Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Mama nie przyszla po to, zebys zajarala!!! to wynik tego ze ostatnio o niej myslisz.............nie nakrecaj sie!! prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rheia , przykro mi , ja tu z takimi bzdurami. O czym dziś ? Jeśli można, nienawidzę 1 listopada, zimna, śmierci , pogrzebów i całej tej otoczki. Możemy, jakby nigdy nic ? Rheia, co Ty chcesz, ja się dopasuję, co dzis u Ciebie i reszty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tylko towam opowiem i zmieniamy temat , poniewaz inaczej tego nie przerobie , wczoraj mnie podkusilo i zadzwonilam do mojej siostrzyczki, ktora ma bzika na tle cmentarza i opowiada mi ,ze tyle ludzi bylo u mamay na grobie , ja to nazywam kawal kamienia po ktorym kazdy moze deptac , ok dalej i nadaje jak co roku o kwiatkach ojakie posadzila i ze jak co roku ma odemnie kwiaty jest po prostu jak w kwiaciarni, zeby to mialo pomoc jej powstac z tgo grobu to ja bym wszystkie na wlasnosc kupila ok , powiedzialm ,zeby znicz zapalila i to wszystko , to jest dla mnie pamiec swiatlo , tego potrzeba zmarlym duszyczkom , a nie kwiatow , ok i wiecie polozylam sie , bylam wykonczona pogasilam caly sprzet i zasnelam ale wiem ,ze mowilam przez sen , boze zemna jest zle, i ona byla taka zywa w tym snie i jadla lablka uwielbiala je , moze dlatego byla okazem zdrowia , tak wygladala czrne wlosy masa tych wlosow , piekne i ani jednej zmarszczki , wiecie jaka ona piekna byla , i byla jej kolezanka , ona ma swoj sklep szyje zaslony itp , i ona mnie chce zabrac od mamy ,zxebym zobaczyla jej nowy sklep ale ja nie moge jej odpowiedziec , probuje i mnie dusi , i ktos jezdzi nad moja reka w powietru swoja i mowi juz dobrze zaraz bedzie po wszystkim , ja sie patrze a to mezczyzna ma takie wlosy jak mama i jej oczy , ludzie czy to wam nic nie mowi ja bzikue, ale dzisiaj sobie uswiadomilam ,ze ja nadal trzymam wszystko w sobie i nigdy nie pogodze sie z bogiem ,ze zabral mi mame , to brzmi dziecinnie ale ja tak to czuje i oprocz kolegi po fachu z nikimna tten temat nie rozmawialam ,nawet z ojcem ktory sie ozenil z 25 lat mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezly odjazd, sen ,rodzinne klimaty...........nie wiem co powiedziec.....bog......masz kobieto,problem!!!! musze to ogarnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz mi lepiej chociaz jej twarz mam przed oczami i ty kasia masz slonecznik , ona tez go uwielbiala , kto nie lubi slonecznika , ksiazka lub ,krzyzowka i slonecznik , dzien przed smiercia jadla slonecznik byli w polsce na urlopie i zemdlala pogotowie ja zabralo i zapytali cojadla , ona ze slonecznik , stwierdzili ,ze to zatrucie , lezala na jakims korytarzu i na drugi dzien ja wypisali i zmarla swiadomie ,ze umiera ,pozegnala sie ze wszystkimi i przekazala ojcu wszystko , powiedziala ,ze o nikogo sie nie boi ,ale o mnie sie boi , niezle co to lepsze jak drama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te traumy to dramat ! Samo mówienie o nich powoduje ból, choć ulgę z drugiej /wygadanie/. A jeśli przeżyło się kilka traum ? Jak widzi się swoje dziecko siwe, spuchnięte pod respiratorem ? Jak ktoś kogo kochałaś ponad życie podnosi na Ciebie rękę i życzy Ci raka tylko dlatego, że " zupa była za słona ", jak widzisz kłamstwa i zdrady dookoła od małego, i inne ? Jak z < tym > żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , to co oprocz slonecznika macie , kurczak pieczony , czy wy nie wiecie ,ze takich rarytasow jak slonecznik nie ma tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już kończę z tym słonecznikiem !!!!!!! Coś w tym jest, ja też w szpitalu 10 lat temu wylądowałam po słoneczniku i na Oiom, operacja. Teraz też spuchnięta chodzę. Jezu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mają słonecznika ? W każdym markecie leży na stoisku z bakaliami paczkowanymi / migdały, mak, dynia itp. Obrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje odwagi!! rheia jestes wielka,tak wlasnie trzeba robic mowic o wszystkim!!! wiesz co, twoj stary to PALANT :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kak masz racje , kto wymyslil ,tak ten swiat ze jestesmy tutaj po