Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda dupa

Która kochala się z facetem 15 lat starszym?

Polecane posty

No najlepiej starszych lapac na "dziewczynka potrzebuje pomocy" Możliwości jest wiele zależy już od pomysłowości twojej Pomoc przy aucie, naprwa czegos,pytania ow zakresie konkretnej wiedzy itp Kolejna twoja broń to ubiór:) a jak nie masz tyle odwagi to musisz wyczuć czy mu sie podobasz,ale to kobitki chyba wszystkie umią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wcześniej napisałem mam64 a partnerka 35 sex mamy wspaniały i za to jej dziękuje ,drogie panie młode dziewczyny ,wiadomo ze starszy facet ma więcej doświadczenia od młodych chłopców ,lecz pamiętajcie iż nie każdy w moim i podobnym wieku sprosta zadowolić kobietę ,bardzo wielu facetów w tym wieku nie zależy na seksie ,woli książkę ,lub swoje inne przyzwyczajenia ,to samo z kobietami ,nawet młoda nie jest zainteresowana seksem . Wszystko zależy od genów które cie ukształtowały . Mężczyźnie w większości bardzo zależy by w pierwszej kolejności zaspokoić kobietę ,dać jej moc rozkoszy gdyż ona jest całkowicie zależna od faceta owszem może sama wymusić na ciele faceta swoją przyjemność ,lecz to nie jest to ,facet swoimi pieszczotami ciała kobiety a następnie umiejętnym dawkowaniem podniecenia wprowadzi kobietę w taki stan by nie była wstanie się wycofać i powiedzieć nie ,nie dam ci .Po prostu jest uległa jak dziecko ,dlatego facet powinien być bardzo czuły dla partnerki w tej grze ona odwdzięczy się czym innym ,miłym usposobieniem ,będzie ciagle cie podniecać ubiorem dotykiem będzie bardzo miła dla ciebie gdyż będzie szczęśliwa i spełniona .Moja pani daje mi tego dowody ,bez pytania wyciągnie penisa i jedzie go całować ,to chodzi bez majtek po domu i to pokazuje ,chodzeniem i poruszaniem się potrafi sprawić by Wacek był gotowy . Jest naprawdę wiele możliwości gdy kobieta jest spełniona w seksie ,zapewne same wiecie .Zycze wam drogie paniebyscie spotykały facetów kturzy bez względu na wiek potrafili być prawdziwymi mężczyznami a nie dzieciakiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wiekszosc dzisiaj bo teraz taka moda na szukanie tatusia, a nie mezczyzny. Nie wiem co jest pociagajacego w mezczyznach po 40stce poza portfelem zazwyczaj. A znam mnostwo studentek, ktore slinia sie na widok wykladowcow i starszych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejeden po 40stce wyglada lepiej niż młody gówniarz. Może chodzi tez o dojrzałość w relacjach przecież taki starszy facet nie będzie dzwonił po kolegach i opowiadał na lewo i prawo ze Cię zaliczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 40 letnim facetem bardzo dużo przebywam z młodzieżą 18, 20 paro letni chłopaki . Napiszą szczerze , nie dziwię się dziewczyną iż wolą starszych facetów . Nie znam żadnej dziewczyny o których opowiadają ci chłopcy , lecz mogę szczegółowo opisać jak wygląda jak się kocha , co lubi , jakie ma ułomności ciała , on wszystko sobie mówią co mają z dziewczyną . Gdy spytałem ich dlaczego opowiadają o tak intymnych sprawach pomiędzy dziewczyną a chłopakiem , przecież to są zwykłe d******* takie mają odpowiedzi . Nie wyobrażam sobie bym mógł rozmawiać z kolegą o dziewczynie z którą się kochałem . Macie odpowiedz na to iż facet starszy umie zachować się przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynom , przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc2018.02.25Ja mialam podobnie,sex z partnerem duzo starszm.Lubilam jezidzic do cioci i jej przyjaciela nad morze maja dom, duzy dom ogrod bliziutko morza, faine plaze Poszlam z nimi na plaze naturystow opalac sie na golasa,mialam15lat( juz owlosiona ) oni okolo 50tki fajni weseli byly male wyglupy na plazy-naturystow. Podobal sie mi tenprzyjaciel cioci.zwlaszcza okazaly jego penis.!.Wykozysalam okazje mielismy piekny sex,trfa to do dzis zawsze kilka orgazmow-codo.!Obecnie jestem mezatka z mezem 3 minutki sex tragedja,zasypja.Nadal jezdze do cioci teraz z dzieckiem na dobry sex,oczym ciocia wie,jest wdowa,znajaca zycie.Popieram sex ze starszym panem,on nie obgada nie oplotkuje-dziewczyne,itd.Pogadam popisze,tel,603,072,779,natalka.(oszusici-nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa99
Moj narzeczony jest o de mnie starszy o 18lat a sex z nim jest z******ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćbledny
A msjo mama tez dpala ze starszym pr 15 l byl to chybs moj ojciec i uwzam ze zle niemiala choc bylo to jyz tr dawno i bylo tr patologii ale ogolnie bylo fsjnie i sexu to napewno niebrsklo ji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jak ma jakas ochote spodkac z Opolskiego oko Nysy czekam z 40latkiem fajnym.695 837 306.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Versum
Gdzie nie wejdę, to każdy wygląda "dużo młodziej" ;) Śmiać mi się chce. Właśnie wyglądacie albo na swoje lata (bo tak właśnie wyglądają ludzie w Waszym wieku!), albo starzej. Moja koleżanka do mnie: dają mi 35! Ale fajnie. Ma 42. Wygląda na 44. Moja opinia ;) A czy związek z 15 lat młodszą ma sens? Ma. Jestem w takim i wszystko jest okej. Za to jak było z dziewczynami bliższymi wiekiem..? To już nie bardzo. Niemniej jednak kluczem są inne i dokładnie TE SAME sprawy, co w przypadku równolatków. To jest proste. Nie ma bogatych gówniarzy? Biednych 40-latków? Zapuszczonych 20-latków? Przystojnych 40-latków? Nudziarzy 20-latków? Rozrywkowych 35-latków? Jezu... Włączamyyy niskie cenyyyy i mózgiiiiii!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×