Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dupa

Która kochala się z facetem 15 lat starszym?

Polecane posty

Gość Grzes42
A mnie rajcują dziewczyny 23 lata, sam ma 42, jest zainteresowana? To zapraszam na konwersację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam wogóle szczęścia do kobiet, 0 sexu, 0 miłości, żadna nawet nie chce się ze mną spotkać, nawet pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 70 lat od 12 lat jestem wdowcem , Poznałem kobietę 24 letnią , nie będę opisywał jak bo to długa historia . Fakt jest taki że jesteśmy ze sobą 4 lata , lecz jest to związek ( może nie związek tylko znajomość ) . Nazwijmy ją znajoma , kończy prawo też mieszka w moim mieście i ma swoje mieszkanie , więc jest to dobry układ. Gdy się poznawaliśmy miała faceta w swoim wieku , lecz jak mówiła był bardzo dziecinny i nie dojrzały a seks kończył się po 5 min. Po długich rozmowach o wszystkim i o niczym , czyli o życiu , zaproponowałem jej jeżeli nie czuje wstrętu do mojej osoby jako starego faceta byśmy spróbowali się kochać , po parodniowym namyśle zgodziła się . Bawiliśmy się 3 godz , nie będę opisywał szczegółowo lecz ona była szczęśliwa i pierwszy raz w życiu zaznała takiej rozkoszy z seksu . Mimo swojego wieku nie jestem ułomkiem i troszeczkę znam się jak kob ietę rozpalić . Oczywiście nie jestem w stanie kochać się co dzień lecz raz na tydzień to norma i tak robimy . Ona nie przypuszczała że facet w moim wieku jest zdolny do takiego seksu . Lecz niestety ja jako starszy człowiek po paru miesiącach musiałem podjąc trudny temat , musi więcej przebywać w swoim wiekowo towarzystwie , jest młoda i musi założyć rodzinę a jest piękną kobietą , więc nie powinna mieć problemu. Dziewczyna ma obecnie 28 lat i czas na założenie rodziny , nie napiszę co powiedziała lecz nie było to miłe i cenzuralne , samym seksem nie może żyć i musi odejść . Żeby jej ułatwić wyjechałem do córki do Sztokholmu nic jej nie mówiłem , Po około dwóch tygodniach wchodzę do domu do córki bylem na lodowisku , córka mówi ze mam gościa jest u mnie w pokoju . Jakim cudem znałaś adres podpatrzyła adres z koperty , nic wielkiego . Moja córka domyśliła się że to moja pani , no niestety musieliśmy w trójkę przeprowadzić rozmowę bardzo szczerą a że córka jest kobietą rozumną i nie mieliśmy i nie mamy przed sobą tajemnic więc bardziej córka troszeczkę starsza od niej rozmawiały bez problemu i efekt tej rozmowy był dobry choć bardzo ciężki . Po pobycie jeszcze tydzień odprowadziliśmy ją na lotnisko i mija dwa miesiące od tamtej pory , odezwała się dwa razy , ja jeszcze mieszkam u córki , lecz jestem dobrej myśli ze ułoży sobie życie bo jest tego warta . Tato jeżeli będziesz chciał kobietę powiedz , przyprowadzę tobie starszą byś nie miał kłopotów , żartuje ze mnie córka . Taki miałem efekt znajomości z młodą piękną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnieztegoświata
Kiedyś czytałem taką książkę w której pewien geolog górnictwa poznał dwie kobiety! Jedna wyglądała na ok 17 lat a miała ponad 350 mieszkała we Francji, druga wyglądała na ok 21 lat a miała 125 mieszkała gdzieś na Bliskim Wschodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona tez miala romans z starszym facetem twierdzila ze byl duzo lepszy w łozku pomimo roznicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys podobal mi sie duzo starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od ponad roku jestem z 28 lat starszym facetem, niedługo urodzi się nasze dziecko i wiem ze jest on najlepszym co mnie w życiu spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwa z dużo większa różnica wieku jest ryzykowne to fakt. Najlepiej było by zakładać rodziny w przybliżonym wieku ,lecz niestety częściej zdarza się ze facet jest dużo starszy od wybranki ,odwrotnie żądło. Gdy dziewczyna natrafi na faceta starszego nawet odpowiednika jej ojca lub dziadka a będzie zadowolona z seksu i jego harakteru to prawie pewne jest ze go nie puści. Starszy facet to bezpieczeństwo ,jej ,dziecka, finansowe , gdyż bywa tak zazwyczaj ze facet w podeszłym wieku ma kasę a nie łudźmy się im piękniejsza dziewczyna tym facet jest starszy i bogaty , przykłady ? Oj nie starczyło by miejsca. Zdążają się faceci 60,70, iż mogą dziewczynę zamęczyć w sypialni żądło lecz są tacy panowie . Moi sąsiedzi zza ściany facet starszy niż ja ma 68 lat żona 34 to co słyszę w nocy lub nad ranem nie mogę uwierzyć w jego wigor . Zabaw trwa prawie godzinę podejrzewam ze lubią głośny sex gdyż nie hamują swoich zachowań a ściany w blokach każdy zna ,głos się niesie. Ta pani z zadowolenia bardzo głośno wola jestem w niebie jestem jestem w niebie ,Adasiu wal mnie mocno ,kocham cie itp. Wiec mogę podejrzewać ze facet ma temperament .