po raz pierwszy zdecydowalam sie na faceta o 16-e lat starszego odemnie i juz minelo ponad dwa lata a ja wreszcie czuje sie kobieta pelnowartosciowa przy nim ma mnie czym dowartosciowac i robi to wspaniale zaden wczesniejszy facet nawet ex maz tyle rozkoszy mi nie dal co teraz obecny kochas.Teraz dopiero sex sprawia mi bardzo duza przyjemnosc mogla bym non stop z nim sie bzykac,ale jest to nie mozliwe ale wykorzystuje kazda wolna chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem iż facet o wiele starszy od kobiety umie bardziej zadbać o partnerkę w każdej swerze w seksie szczególnie .Lecz nie czarujmy się nie każdy facet podoła mając 60,65,czy 70 lat zadowolić seksualnie ,to wszystko zależy jakie życie prowadził za młodu .Moge napisac o sobie gdyż całe życie moje polegało na sprawności fizycznej gdyż musiałem być sprawny umysłowo i fizycznie .Moja praca polegała na ciągłej koncentracji umysłu i sprawności fizycznej.Dlatego mój zawód z konieczności idzie wcześnie na emeryturę .Teraz zadowolić kobietę młoda dla mnie nie stanowi problemu .Co znamienne ,młode kobiety bardzo atrakcyjne narzekają na swoich rówieśników pod względem seksu są niedojrzali przyjemność liczy się tylko jak on sobie ulży i pyta się kobiety jak ci było czy dobrze ? .Mlodzi faceci ,kobieta nie działa jak my ,kobietę trzeba przed samym aktem rozgrzać pieścić ,mówić piękne słowa ,ciało kobiety to mapa rozkoszy zajmij się tym ciałem a na końcu użyj swojego narzędzia . Nie dawajcie podstaw by faceci tacy jak my emeryci was wyręczali ,my mieliśmy swoje 5minut gdy byliśmy młodzi ,kolej na was choć nam jest bardzo przyjemnie gdy partnerka chwali mnie za udany sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męza i "przyjaciela" 25 lat starszego,też nie narzekam.Mam z kim pogadać na spokojnie no i czasami... :D Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani wyżej A ile masz lat?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.muszę dodać że jak bym była wolna nie zastanawiałabym się ani chwili (dzieci).Ta różnica mnie nie przeraza,co mi z tego że mam męża jak to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrde fajnie ma ten twój przyjaciel.Też bym chciał mieć rozsądną przyjaciółkę w Twoim wieku :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam przyjaciela 20 lat starszego. I jest mi z nim lepiej niż z jakimś młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani 9:17 piszesz tylko o sexie ? ile masz lat? mężatka? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 45 i przyjaciela 15 lat młodszego. I też jest z***biscie. Robimy "dziwne i szalone " rzeczy, ostatnio przeleciał mnie w przymierzalnia HM. Może dla innych to normalka ale dla mnie nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się człowiek a nie jego wiek, ja miałam kilku starszych Panów i nie zawsze miałam powody do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że liczy się człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 22 on 43. I powiem Wam z e kręci mnie to że jest starszy. Dobry w lozku, zadbany, pachnący. Oczywiście to nie wyklucza faktu ze jednak większość 40+ nie wygląda tak dobrze i bogami seksu to o i nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Zaciekawił mnie temat jako faceta 56 lat. Drogie Panie ok. 40 i młodsze , dlaczego idziecie do łóżka z facetami w moim wieku i starszymi ? Pomińcie kwestie materialne:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Moj narzeczony jest o de mnie o 18 lat starszy. Ja 19 on 36. Kocham sie z nim juz prawie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przez kilka lat faceta starszego o 21 lat,seks był beznadziejny-ciagle jedna i ta sama pozycja w której się najmniej męczył,stosunek trwał 3 minuty,zero gry wstępnej,po seksie zero czułości,pocałunków.Pod koniec zwiazku już nawet jie chciał ze mna sypiać bo był "zmęczony",kupił mi wibrator.:-O Jak z nim zerwałam to znalazłam sobie kochanka o 12 lat młodszego i to był ogień.:-D seks non stop,bardzo czuły,taki kochany a nie był za bardzo doświadczony.Ja już nie będę umawiać się ze starszymi,tylko rówieśnicy lub młodsi.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy facet, jak jeszcze jest przystojny i pociągający, to miodzio :) co mnie obchodzi to, że się wspomaga, niech to robi- najważniejszy jest efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę młodszych.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 44 lata a kochałem się z 15 latka, cudowny sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10:49 ale zaszalałeś , masz fantazję chłopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×