Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dupa

Która kochala się z facetem 15 lat starszym?

Polecane posty

Gość ja mialam 20
on 35:P i chyba lepszego nie poznam:( no a cialo i wyglad 26 latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie zgodzę, ze takie związki są bez sensu :D mój dziadek w wieku okolo 35 lat poznał dziewczyne 18 lat młodszą bardzo się w sobie zakochali , na początku nikt ktego nie akcpetował, moja babcia wtedy żona dziadka zbytnio sie tym nie przejmowała to było fikcyjne małżeństwo i teraz 2 lata temu dziadek sie pobrał z Ta kobieta sa świetną parą odżył przy niej niesamowicie jeżdzą do ciepłych krajów nad jezioro mój dziadek jest bardzo aktywnym człowiekiem zawsze był wysportowany. A Ci co mówią, że co będzie za kilka lat kiedy partner już się zestarzeje to ci chyba niedorosli emocjonalnie skoro patrzą na związki, pod kątem stary = do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również ja równieżżżż
regularnie z facetem o 20 lat starszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaa
Ja tez romanoswałam ze starszym o 18 lat.Tylko romanowałam na boku,bo nie chciałam sie wiazac z takim starszym.A teraz to lubie na boku z młodszymi ,nawet o 18 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39latek
a ja chętnie bym poznał młodszą ze śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 21 on 36
poznałam ostatio bardzo fajnego faceta. Dobrze mi się z nim piszę , jak mi zaczoł pisać na temat sexu to przyznam że się podnieciłam tak się zastanawiam czy nie zobaczyć jaki on jest w realu w tych sprawach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak będziesz chciała
to zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada nr 1001
ja 23 on 37 - to ile to? 14! no to ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
ja 25 On 45 idzie już 3 rok- mam takie orgazmy o których nawet nie śniłam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - BBE -
Pośpiewamy? : Wszedłem do namiotu z sakwą pełną, wśród 1000 kobiet zobaczyłem ją ... . $ *** $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
ale z tym, że może wytrzymac o wiele dłużej niż 25latek to bym się niz zgodziła po prostu potrafi kontrolować się na tyle, żeby wiedzieć kiedy co i ile może. Poza tym bardziej potrafi skupić sie na partnerce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores_Haze
Dawno temu miałam 17 lat starszego. Miał 30 lat i czułam się przy nim taka dorosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaaaaaa
miałam 13 lat??????????????????????????????????/ a to już dla mnie nie jest normalne rozumiem, że kobieta powyżej 18rż wybiera sobie starszego faceta ale 13latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
ja mialem romans z dziewczyna 18 lat mlodsza.... Cudownie to wspominam a i ona tez ( wiem to) . Niestety musielismy zerwac nasza znajomosc z przyczyn ..... To nie temat na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem krotki epizodzik z kobieta 26 lat starsza:D Ja 22, ona 48, po AWFie, cialko zajebiste, nauczycielka WFu w pewnej szkole.. Niepalaca, opalona.. Bylo super.. Niejedna 20stka mogla jej zazdroscic figury.. Niestety nie mieszka juz w warszawie, dlatego poszukuje innej starszej kobiety;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 19 on 36
I tak jest nam dobrze. Wkrótce planujemy zaręczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miałam 13 lat??????????????????????????????????/ a to już dla mnie nie jest normalne rozumiem, że kobieta powyżej 18rż wybiera sobie starszego faceta ale 13latka?" W tym nie ma znowu niczego takiego dziwnego. Wiadomo, że dla takiej małolaty starszy facet to wręcz pewnego rodzaju awans społeczny. Za to starszy facet, którzy bierze się za 13latkę to pedofil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paki
Chetnie poznam młodszą z wawy . Ja 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognisty miecz
ciekawy topik odgrzebali...Więcej wiem o niektórych:) Moje ostatnie różnice to jedna 22 lata a druga 17 lat młodsza.Laurki mam ale niepisane i oczywiscie brak reklamacji:P Skoro ma sie wiedze jakie są objawy orgazmu,to łatwo poznać a spotkania i stosunki były wielokrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 15lat roznicy
ja mialam 26 a on 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ...
facet 14 lat starszy ode mnie. prawie 11 lat razem. wspolne zrozumienie i harmonia - cud malina. oznak starosci, impotencji, "dziadowacenia", tycia ... brak. no i (skoro i o tym tu mowa) - oragazmy o jach nie snilo sie filozofom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaalickakakaaa
Ja spalam z facetemmmm 15 lat starszym i bylo super. Z moich doswiadczen z facetami wiem ze mlodsi moze i sa sprawniejsi a raczej szybsi ale starsi bardziej doceniaja cialo mlodej kobiety. Ale oze to nir regula. Teraz jestem z facetem 11 lat starszym i planujemy rodzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Formula
Ja mam faceta starszego od siebie o 25 lat sex z Takim mężczyzna jest czymś wspaniałym bo nie patrzy żeby zaspokoić tylko swoje potrzeby ale również partnerkijestem z nim ponad 3 lata mamy 4 miesięczna córkę i jest wspaniałe. A faceci do 30 patrzą tylko na siebie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa@
kochałam się z facetem który miał 37 lat a ja miałam wtedy 15 lat czyli 22 lata różnicy, był cudowny, nauczył mnie analu i wielu innych rzeczy ale nie był moim pierwszym facetem, straciłam cnotę gdy miałam 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565754767567657
Jak miałam 16 lat to przez 2 lata uprawiałam regularny seks z 32 latkiem, było chujowo. Teraz mam młodego Cygana (22l) i jest zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkerbell00
hej! ja tez mam 25 a mój facet 39 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×