Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo*

Jaki Prezent dla 11-letniej dziewczynki na urodziny ?

Polecane posty

Gość Karo*
Dzięki,dzięki dziewczyny za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Jeśli macie jeszcze pomysły co kupić to piszcie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama12latki
Moja córka skończyła w tym roku 12 lat,mogę napisać o czym sobie marzy pod choinkę: -psp(nie wiem czy dobrze napisałam ale chodzi o przenośne playstation) -głowa do stylizacji fryzur(jakaś kolejna nowość z Barbie) Kolekcjonuje też bajki na DVD z serii Barbie. Kupiłam jej ostatnio zestaw talerzy i kubek z High School Musical,była zachwycona:) Jak sobie przypomnę coś jeszcze to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama12latki
Ach no i oczywiście staniki,przeróżne kolory:)od kiedy zaczęło jej coś tam kiełkować pod bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama12latki
Aparat cyfrowy też jest jej wymarzonym prezentem pod choinkę. No i jeszcze telefon dotykowy:O I oczywiście różowy kolor to już przeszłość,choć jeszcze pół roku temu wszystko co różowe było najpiękniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
"Mamo 12 latki" serdecznie dziękuję za pomysły :-) Głowa to stylizacji była hitem rok temu :D Tak sobie myślę... a może coś z biżuterii ? Złotej np.... Tylko gdzie coś takiego dostanę ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
piszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup encyklopedię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibrator 15 cm
niech sie mala uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady z tym wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielocropec
a może zapytaj jej koleżanki, jak u was będą. podejrzewam, że szybciej coś wymyślisz opierając się na opiniach dziewczynek w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Też tak myślałam i pytałam. Dziewczynki wymieniały często H.Montane, Hello Kitty i takie tam. Pomysłów nigdy nie za wiele dlatego pytam i tutaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatlesówna
A ja polecam torebeczkę, jak już wcześniej ktoś napisał. Rewelacyjny pomysł - nie dość, że praktyczna i przydatna (czy to na zabawę szkolną, czy to na wycieczkę na kanapki i portfel, czy to na zwykłe wyjście gdzieś z mamą). Jakąś niewielką, na ramieniu, kolorową, ale nie dziecinną, więc najlepiej sprawdzi się taka z tych prostszych. Myślę, że dziewczynka w wieku jedenastu lat powinna być zadowolona - wszak poczuje się wtedy trochę jak taka dorosła, prawda? (: Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
beatlesówna w tym roku dostała już dwie torebki ode mnie, tak bez okazji jej kupiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
:-) piszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może poszukaj dla niej jakiejś gry komputerowej? akurat na zimowe wieczory może być to fajna alternatywa :) w sklepie 3kropki.pl masz duży wybór takich gadżetów, no i raczej nie wykosztujesz się nadmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka po bretońsku
a może mate do tanca wiesz podłączasz pod kompa rozkładasz mate instalujesz program z płytki i można tańczyć fajna sprawa mysle że dla dziewczynki w tym wieku w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlotek
mata do tanczenia jest fajnym pomyslem (i to nie tylko dla 11latki - ja kupilam siostrze na 24 urodziny - zabawa byla swietna). ewentualnie zestaw do karaoke (jesli jest z niej mala artystka) ktory moglaby podlaczyc i spiewac z kolezankami (siostra mojego kolegi ma 13 lat i uwielbia zapraszac kolezanki zeby spiewaly) - pozniej jesli jej sie spodoba bedziesz mogla dokupowac jej plyty gdyby nie bedzie pomyslu na prezent. jako ze nie podalas (albo przeoczylam) ceny do ktorej chcesz kupic wiec z tanszych rzeczy: moze jakis ladny pamietnik? (nie taki kolorowy z 3 akrteczkami ale jakis ladny laczacy bycie dziewczynka ale juz powoli kobieta? wprawdzie nie szukalam ale moze sa jakies kwieciste - zdaje sie ze empik ma duzo serii np warhola, m.monroe czy innych - bo wtedy sa kolorowe ale z drugiej strony nie ma motywow dzieciecych, gdzie sa np jakies sentencje? nie jakies zbyt wyszukane ale chwytliwe) ewentualnie pen drive - moze nie miec wielkiej pamieci ale np ciekawy ksztalt - teraz sa takie w formie lizaka czy krokodyla - wydaje mi sie ze pozyteczne i ladne wiec moze pokazac kolezankom ewentualnie kosmetyki. moja kuzynka powoili wchodzi w interesowanie sie perfumami itd. wiec moze jakis zestaw dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka po bretońsku