co? zeby przejsc pieklo, poniewaz niebiosa sa nam obiecane na pozniej , mamy uczyc sie na wlasnych bledach , ale my katolicy uwazamy ,ze to grzech , posuwac do spowiedzi , male dzieci umieraja , mlodziez ginie w wypadkach , rodzice umieraja , i nikt , nie zna odpowiedzi na to pytanie jak tam jest , czy cos tam jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam opóźnienia z wpisami. A pamiętacie historie ludzi ocalałych z Holocaustu, tych co przeszli Oświęcim ,Getto, jedli ludzkie ciała ? Oni nic / w większości / rodzinom nie mówili, taka wnuczka po śmierci lub na łożu się dowiaduje.. Nie da się opowiedzieć takich historii , nie chcą obciążać bliskich, życie ma trwać, mówienie, wspominanie o tym boli ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama miala wade serca jak to oni powiedzieli, ze cisnienie miala 220/130 ,z powodu zatrucia , a lewa strone sparalizowana , nie mieli odpowiedzi . jak umierala i stracila przytomnosc to karetka jechala 3khm, 45 min, ona jeszcze zyla , poznie j ojciec nie pozwolil ,zeby te partacze na mazurach ja kroili , to nie chcieli wydac aktu zgonu , to wpadl z siekiera do szpitala i chcial wyrabac wszystkich lekarzy , zamkneli go na pare godzin i zgodzil sie , zeby tylko ja jeszcze raz zobaczyc , drugie takie mocne przezycie to synek mojej przyjaciolki , 7 lat rak krwi od 2-giego roczku sie meczyl , i ja tam bylam on tez wiedzial ,ze odchodzi , czekali na niego , dziecko mowi glosno , a teraz lezy na nim biala plyta z marmuru , e tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest z nami ktoś z zewnątrz ? Nie krępujcie się , wpadajcie, my cały czas po Champixie, na Champixie, przed Champixem. A życie się dalej ciągnie.... Ja od dzisiaj na 1 x 0,5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kaka , jak z tym zyc , czego ludzie nie roia zeby przezyc? czego kazdy z nas by nie zrobil ,zeby uratowac jedno zycie ? rozumiecie teraz moja obsesje z medycyna ? cale zycie chcialam niesc pomoc i nioslam pracowalam z czerwonym krzyzem jako studentka francuzkim czerwonym krzyzem patrze czsami na dyplomy ile kasy nazbieralam i to sa jednostki ,ktorym pomoglam , nie wiem czy ja tez bym eas nie pozarla jak by zaszla potrzeba trzeba uczciwie patrzec na sprawe mario ma ochote mnie pozrec od .....? teraz i kake ok probuje zmienic ten prawdziwy ale jskze smutny ton zycia ok? nie gniewaj sie BABY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO DAJ NAM TROCHE IRLANDZKIEJ SILY TEJ PIEKNEJ ZIELENI WZGORZ POKRYTYCH KWIATAMI ODEZWIJ SIE CO Z TOBA ?JEZELI CHCESZ SIE CZYMS PODZIELIC TO ZAPRASZMY JESTES U SIEBIE , TUTAJ MOWIMY O KAKA ,A DO CIEBIE TO KTO WPADA NA TAKA WYZERKE ,CZY TY MNIE SPECJALNIE SZCZUJESZ ,ZEBYM SIE OBZERAC ZACZELA? TO JEST PROBLEM MOJ MAZ NIE ZNOSI GRUBASOW POWYZEJ 34-36 TO JUZ GRUBA W JEGO OCZACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kochana tak teraz jem - no zostało coś, A ten mąż to chyba nie następny psychopata ? Co to znaczy , że on nie znosi !!! A Ty masz prawo czegoś nie znosić , nie lubić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma ? Dobrze, że piwo kupiłam, smutno dziś ? Nikogo nowego ..... Mario ? Rheia ? Czy ja nie popsułam klimatu ? Tak się wepchałam do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jak nie pije to bym sobie wypila i zapalia i wszystko za zakazane bym zrobila , to nie ty tylko ja musialam do kogos naoisac o moich przzyciach nocnych , mario wracaj bo inaczej ja sn=maruje do kaki na te wspanialosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spod jakich znaków zodiaku jesteście ? / Już nie wiem, co pisać - chyba wyjdę, to się imprezka rozkręci / Ja jestem Skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA URODZONY 19-TY LUTY, JESTEM WODNIK-RYBY , ZALEZY CO DOMINUJE W DANYM MOMENCIE.....23-47MIN TO GODZINA URODZENIA, NA PRZELOMIE TECH ZNAKOW......MOZE DLTEGO JESTEM DZIWNY? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ? Kiedy Ty z Polski wyjechałeś, bo literówki takie walisz, że ciężko się czyta czasem , a i sens można zgubić. A ja jeszcze na Champixie i nie chcę się zbyt długo zastanawiać, co masz na myśli. No.... miau, miau - już dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×