Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karo*

Jaki Prezent dla 11-letniej dziewczynki na urodziny ?

Polecane posty

Jak lubi Violette to np. -książke kucharską, -notes, -są też filmy. Jak jeszcze coś znajdzierz z violetty to też morze być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOREVERKA
Ja mojej przyjaciółce kupiłam etui na telefon i brązoletkę. Popularne są teŻ "Zniszcz ten dziennik" i "To nie książka" ☺ Myślę że pomogłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela976
Może kup jej koszulkę z motywem patriotycznym? Teraz młodzi za takimi szaleją :) Zerknij, może wpadnie Ci coś w oko http://husariasklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO LUBIĘ
Koszulka kubek cy coś ze sklepu ulubionego yotubera . Telewizja to przeszłość Hannna Monntana I Violetta to przeszłość . Odpada . Teraz to tylko Youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koletttaaa
może elektroniczna kostka do gry z Hello Kitty, nie znam dziewczynku któa nie uwielbia zabawek z tym kotkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamellka
Najlepiej zapytać jej mamy - ona najlepiej wie, czego dziecku potrzeba. Dawanie kasy to najprostsza droga - a niekoniecznie najlepsza. Można pomyśleć o bonie zakupowym do jakiegoś sklepu z ciuszkami czy empiku. Konsultacja z rodzicami najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
kasa dla dzieciaka to keipski pomysł, warto sie troch wysilić i kupic jakiś prezent, tym bardizej ze dzisiaj mamy dostęp do tylku fajnych zabawek, jest tyle kreatywnych pomysłów, ze aż szkoda ich nie wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 latka
Cześć Mam 10 lat i chciałabym powiedzieć że możecie kupić jakiś pamiętnik na kłódkę, a moja koleżanka ma urodziny za 1 dzień,czyli w niedzielę (a i zapomniałam dodać że mam na imię Natalia.). No to cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat to już duża panna, więc może jakąś ładną sukienkę. Albo jakieś fajne dodatki- opaskę, spinki, szalik, rękawiczki?:) Polecam piękną zimową kolekcję ze Smyka. Tu znajdziesz super rabaty http://kodyrabatowe.gg.pl/, więc jestem pewna, że wybierzesz coś extra i jeszcze sporo zaoszczędzisz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze staram się kupować prezenty, które rozwijają, jakieś książki, puzzle, układanki, itp. I jak idę do mojego chrześniaka to zawsze przygotowuje sobie jakieś nietypowe zabawy, które znajduję w necie, np tutaj: http://kraftownia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie bywa, moja 11 letnia córka interesuje się lego ninjago, Hobbitem i Gwiezdnymi Wojnami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11latka
ludzie czy wy powariowaliście maty ,pamiętniki to żenada ja mam 11 lat i zaoptruje się w kosmetyki i ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 11 lat skończę 28 stycznia i chciałbym dostać grę zgadnij kto to ekstra albo homika dostałam już psa kundelka nie rośnie większy niż 40cm Lubie chodzić i bawić się na dworze więc widziałam na necie że jest taki dosyć duży zestaw małego skauta też bardzo ciekawa rzecz mikroskop albo dla dziewczynki która lubi śpiewać to może być mikrofon niektórzy lubią też pet shop albo ja na 9 urodziny dostałam od mamy taki piórnik w kształcie żyrafy milutki fajny duży pamiętnik i cókierki na Mikołaja 2015 roku dostałam duży zestaw lego friends dom Emmy fajny dla dziewczyn w tym wieku mogą być rolki wrotki fajny rower albo jakąś ładną pościel lub fajna jest też sprytna plastelina albo ładna piżama z milutkimi spodniami, kapelusz kowbojski, ciekawe książki takie jak Ania z zielonego wzgórza, tajemniczy ogród też bardzo polecam super książke akurat dla nastolatków a nazywa się,, niezbędnik nastolatka jak wytrzymać z dorosłymi i nie zwariować" Ta książka ma dziwny tytuł choć są tam fajne rzeczy np.jak polubić samego / samą siebie, jak się dobrze uczyć itp. Polecam też PlayStation 3albo4 Xbox, grę z firmy Mattel spadające małpki albo piranie atakują mam obie te gry i sprawdzają się super, fajną grą jest też kalambury albo karty monster high super jest też gra monopoly szalona gotówka bardzo ją polecam jest super fajna jest też deskorolka albo łyżwy