Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

musze usiasc poniewaz sama siebie nie moge rozczytac , a tego gangstera to kto wyslal na stre forum , kto? chybaa wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia, Tobie się chyba wydaje ża w naszych szpitalach to nawet internet jest? Człowiek jest szczęśliwy jak mu łóżko przydzielą. A teraz poważnie, Może faktycznie jest w szpitalu. Jeśli tak to możliwość wysyłania info może mieć ograniczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to milo Mario nie uciekl do lodoweczki , nie kochana teraz czas na mnie ,wiecie co cos mi moj kobiecy instykt podpowiada,ze ten gangster to jest dla ciebie mario , nie przejmoj sie , sa ludzie ,kyorzy nie potrafia zrozumiec lub ........ tak podaja ilody i co sobie panienka dorotka zazyczy takze zosiek w samolocik i bedziesz odebrana erka z lotniska i lozko dostawia i bedziemy jaj robic , wtedy nawet jak nas przeniosa to ze swoim wariatem razniej niz samej ,tam bez klamek , ale mnie znaja we wszystkich szpitalach , to znowu mamy lepsze traktowanie , wiesz niby to au ale polityka wszedzie ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra napisze wam menu , z irlandzkiego szpitala, przychodzi laska i sie pyta pacjenta czy zupka ? na drugie-indyk,zapiekany,wolowinka,czy moze,kawalek wieprzowinki ? :-)ziemnaki- ubite,frytki? czy moze zapiekne ziemniaczki ? surowka- marchewka gotowana,brukselka,groszek czy pomidorek ? deserek-budyn,ryz ze smietana,czy salatka owocowa ? a moze lody ? pierszy raz jak to uslyszalem, to nie mogli zajarzyc co mnie tak bawi ?? bo bylem w PRL w szpitalu .....codziennie sie zmienia menu..troszke,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już załatwiaj tą erkę. Mario, piszesz się? Jeszcze jak dziewczyny dołączą to będzie normalnie harem. W takim babińcu Mario to oj będzie się działo. Oby tylko nie deportowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ,ze ona nas zyta i nic na to nie poradze ale moje przeczucie mnie niegdy nie pomylilo , kaka czeka na wejscie jak ksiezna di,sw. pamieci , kaka odezwij sie juz z nas prosiaczki sie porobily , ok jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu czuje ,ze to nasza trojca pisze , brawo zosia i mario , do dziela ja smiechu ,humoru potrzebuje , jovanca zawroci ,a kaka tez zapuka , ok to walimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, z tym menu szpitalnym w RP to do dzisiaj został PRL. Pisać nawet nie będę bo mnie CBA, ABW i jeszcze inne gady zgarną. Ale mielibyście trochę litości dla rodaczki biednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wiedziec ile tych erek wyslac i w jakim stanie wyladujecie , prosze za wiele ubran nie brac , poniewaz ugotujecie sie , przewiewne szaty proponuje a mario ty mozesz w jakies arabskie szaty przydziejesz ? co ty nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, może moje zacne towarzystwo Tobie nie odpowiada. Ale ja naprawdę będę grzeczna, obiecuję. NIE ODBIERAJ MI OSTATNIEJ NADZIEJI !!!!!!!!! PLEASE !!!!!!!!!!!!!!! HELP !!!!!!!!!!!!! AUUUUUUUU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio z litosci dalem, babie w polsce hamburgera, a ona zabieraj to gowno ode mnie !!!! ja wszok wpadlem :-( kobitka podeszla i mowi poprosze pana na boczek,,,,,niech sie pan nia nie przejmuje, ona zebra na tym wozku od 40-tu lat,Wystawila cztery domy dla dzieci, :-) szok normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Z TYMI CIUCHAMI - TO KAFTAN BĘDZIE ODPOWIEDNIM STROJEM ? To chyba nie będzie nam w nim gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Zasnęłam z małym, słaba jestem. Ale nie będę się użalać - co to jest do Gada u Rhei / czy mogę tak o nim / ? To dni na współczucie dla Niej, wspieranie Jej - i dlatego , po części się usunęłam ze sceny. Rheia - Ty się trzymaj mocno - w takich skrajnych sytuacjach, sprawdzisz ludzi, samą siebie itp. Ludzie się często odsuwają, nie wiedzą co robić itp. Ja, jak mi dziecko umierało 4 mies. nie mogłam uwierzyć - i długo długo, że w cierpieniu człowiek tak naprawdę jest zawsze SAM. Jedna koleżanka po 2 latach się odezwała / znamy się od urodzenia !/, dowiedziałam się, że bała się zadzwonić, usłyszeć, że mały umarł.... Z jedną przyjaciółką - też zupełnie straciłam kontakt. Ludzie nie wiedzą, jak się zachować. Ważne, żeby po prostu byli .... Piszę tylko dlatego, że wczoraj czytałam, że martwicie się tym brzuchem. Ja też. Popiszę z Wami przez weekend. Muszę się Zdystansować ! " Jak nie wiesz, jak się zachować - zachowuj się przyzwoicie ". Od czwartku odstawiłam normalne życie, żeby was po nocach i dniach czytać - zatopiłam się. To jest trudne, ja nie otwieram się tak łatwo, a tu poczułam się, jak w wiosnę.... Sobota była jeszcze piękna, pamiętam, że szłam do kina i tak mi dobrze było, lekko. Cieszyłam się, że was mam. Potem mnie odarto brutalnie ze złudzeń. Tylko ja wiem o paru rzeczach, które