Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreweta1986

Jakie jest najbrzydsze miasto w Polsce?

Polecane posty

Gość odwiedziłam wiele miast
bo najeździłam się po Polsce sporo i najbrzydsze z tych, które widziałam to wg mnie to Piła i Szczecinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@odwiedziłam wiele miast - jeżeli dla Ciebie paskudna jest Piła, to Zgierz zaprasza, zmienisz zdanie o Pile diametralnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapomniałem jeszcze - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, miejsce 3 w zestawieniu paskudnych miast. Dziura, dziura i jeszcze raz dziura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha wylogowany
wawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwiedziłam wiele miast
@etanol - w Zgierzu to tylko wielokrotnie przejazdem, więc zbyt dużo o nim nie mogę powiedzieć ;) Poza tym, że kojarzy mi się z tym, że tramwaje z Łodzi jadą tam po jednym torze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tramwaje to chyba jedyne co w Zgierzu mi się podobało, naprawdę, miasto jako całokształt to jeden wielki syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smykolak
łódź wawa wszystkie ślaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze Warszawa
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastrat kafeterii
najbrzydszy to jest chyba Żychlin, takie zadupie że chyba nawet nikt nie wie co to za miasto, nie dosyć że małe to jeszcze nie ma tam kompletnie nic! ewentualnie polecam zwiedzić zegar, i słynne rondo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze tego miejsca
Knurów na Śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFDF
Toruń nudno,brudno, mało ciekawych miejsc nienawidzę tego miasta chętnie bym sią stad wyrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice7
najgorzej jest w Łodzi, gdzie powietrze ludziom szkodzi. Mieszkałam tam kilka lat. Obecnie przebywam w Toruniu, który zdecydowanie bardziej mi przypasował po prostu BEAUTIFUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnni
Toruń to dziura, takie typowe post PRLowsie miasto, biedne i brzydkie , Łódź też, ale to jednak duże miasto z większymi perspektywami. Najbardziej nie podobał mi się jednak Wałbrzych. Nuda, szarośc, bieda, syf, istna prowicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odakkkkkkkaa
Ostroleka, kiedys tam bylam, nie dosc, ze brzydkie, to jeszcze smierdzi jak zgnila kapucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczcecibjjb
szczecin! co myslicie o szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinnyjustiny
Jestem z Rzeszowa i kocham to miasto bo jest "moje" więc tu nie będę obiektywna. Natomiast innych miast na Podkarpaciu typu Sanok, Krosno nie znoszę. Jedynie Przemyśl ujdzie. Katowice uwielbiam jak zresztą cały Górny Śląsk, dolnego natomiast nie cierpię. Na samą myśl o Wrocławiu, Wałbrzychu, Świdnicy robi mi się niedobrze. Za Olsztynem nie przepadam bo jest szary i ponury zresztą chyba jak wszystkie miasta w Warmińsko- Mazurskim. Ciężko jest mi wskazać najbrzydsze, prędzej wymieniła bym które mi się podobają. Dla mnie generalnie im więcej bloków tym lepiej. Bo co to za miasto bez bloków nowoczesnych budynków,fabryk,dzielnic przemysłowych. Zresztą nie wyobrazam sobie zycia w miescie mnejszym niz 50km2. Najgorsze są takie miasteczka jak np. Opatów. Połaniec, Staszów w Świętokrzyskim. Dla mnie naj: Warszawa,Katowice,Rzeszów, Kraków,Lublin,Poznań,Łódź,Bydgoszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambo dżet
Miasta warmińsko-mazurskie są najbrzydsze? To jakiś żart. Olsztyn to faktycznie syf. Odwiedź kiedyś Ostródę lub Iławę i oczom nie będziesz mogła uwierzyć, że istnieją tak czyste i ładne miasta. Wg mnie miasta mazurskie są najładniejsze, natomiast nie znoszę miast śląskich, gdzie szaro, buro i na każdym rogu jakaś patologia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjklkjhgf
w kazdym miescie jest patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowa_lawina_przyjemności :)
warszawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMar
Dziwi mnie, że dosyć często wymienia się Szczecin. Byłem niestety tylko przelotem w tym mieście, ale pierwsze wrażenie pozytywne, może dlatego że mam słabość do miast z waterfrontem. Kolejne nietrafione typowania to Bydgoszcz i Olsztyn - całkiem sympatyczne. Toruń - starówka rewelacja, poza nią absolutnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veli
Warszafka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnnifer8787
kutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze są:
jaworzno, sosnowiec, dąbrowa górnicza, będzin i czeladź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byliscie w takim
małym mieście jak Lubawka??? :classic_cool: Chyba najsmutniejsze miasteczko jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokoko
Łódź jest fajna, mieszkałam tam trochę i muszę przyznać, że miasto ma fajny klimat, ale tego się nie zauważy jak się przyjedzie na trochę. Katowice, to drugie moje miasto, nie zachwycam się, ale najbrzydsze nie jest! Wg mnie z tych co widziałam najbrzydsze są Świętochłowice. Wolałabym już mieszkać na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego że
Słupsk, Świnoujście, Zabrze, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Przemyśl, Legnica,Konin,Biała Podlaska,Skierniewice,Sieradz,Ciechanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego że
oraz czeladź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
Bytom i Bedzin,Chorzow i Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×