akurat jest ten sezon można wybrać się też na narty albo do ogrodu botanicznego albo super jest też pójść do kina albo do zoo, parku lub na zakupy albo fajnym pomysłem jest też babski wieczór albo wyjście na basen lub do aqua parku super mega fajnym pomysłem jest też wyjście lina parku a potem na lody, można zabrać się na jazde konną lub do cyrku albo poprostu kupić kuferek z kosmetykami i piękną torbę taką jak dla dorosłych żeby nastolatka poczuła się już trochę kobietą napewno się ucieszy podałam tyle przykładów żeby było do wyboru noi w końcu każdy lubi co innego miłych zakupów i żeby ta szczęściara miała największy uśmiech na całym świecie i żeby do końca życia nie zapomniała tego dnia powodzenia i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokułkaa
ja kupiłam swojej chrześnicy na gwiazdkę elektroniczną kostkę do gry dice+ Prezent naprawdę bardzo trafiony bo chrześnica się ucieszyła niezmiernie. Dlatego pomyśl o tym czy nie warto zainwestować właśnie w taką kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabierz ją na wycieczkę, kup jej coś na miejscu, zrób dużo zdjęć na pamiątkę, dowiedz się wcześniej gdzie chce jechać:) wspólny czas jest bezcenny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliAdo
dobre rozwiązanie z tą wycieczką, szczególnie jeżeli ma się więcej, niż jedno dziecko, wtedy drugie z dzieci nie czuje się pokrzywdzone, że nie dostało prezentu;) zawsze można kupić im jakieś pamiątki na miejscu. A szczególnym wyróżnieniem dla solenizanta i tak jest tort i dmuchanie świeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za pomysł, może faktycznie zabiorę rodzinę na wycieczkę na wiosnę, może nawet do juraparku, nie mamy daleko do Krasiejowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz modne są bardzo jakieś kolorowe etui, silikonowe najczęsciej bo można znaleźć najwiecej wzorów. Ja kupiłam swojemu dziecku własnie takie i była bardzo zadowolona i pytała czy może kupić drugie. Ja kupiłam na stronie etui-gsm pl . Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaa28
Może coś, co pozwoli jej znaleźć jakąś swoją pasję, ja swojej chrześnicy sprawiłam na urodziny zajęcia z baletu, dodatkowo kupiłam cały komplet stroju i była zachwycona, to było rok temu, a na zajęcia chodzi do teraz. To, co mogę polecić, to, żeby od razu kupić bardzo dobrej jakości strój, bo dzięki temu dziecko będzie miało go na długi czas. Tutaj http://arabesque.pl/ można znaleźć takie w bardzo dobrych cenach, ale też dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowa ciotka
ja zawsze jestem tą ciotką, która ma zwariowane pomysły i niebanalne prezenty przynosi. w sumie lubię mojej bratanicy wymyślać jakieś kreatywne zabawy dla spędzenia nie tylko urodzin ale w bardzo rozwijający sposób. Staram się szukać inspiracji u innych mam i osób z pasją. ostatnio trafiłam na świetne pomysły na kraftownia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat to już nastolatka a nie mała dziewczynka , zabierz ją do sephory , H&M , Primarku i daj jej ze 200 złty niech sobie kupi kosmetyki biżuterie a nie zabaweczki... jakies ubrania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena34
Jednak mimo wszystko lepiej samemu wybierać to co dla dziecka najlepsze. 11 lat to już taki wiek że już prawie nie dziecko i jeszcze długo nie dorosła ale to najlepszy wiek żeby uczyć ją odpowiedzialności i odpowiedniego zachowania żeby potem w wieki 14-20 lat nie mieć problemów z dzieckiem. Mojej córce już na komunię kupiłam ze strony topsilver pl elegancką biżuterię żeby nauczyła się odpowiedzialności i żeby poczuła się już doroślej. (zauważcie że nie zwiększyłam jej swobody żeby czuła się doroślej dzięki temu nadal mogę się o nią troszczyć a córka przygotowuje się do dorosłego życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynaikropka
Ja uważam że Simsy 4 to świetny pomysł :) Jakąś gumkę do wlosow dodatkowo ;) Mogla by byc tez jakas skarbonka, ja na prZykład kolezance kupilam slonika skarbonke i książkę o zwierzętach i sie spodobało bardzo bo ta skarbonka to bardzo urocza byla więc :-) JA SIĘ CIESZYŁAM ;) Mam nadzieje że pomoglam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×