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ten Adas to jakis mlody kochanek a nie mąz a po za tym ja bym nie mogła uprawiac seksu z duzo starszym faceci sa na pewnow wniebowzięci ze maja takie mlode cialko do seku ale z perspektywu kobiety ? i co dalej dzieci z nim ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sypialam z młodszym o 15 lat przez 9 miesięcy, ale to tylko romans, choć czułam coś do niego, chyba nadal czuję, często myślę o nim. Ja mam teraz 40 a on 25. Gdy sypialismy ze sobą, miałam 38 a on 23. Fajny chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chwile to moze i tak ale na dluzsza mete taki zawiazek nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ja codziennie mam seks z takim starszym o 15 lat. Właśnie czekam aż wróci z pracy. Mam 30 lat a mąż 45. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna miała raz seks z facetem w wieku naszych rodziców to krzyczała z rozkoszy podczas orgazmu tak ją wspaniałe zerżnął. Nie wiem co robić by mnie nie zostawiła bo zemną nigdy nie miała tak silnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rownież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jeszcze jakieś ciekawe przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie poznam dużo młodszą dziewczynę, mam 44 lata i jestem wolny, szczupły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach ze starym belfrem w zamian za zaliczenie semestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli młoda dziewczyna ma większa potrzebę seksu to nigdy nie zazna zaspokojenia z równolatkiem lub troszeczke starszym ,to prawie niemożliwe .Facet w granicach 35 ,45 to facet który umie zadbać o kobietę ,młody niestety nie.Nie znaczy ze każdy starszy jest dobry niema ideałów u młodych jak odwrotnie ,tylko starszy ma doświadczenie i tym wygrywa. Mam 27 lat jestem wolna ,mogę stwierdzić ze jestem ładna gdyż mam problemy by naprawdę odpędzać się od facetów .Kazdy chętnie mnie widzi w swojej sypialni. Miałam dwóch chłopaków z mojej uczelni równolatki ,w sypialni dzieci . W pracy podrywają mnie panowie dobrze po 30 tace ,jeśli o sex chodzi to nie darmo noszą przyrodzenie umieją korzystać z tego sprzętu . Słowem, jak dla mnie facet musi być starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek, nie ma tu większego znaczenia, ja mam 48 lat, z doświadczenia wiem że czasem niepozorny facet potrafi... oj potrafi dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kochałem się z 20 lat młodszą!! Super sprawa... Chyba było nieźle bo powtarzaliśmy to parę razy.. Potem, cóż, każde w swoją stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy tak robiłam i nie żałuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mam prawie 50 lat i tez mi się czasem zdarza ale jeszcze 6-8 lat temu miałem kilka partnerek 2 x młodszych, z którymi uprawiałem sex i to one często były inicjatorkami zbliżeń. Były wielokrotne wiec chyba i przed i w trakcie i po nie było źle. Chyba nie o sam sex tylko chodzi a o całokształt znajomości. Dziś mają mężów, partnerow a ze mną przyjacielską relację i miłe wspomnienia. I chyba o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 44 lata i gdy się umówiłem z kobietą, to nigdy nie przyszła na spotkanie, mówiła ze jest fajnie milo z tobą sie rozmawia, ze jesteś na poziomie, a gdy przyszedł czas by sie spotkać, to nic z tego nie wynikło. Sam czasem nie rozumiem dlaczego tak jest, i jestem sam cały czas nie uprawiam sexu, nie mam z kim tyle lat, to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 i moja zasada twoje orgazmy są najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włącz najlepsze radio w Sieci :) www.edenfm.xaa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×