na allegro cena takiego zestawu do tańca od 30 zł widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlotek
a moze jakis niekonwencjonalny prezent? np (jesli rodzice sie zgodza!) wezmiesz ja np na wycieczke gdzies (nie powiem ze np zabierz ja do spa czy kosmetyczki bo moze to przesada chociaz dzisiejsze dzieci dojrzewaja tak szybko... wiec moze np jakies inne miasto? nie wiem skad jestes ale na pewno masz niedaleko jakies miasto gdzie mozna cos zwiedzic) lub zmienicie jej pokoj - np male przemeblowanie i powiedzmy wykorzytsanie jakis elementow dekoracji typu naklejki na sciany z ikei (bardzo ladnie schodza i sa wielokrotnego uzytku). oczywscie wszystko to za zgoda rodzicow i jesli mala jest typem dziewczynki ktora takie rzeczy lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Za szybko mi się wysłało :classic_cool: Jeśli chodzi o cenę to przeznaczam 200-300 zł na prezent. Drobiazgi kupuje jej bez okazji, bo bardzo ją lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlotek
ciesze sie ze moglam chociaz troche pomoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlotek
Ja tylko powiem, ze chrzesnicy mojej siostry (siostra nie mieszka w tym samym miescie co mala, ja natomiast tak, wiec spedzam z nia nieco wiecej czasu) na ostatnie urodziny 'dalam' regal na ksiazki. Dalam nie do konca oddaje to slowo bo razem pojechalysmy do sklepu i wybralysmy (dzieci w tym wieku powinny juz decydowac o wazniejszych sprawach, takich jak zakup mebli do ich pokoju), pozniej razem z jej tata skrecalismy wszystko (obecne meble zwykle skladaja sie z malej ilosci czesci wiec nie jest to nic trudnego) [do tego momentu mala miala pelen wplyw na wszystko i swietnie sie bawila biorac udzial w tak 'doroslej' czynnosci jak kupno i ustawienie mebli] a na koniec poczekalismy az moja sisotra przyjedzie i razem udekorowalismy (siostra jest uzdolnieniona artystycznie wiec ze zwyklych pulek wyczarowala cudo). uwienczeniem dziela byly ksiazki jakie dostala od kazdego z rodziny (a byly rozne - troche lektur, troche ksiazek dla przyjemnosci - tych obecnie popularnych jak i ciekawych sprzsed kilku(nastu) lat np. autorstwa m.musierowicz, encyklopedie itd). mala wydawala sie strasznie zadowolona (powiem szczerze ze ja sama sie przy tym swietnie bawilam) i mam nadzieje ze taka wlasnie byla. aha! wszystko zaczelo sie od uwagi jej mamy, ktora powiedziala ze mala polubila ksiazki na co ona odpowiedziala, ze wszystko w domu juz przeczytala a z biblioteki nie lubi wypozyczac bo zapomina o terminie oddania i ciagle placi kary. powiedz na co sie zdecydowalas (moze podsuniesz mi jakis pomysl np na swieta) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia curusi
moja córa uwielbia kosmetyki hanah montana-perfumy,błyszczykiżele do kąpieli.BArdzo lubi tez nosić tuniki-ostatnio są to sweterko-tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
"podlotek" fajny, mądry i praktyczny pomysł z tym regałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11latka
Ja mam urodziny jutro i chciałabym pomóc ;) Ja teraz mam bzika na punkcie sagi Zmierzch. Książki nie chce bo mam na laptopie. Myśle, że najlepszy by był jakiś gadżet związany z aktorami z tego filmu. Albo książka jak nie ma. Ja chce od rodziców deskorolke;) ale nie taką za 20zł tylko taką pożąną ;D pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo*
Dobry pomysł z tym Zmierzchem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×