Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cat-cora

Pomysł na łazienkę?

Polecane posty

Łazienka powinna być sterylna, bez zasłonek, niepotrzebnych tkanin. Wilgoć może wiele zniszczyć, a jak się jest uczulonym na pleśń tak jak ja to trzeba naprawdę uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz uczulenie na pleśń? Uuu... No to faktycznie musisz uważać. A grzyby itp. lubią wilgoć, więc o łazienkę zwłaszcza trzeba dbać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Jest przecież tyle środków czyszczących, które mają likwidować i zapobiegać powstaniu pleśni w łazience. Więc nie powinno byc problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanna z prysznicem
nie wiem dlaczego w Polsce wanna z prysznicem wciąż jest czymś nadzyczajnym! Mieszkam w stanach w 3 z kolei apartamencie i kazdy mial wanne z prysznicem. Moga byc zasloniete szklem, albo zwyklą zasuwana zaslonka. Nie wybrazam sobie nie miec w Polsce kiedys takiego polączenia. Koniecznie wanna i prysznic w 1 zwlaszcza na blokowe warunki polecam! ps. wiekszosc domow ma tez takie polaczenie. Ja najczesciej biore kapiel a potem oplukuje sie pod prysznicem a jak sie spiesze to tylko prysznic- nie ma przechodzenia a wygoda jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, wanna połączona z prysznicem (w sensie czymś na wzór kabiny) to u nas chyba rzadkość absolutna, bo nigdzie jeszcze takiej nie widziałam... A to faktycznie logiczne i chyba bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowooka M
Mam te same dylematy co autorka topicu. Jest jedna wada wanny z prysznicem. Częśiej używana będzie opcja prysznic, a wtedy brudzi się wanna. Samo spłukanie wody po prysznicu to nie to samo co umycie wanny. Dlatego jak ja mam wanne i prysznic to przed kąpielą w wannie najpierw ją dobrze szoruję. A to mi się kłóci z ideą spa :D Najlepiej jak wanna i prysznic są osobno. Prysznic można płukać i 1-2 razy w tygodniu porządnie wyszorować, a wanna jest czysta i myta po każdej kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro ma się mieć tylko wannę to i tak trzeba ją myć więc jeśli weżniesz w niej prysznic to i tak nie zmienia na gorsze sytuacji, bo i tak byś tą wannę myła. A po prysznicu częściej się brudzi? Nie powiedziałabym. Przecież ta woda nie "stoi" w tej wannie jak bierzesz prysznic tylko cały czas spływa, a i brodzik i wannę trzeba myć raz na parę dni. A jak masz to i to oddzielnie to musisz myć i brodzik i wannę a dwa w jednym to dwa razy mniej roboty. Tak bym to ujęła, może troche zbyt zagmatwanie, ale chyba logicznie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że jak, codziennie myjesz wannę? W tym sensie, że cifem czy czymś takim szorujesz?! Nie ukrywam, że trochę jestem w szoku, bo to chyba dosyć często;) Ale może to tylko ze mnie taki brudas, nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mamteraz wielka wanne, lecz nie wykorzystuje jej nawet w polowie (chyba, ze do prania recznego), bo korzystam z prysznica. I myje te wanne raz w tygodniu- nie wiem, czy to rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mamteraz wielka wanne, lecz nie wykorzystuje jej nawet w polowie (chyba, ze do prania recznego), bo korzystam z prysznica. I myje te wanne raz w tygodniu- nie wiem, czy to rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caribouu
Jednak wanna - tylko ona pozwoli się zrelaksować po całym dniu. Ostatnio znalazłam ciekawe realizacje z zabudowywaniem wanny - http://www.swiatrezydencji.pl/architektura/inspiracje/portugalska-rezydencja-po-liftingu/metalowa-lampa-w-lazience Coś takiego daje sporo miejsca na kosmetyki ( lub tak jak tu - świeczniki) Swoją drogą, cała aranżacja wygląda niesamowicie z tą klatką dla ptaków, dużym lustrem i awangardową lampką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna 134
