Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo*

Jaki Prezent dla 11-letniej dziewczynki na urodziny ?

Polecane posty

Gość mój 11 leteni syn
bardzo cieszył się z kamerki do Skypa, bo gra z kumplami w sieci w Main Craft i do tej pory miał tylko mikrofon. ... wiem ze ucieszył by się też z aparatu fotograficznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJgirl
Hannah Montana już nie bardzo KRĘCI nastolatki:/ Wiele dziewczyn lubi taniec, więc zapytaj się jaki rodzaj lubi! Może jakiś zespół ją interesuje? Na przykład One Direction. Nastolatki ich uwielbiają! Ja osobiście ich nie cierpię... Może sukienka, bluzka:) Wiem! Jeśli ma The Sims 2 albo 3 BEZ DODATKÓW, to kup jej dodatek! Do 3 polecam "WYMARZONY APARTAMENT" i "ZWIERZAKI", a do 2 "NA STUDIACH", "WŁASNY BIZNES", "WAKACJE", "ZWIERZAKI" i "H & M AKCESORIA". Mam nadzieję że się przyda. Ale ja też proszę o pomoc: Szybki prezent na dziś! Pozdrawiam DJgirl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj mnie uważnie 11-latka niechce żadnej encyklopedji tak wydaje sie tylko dorosłym a to jest mała kobietka taka dziewsczyna chcę : kosmetyki ,laptopa , telefon , tableta , kasę , aparat foto. , a jeśli chcesz coś dużego i z np.allegro to polecam piłkę pufę wejdż na allegro i popatrz ale jest to super nawet ja mam w domu mam taką pufę w kolorach pilki do siatkówki. jeśli chcesz ją gdzieś zabrać do pujdż z nią do mc'donalds albo pizza , kws , kebab lub do restauracji potem do kina , na kręgle może potem z lato na lody w zimę na gofry ewentualnie zabierz ją na basen , łyżwy a jeśli mieszkasz niedaleko Warszawy weż ją do Centrum Kopernika a potem na gorącą czekolade uwież mi ja Ci to pisze a sama mam 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz szał na zespól One Direction więc wszystko co z nimi związane poduszki ,koszulki ,gadżety ,potem sims 2lub 3,gra ,jeżeli chodzi o encyklopedie to jak najbardziej nasza lubi ale z psami ,zwierzętami ,roślinami o modzie .Jakieś dziwne bransoletki ,plecione z kamykami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaDabek
Teraz każdy chce wyglądać modnie, nawet 11letnia dziewczynka:) Polecam po prostu kupić więc coś co jest teraz na czasie. Może Air Maxy z Nike: http://air-max.pl/ . Taki prezent jest fajny z dwóch powodów- kupimy porządne, wytrzymałe buty, a zarazem dziecko ucieszy się, że ma coś co jest teraz hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fentoooo
dobrą książkę polecam a żeby ciut osłodzić ten książkowy prezent to jakiś modny mały gadget

