Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo*

Jaki Prezent dla 11-letniej dziewczynki na urodziny ?

Polecane posty

Gość gość
Ja bym kupiła piasek kinetyczny dobble lub sprytną plasteline albo tablicę magnetyczną z pisakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas najlepszym prezentem na urodziny był wyjazd do Parku Dinozaurów http://www.park-dinozaurow.pl/pl/ Świetne miejsce, dinozaury jak żywe, na wszystkich nas zrobiły wrażenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bon do księgarni, dziewczyna kupi sobie to, co jej się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu by nie kupić czegoś praktycznego? Dziecko w tym wieku żyje szkołą, więc ja bym kupiła coś w tym stylu http://eduart.eu/. Na pewno często będzie z tego korzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie każda dziewczyna lubi Hanna Monthana. Dziewczyny lubią różne i lepsze rzeczy niż ta bajka np. kosmetyki,lakier do paznokci, farba która trzyma się kilka dni do włosów,torba z adidasa,nike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 11 lat i jestem w 6 klasie i nikt w tym wieku nie lub i Hanny lub tp. Teraz chce się być nastolatką możesz jej kupić tusz + odżywkę od rzęs i korektor na specjalne okazje i jakieś maseczki + jakiś balsam typu eos i krem do rąk eos pamiętaj 11 latki nie kupują w sklepach typu smyk tylko house lub cropp ja poszłam rok wcześniej więc jestem troszkę starsza jakby bo ze starszymi przebywam ale nikt nie chce robić biżuterii lub pościeli z Hanna monatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba która zna odpowiedź
Ja to bym kupiła np. -puzzle 3d (teraz bardzo modnie) -zestaw z serii Cool Makers (skoro lubi mode) -wrotki -deskorolke (fishe) -rolki -no teraz to nawet dają telefony -modne ciuchy (nie dziecinne NIE) -teraz nawet tablety -kosmetyki -chokery -jest taka gra The Sims 4 bardzo fajna na komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś gry planszowe? U mnie w rodzinie zawsze super się sprawdzają :) tutaj znalazłam wiele ciekawych pozycji dobrezabawki.com/kategoria/gry-planszowe-i-karciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś gry planszowe? U mnie w rodzinie zawsze super się sprawdzają usmiech.gif tutaj znalazłam wiele ciekawych pozycji https://www.dobrezabawki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, jak ja bylam 11 latka to do glowy by nie przyszlo sie malowac zadnej dziewczynce, a kazda lubila Barbie i maskotki A teraz kilkulatki skacza na koncertach rockowych pod scena a takie kolo 10 farbuja wlosy,maluja sie i strzelaja sobie piercingi.na tatuaz niestety trzeba poczekac do skonczenia 15 lat lub miec pisemna zgode rodzicow, ale kolczyk w nosie czy wardze mozna miec duuuzo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książkę zgodną z zainteresowaniami dziewczynki lub jakąś dobrą powieść o dojrzewającej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia <3

Sama mam 11 lat więc można zacząć kupować:

Kosmetyki typu: perfumy,maseczki na min.zaskórniki ,dezodoranty,kremy

Ubrania typu: większy dekold,staniki,bielizna,...enki, i takiego typu rzeczy

wskazowka:

ZAPYTAJ SIĘ CO LUBI I KUP COŚ CO BĘDZIE ROZWIJAŁO JEJ PASJĘ

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldo

Ja bym nie kupowała żadnego prezentu tylko dałabym pieniądze na przykład 200 czy 300 zł.Ona sama wie najlepiej czego potrzebuje, a rodzice pomogą jej w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×