Jeśli nie masz pomysłu na wannę lub prysznic polecam sklep Aquaroom. Są również dostępni w internecie. Mają ciekawą ofertę akcesoriów łazienkowych a także domowe sauny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Odwieczny problem wanna , czy prysznic. Nie ma na to jednej , dobrej odpowiedzi. Jak jest miejsce to wiadomo jedno i drugie najlepiej. Generalnie wanna jak dla mnie super wieczorem na relaks po pracy, no i przy dzieciach, prysznic , szczególnie rano i dla osób o szybkim trybie życia. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallosio
Ok. a jako projektanci co byście do małej łazienki polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Do małej łazienki zdecydowanie prysznic, choć łazienka łazience nie równa. Chętnie rzucilibyśmy najpierw okiem na plan i układ pomieszczenia, czasem rozwiązanie się samo narzuca. Zapraszamy na naszego FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Wrzuć jakiś link na tego waszego facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promo_JA_234
Jeżeli lubisz długie kąpiele to nie rezygnuj z wanny. Możesz przecież zamontować parawan nawannowy i wykorzystywać go jak masz ochotę na prysznic. Ja w swoim domku mam wannę i przystosowany do niej parawan nawannowy firmy Sanplast SA. Jest to świetne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Bardzo fajne i przydatne miejsce jak kogoś aranżacja wnętrz ciekawi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietiia
Peryskopers jak ocenisz Decoroom z perspektywy osoby, która jest już jak pisałeś po spotkaniu pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Zdecydowanie na plus pierwsze wrażenie, duża elastyczność i otwartość projektantów. Jesteśmy teraz na etapie wyboru materiałów i mimo , że jestem dość wymagający to idzie to bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilaa 555
Dobrą opcją w małej łazience jest oczywiście prysznic. Ta kabina http://www.narzedziowy.pl/59721_CERSANIT-Kabina-SYMFONIA-90-polokragla-profi-l-chromowany-szklo-czyste.html jest dobra, ja ją mam akurat :) Ale skoro tak bardzo zależy Ci na tym, żeby wannie mieć kup sobie małą wannę + parawan i będziesz miała 2 w 1 :) W tym sklepie gdzie jest ta kabina też są wanny. Do tych kąpieli to zobacz tohttp://mrjoy.pl/do/item/SPAKOL/Lampki-SPA-zmieniaja Powinno Ci się spodobać, oj tak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Cieszą nas dobre opinie, ale jeszcze bardziej cieszy nas praca przy Waszych mieszkaniach :) To co robimy to nie tylko nasz zawód, ale hobby i pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Moim zdaniem bardzo fajnie wyglądają nowoczesne łazienki w tym stylu: http://n-design.pl/#/pl/galeria/dom_w_zalesiu_g%C3%B3rnym?p=1287 Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się przerobić łazienkę i urządzić ją właśnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazienkowa
Nie dodał mi się wpis więc pisze raz jeszcze (za ewentualne podwojenie przepraszam). Mam dużą łazienkę, przestrzeń niby jest ok ale zaczyna mi to przeszkadzać, bo jest mało przytulnie. Ostatnio w jakimś artykule znalazłam takie panele wiszące http://www.yourhome24.pl/towar.78.panel.dekoracyjny.oxygen.intensywnie.niebieski.html co myślicie?? chciałabym tym oddzielić wannę od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Wrzuć zapytanie na nasz profil na FB, na pewno forumowicze posłużą radą. I wiele praktycznych rad generalnie z zakresu aranżacji i wykończenia wnętrz :) http://www.facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym zdaniem to świetny pomysł, takie dekoracje dodają z pewnością przytulności i ożywiają łazienkę, poza tym jeśli Ci się znudzą to zawsze możesz je wymienić na inne albo po prostu zdjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniella pec
Najładniejszy projekt jaki w ostatnim czasie widziałam - http://www.meble-lazienkowe.pl/aranzacje/art3468,mobil.html Ciemny klimat w łazience jest super. I nie wierzcie, że będzie zbyt ciemno bez okna. Właśnie jest super, klimatycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×