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina288j
Buty to nawet fajny pomysł, gratuluję pomysłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn szedł na urodziny do swojej dziewczyny - jedenastolatki. Kupił jej perfum adidas taki z różowymi napisami, ładny świeży słodko kwiatowy zapach i czekoladki. Może niezbyt oryginalne ale Misia była zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaaaa
Hej,a więc tak nie sądzę że by spodobała Lalka barbie czy też film ..ja mam 11 lat i szybko..dojrzewam już od 0-zerówki lalkami sie nie,bawię xd proponuje sama pomyśleć będzie najlepiej -pozdro klaudiaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 11 lat hana montana to jakiś koszmar bluzki spoko szkicowniki do molowania ubrań super gry komputerowe ciekawą książke kosmetyki przede wszystkim perfume figyrke świeczke zapachową płyte z piosenkami jakiś zestaw do twożenia np zrub własny wisiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia2002
Takie dziewczynki lubią prezenty typu kosmetyki albo biżuterie. Można wtedy kupić : -perfumy -bransoletki -zestaw lakierów do paznokci -musujące kule do kąpieli i takie tam inne pierdółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dziewczyny lubią słodkie zwierzątka albo konie więc jeżeli już nie masz pomysłu to możesz jej kupic: -kalendarz ze pieskami czy coś -jeżeli ma iPhona to w saturnie możesz kupić takie coś na tyły -perfumy -torbe -ramke na foty -iBooka -... Powodzenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Ja mam 12 i chciałabym dostć perfume prostownice do włosów lub gofrownice a najlepiej 2 w 1 *_* A może książke polecam zmierzco lub lola:) Ale ona ma 11 no więc moż e puzzle są takie w kształcie kulki albo moż simsy albo po prostu dać jej kase albo pojechać z nią na zakupy a najlepiej to uzgodnić z jej matką czy można by jej było wziąść pieska ze schroniska ja dostałam szczeniaczka byłam w niebo wzięta!! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wspólny wypad do kina, lub na basen. Zawsze mile widziana kasiura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem 11 latką
Hmm no ja bym się ucieszyła z jakiejś gry na kompa , z jakiejś torebki, śmiesznego pokrowca na telefon ,kosmetyki (np. perfumy krem do rąk(ja mam o zapachu czekolady polecam))fajny byłby kubek z ulubionym zespołem lub koszulka czy płyta (np.1D - One Dierection) Lub trochę droższe np.Psp , Laptop, lub coś z instrumentów np.. gitara (ja dostałam gitare super prezent jak ktoś lubi grac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre dyieci chcą FURBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybson
ten list do mikolaja spoko, ida mikolajki i wlasnie z chrzesniakiem wybieram prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubi 34
myślałem o elektronicznej ramce na foto co wy na to albo zaproponujcie mi coś , ona ma już laptopa , telefon , aparat i tableta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam 11lat zblizaja sie sweta i ja robie liste prezentów widz z padaly tu propozyje hannah montana i to nie jest dobry wybór poniewaz ta bohaterke lubia dzieci od 4 do 9 lat . najlepszym sposobem na prezent jest karta podarunkowa lub plyta z ulubiona muzyka nie zaszodzi podpytac o ulubionego wykonawce ;) polecam tez the sims 3 bardzo fajna kreatywna gra oparta na zyciu codziennym . proponuje tez jakies fajne perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Scrabble, mozna ze znajomymi albo rodzicami grac albo Twister. Ewentualnie kolczyki jak ma przeklute uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 11 lat
Ja mam fioła na punkcie violetty..z violettą jest mnóstwo książek, kosmetyków, ciuchów itp. Można kupić jej jakieś super buty np. convers, air max albo supry..:) To może być za drogi prezent, ale dużo dziewczyn bardzo chciałoby mieć iphona (polecam 4). Jeżeli lubi śpiewać, tańczyć, lub poprostu słuchać muzyki możesz jej kupić jakąś płyte jej ulubionego wykonawcy. Jakiś film na dvd, bony do sklepów z ubraniami, lub zabawkami (zależy co lubi). Jakąś fajną koszulkę, poduszkę, maskotkę, zawieszkę, bryloczek, kolczyki, bandanę, opaskę do włosów,. Ja kiedyś dostalam filmik składał się z moich ulubionych piosenek które leciały w tle , pokaz slajdów(zdjęć z dzieciństwa a na końcu kilka filmików i napis wszystkiego najlepszego (imię)!!!!! ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLkilmioihcg
Ja kupiłabym rower, gitarę, pamiętnik, psa, żółwia, jakiegoś dużego misia, książkę, tablicę do pisania po kredzie, naklejki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy chłopaczara czy panna ,bo jeśli chłopaczara to np.glany lub martensy a jeżeli panna to np.szczotke do włosów tanger teezer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 11lat
mam 11 lat i uwazam że hanah montana to wiocha .a chciałabym dostać buty np.glany ,conversy ,vansy lub air maxy a jezeli nie buty to bluze ze snapim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie bawi się zabawkami, kup książkę i piżamkę jakąś fajną, a może lepiej koszulkę nocną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętnik , kosmetyki , płytę z piosenkami jakiś film mówie bo mam 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem najlepiej
pamiętnik , kosmetyki , płytę z piosenkami jakiś film mówie bo mam 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobna biżuteria, jesli znasz dobrze rozmiar to z pewnością ubranie ;) Jeśli suzkacie tanio to polecam allinside.pl. Za ich pośrednictwem kupuje się za grosze ciuszki prosto od producentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concpabookre1978gaosq
Przemyśl zakup zestawu do robienia biżuterii Po pierwsze rozwija wyobraźnię, bo możliwości są nieograniczone. Po drugie jeśli czasem usiądziesz z nią i porobisz takie cudeńka to będzie najlepszy prezent. Po trzecie będzie Was obdarowywać dziełami własnej roboty i sprawi jej to przyjemność tu masz link do super szkiełek do tego można kupic bigle i pozostałe niezbędne akcesoria. Sama mam prawie 12 letnią córkę i kupuje jej coś podobnego pod choinkę i wiem że to będzie super trafiony prezenthttp://www.allegro.pl/item810705496_szklo_wen eckie_lampwork_fimo_68szt_wyprzedaz.html Jasne http://tiny6.com/19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×