Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreweta1986

Jakie jest najbrzydsze miasto w Polsce?

Polecane posty

Gość kokosekhghg
najbrzydsze polskie miasta to na pewno mysłowice, świętochłowice i kupa innych śląskich miasteczek. :O Warszawa też jest brzydka, brak jej ładu i skłądu - kupa budynków wielkich korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_samotna
Legnica jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankjeterkka
Katowice Tczew Gniew Krótko i na temat. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocichrupek24
Zakopane - paskudne i wsiowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjikj
ty, ankjeterka, odpierdol sie od Tczewa! nie widzialas chyba brzydkich miast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facelesss
jak dla mnie Krakow! nie wiem czmeu nigdy nie podobalo mi sie to miastob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tczewianeczka spod tater
Ale ankjeterka ma racje, Tczew jest oblesny, i wiem co mowie bo mieszkam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjikj
nie jest to najpiekniejsze miejsce na ziemi, ale widzialam juz gorsze. Problem tczewa polega na tym, ze tam nic nie ma, nawet kina, wiec trzeba jezdzic do gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tczewianeczka spod tater
W ogóle cały nasz powiat: Tczew, Gniew, Pelplin i okoliczne wsie to jest jedno wielkie zadupie i nic tu ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam pisal ze Torun?
Torun jest piekny, wszytkich obcokrajowcow tam posylam I do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjikj
no tak, ale i tak tczewiacy nie maja tak zle, bo wsiadaja w pociag i po 30 minutach sa w gdansku, a za nastepne 15 w Sopocie,a sa male miasta w polsce, gdzie w poblizu nie ma niczego wiekszego, to jest to dopiero katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie dziewczynko
radom..smrod , brod i zlodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tczewianeczka spod tater
Oj nie! zapomniałam o burdelu w Subkowach! czyli jednak cos jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojojojo
ŁoodźToruń,Wałbrzych szare nudne miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio jechalam
przez katowice i to miasto zmienilo sie nie do poznania. Jakies biurowce jak z amerykanskich filmow, drogi wielopasmowe, rozjazdy, tunel pod centrum. W szoku bylam. Zawsze widzialam brud i smog. Szok! Szczecin jest paskudny, lodz i warszawa tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocojambooo
CIEKAWA JESTEM CZY CI KTÓRZY PISZĄ ŻE BYDGOSZCZ JEST NAJBRZYDSZA W OGÓLE TAM BYLI!!!??? jestem z Bydgoszczy, byłam w wielu miastach i dlatego nie można nazwać mojego miasta najbrzydszym!! a juz na pewno nie można powiedzieć że Toruń jest brzydki!! Czy wy ludzie macie mózg?? kto się wypowiada na kafe które miasto najbrzydsze? macie chociaż więcej niż 25 lat??? Byłam w Bytomiu oraz w Tychach, uważam że górnicze miasta na śląsku są po prostu brzydkie bo są brudne i brakuje im zieleni !! Im wiecej przyrody w mieście tym bardziej miasto może zyskać a akurat ta "brzydka" Bydgoszcz jest 4 miastem w Polsce z najwiekszą ilością parków! Ostatnio to miasto jest często remontowane, wyburzają stare budynki i są budowane nowe, bedzie robiona nowa linia tramwajowa z Fordonu do Centrum, są kupowane nowe pojazdy autobusowe, chcemy zbudować Aquapark - jedyny taki w Polsce!!:P Byłam także w Toruniu i ci którzy piszą że Toruń brzydki to mają autentycznie nasrane we łbach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dihjoijo
piszecie ze łódź jest brzydkim maistem mylicie sie przyjedzcie latem do łodzi na piotrkowska albo manfaktury zobaczycie fantastyczny klimat łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio jechalam
dihjoijo, jasne, a w warszawie ladny jest nowy swiat. I co z tego? Jezeli w obornikach jest ladna ulica turystyczna i slicznie odnowiony sklep z dopalaczami to ladne miasto, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiaczek
To jakie miasto uwaza się za piękne, a jakie za brzydkie to twierdzenie czysto subiektywne i zalezny od tego w jakich miejscach się było. Z resztą samo piękno trudno zdefiniować. Ktoś tu wspominał o Bydgoszczy i Toruniu. Sam byłem w obu tych miastach i bardzo mi się podobało z czego Bydgoszcz jednak bardziej. Bydgoszcz to piękna zabytkowa starówka, zaraz obok wyspa młyńska no i pełne parków i zabytków śródmieście miasto ogólnie z pomysłem. Toruń podobał mi się jednak mniej, owszem ładna starówka kilka zabytków, deptak ale to niewiele. Poza starówką w Toruniu niema nic. Ledwo sie na tą starówkę wchodzi a juz się z niej wychodzi nie to co w Bydgoszczy. Niemniej ktoś kto pisze że Bydgoszcz czy o toruń są brzydkie prawdopodobnie w nich nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adada
Łódź,Toruń,Radom,Warszawa Dlaczego? To że w Łódzi jest Piotrkowska w Warszawie Nowy świat a w Toruniu starówka, nie zmienia faktu że są to ogólnie brzydkie miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano****
tez uwazam że Łódź ale za to że jest przydkie odpowiadają jego władze. generalnie niszczy sie w tym miescie całą specyficzną dla niego architekturę :( Ktoś pisał tu o Piotrkowie i Tomaszowie. Totalny nieuk i kretyn w Piotrkowie jedna z najpiekniejszych starówek i ciekawa architektonicZnie zabudowa choc tez zaniedbana ale jej piekno doceniają nawet filmowcy a Tomaszów ma jedne z najpiękniejszych w centrum Polski okoliczne tereny w dorzeczu rzeki Pilicy. Coś niesamowitego dlatego ja osobiscie lubię te dwa miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eadf
Kilka osób wspomniało o Bydgoszczy, też mi się wydaje że trzeba mieć trochę niepokolei w głowie żeby nazwać to miasto brzydkim. Sama bym chciała żeby Gdańsk czy Warszawa były tak odnowione jak Bydgoszcz. Wiem że masa turystów odwiedza to miasto i jest nią zachwycona. Bo jest co tam podziwiać. Co do najbrzydszych to Łódź i Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca
Racja, sama byłam w Bydgoszczy i zakochałam się w tym mieście, piękne zabytki,tryści, niepowtazalny klimat, wyspa młyńska zaraz obok sterówki, Bydgoszcz polecam każdemu. Jeśli chodzi o najbrzydsze miasta to napewno :Warszawa,Wałbrzych,Katowice i Szczecin... szare miasta pozbawione klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaa1231231234
Walbrzych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkashka
szczecin?! to jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce i jedno ze zdecydowanie najladniejszych. szaro to moze byc w lodzi, warszawie, ale na pewno nie w szczecinie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×