mnie poważnie wystraszyły. Jeśli piszę szczerze o różnych objawach i ktoś mi prawie śmierci życzy - to człowiek się zamyka. Ja tak mam, otwieram się, wiele ze mną można, ale gdy przekroczy się pewną granicę - ściana. Po co się otwierać, jak zaraz Cię zgnoją. To jaki ma sens Forum o rzucaniu palenia itp. ? Dlatego ja to muszę przemyśleć. Sens mojego tu istnienia. Nie chcę manipulacji, pisania na boku na maile - wystarczy. Nie chcę gier, a na pewno nie chcę strachu, agresji i lęku / tak, tak/. Wydaje mi się, że moja osoba wchodząc, popsuła to. Nie kryguję się. - Dużo niezrozumienia wynika z braku czytelności w postach. Przez błędy, interpunkcję, stylistykę itp. naprawdę często trudno się domyśleć , co autor ma na myśli. Byłabym za tym, aby jednak czytać maila - zanim się wyśle w świat. To nam wszystkim ułatwi. Trochę prościej, wprost stawiać sprawy - a tu czuć bawienie się w kotka i myszkę. Potem kotek głupieje , myszka kółeczka robi.... Dużo rzeczy jest po prostu NIECZYTELNYCH. Sorry, jeśli kogoś uraziłam. Ja nie potrzebuję teraz w moim życiu skomplikowanych historii - dodatkowych - mam już i tak trudno. - nie wiem, co tam dziś się dzieje - potem poczytam na spokojnie. - brzuch opanowałam ziołowymi poleconymi przez ..... babcię. Fajnie dwa Fora dla rzucających, objaw z ubocznych Champixu - i nikt mi nie napisał nic. A pomogła zwykła Raphaholina /?/ i Cholesol . Nie wiem, ale jak ludzie pytali - to starałam się odpowiadać. A na tamtym Forum - nic. - u lekarza : śmiechy . Babka zachwala Champix - nigdy nie spotkała się z żadnymi skutkami ubocznymi, krótko , jak się naczytałam ulotki - to teraz mam wszystkie objawy.... Nic do niej nie docierało. Wątroby twierdzi wcale nie uszkadza - wszystko może uszkodzić / to fakt/ i ble ,ble To nie wątroba - od jelit odcinek dwunastnicy, może trzustka ? Sama do końca nie wie, ale potwierdziła zmiany palpitacyjnie. Jutro badania wszystkie. Źle się czułam wczoraj, dziś też i nie chcę też w takim stanie głosu zabierać. - na weekend zostawię sobie pisanie - muszę się otrząsnąć - i zadać pytanie, czy chcę dalej w tym uczestniczyć. Sorry - nie palcie, bądżcie szczerzy i uczciwi wobec siebie i . Tylko mnie nie przerażajcie - już przeszłam przez życie z psychopatą swoje itp. i tp. nawet nie próbujcie komentować - tak to czuję na dziś. Rheia, tak mi przykro - Ty wiesz. Nie siedź w skorupie - dam sobie radę, nic mnie nie złamie, jestem silna. Są sytuacje, kiedy trzeba sobie odpuścić.... I to jest zdrowe. Trzymajcie się wszyscy. Pewnie powrócę za jakiś czas. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario masz racje ja znam pare domow starcow , gdzie winko tez podaja i to do wyboru , zosiek czy ty naprawde na urlop nie chcesz sie wybrac? nie daj boze tam mieszkac i trafic do szpitala , a co z prywatnym ubezpieczeniem jezeli jestescie w uni tak to musili zrobic cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, Ty nie wiesz, że Polak potrafi??? Nie rób mi wstydu. Poza tym w świat pojechałeś a nie wiesz, że hamburgery to nie jest zdrowa żywność. A może ona jakaś wegetarianka jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka, trzymaj się, jesteśmy tu zawsze, dla Ciebie również. Tu we Wrocławiu są ojcowie Bonifratrzy (chyba dobrze piszę), leczą ziołami. Mają jakby swoją aptekę, lekarzy itd. Nawet lekarze ze służbu zdrowia się dobrze o nich wypowiadają. Nie wiem, czy są u Ciebie. Jeśli chcesz podam Tobie do nich jakieś namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie moja siostra zle jej sie nie powodzi czesto jezdzi do polski i wyobrazcie sobie ona dloklada ludziom pieniadze u rzeznika , co sie narobilo , starsi ludzie pracowali za za...e pieniadze nic nie bylo ,najwazniejsze ,ze wolnosci nie bylo , i teraz same sobie zostawione , wiem bo ona zawsze cos tam opowie jak dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie wysla ?warto sprobowac dawaj zosiek te namiary kaka zycze szybkiego powrotu do zdrowia i ja nie bede tego komentowala tak jak sobie zyczylas , trzymaj sie i dbaj o siebie i dziecko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz dał mi już tabletki / do czasu wyników badań/ , resztę odstawić. Jedno jest dobre - po jednym dniu brania tych ziółek - tak lekko schudłam 3 kg !!! I nie miałam biegunki, torsji, fe- gazów. Nie wiem, brzuch maleje. Dzięki wszystkim za troskę. Doceniam. Ale nie mam humoru - a Wy chcecie, żeby było śmiesznie. Zabawiać teraz nie potrafię - dlatego się usunę na jakiś czas. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka, chcemy żeby było śmiesznie ale tylko wtedy, gdy wszyscy jednakowo się bawią. Zioła zawsze dobrze dobrane nikomu jeszcze nie zaszkodziły, to prawda. Ale nie będę filozofować. Bądź z nami, odzywaj się o nie odsuwaj. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka bardzo sie ciesze ze jest lepiej i ze dalaś znac. Trzymaj się, dbaj o zdrowko i zagladaj do nas. Wszystkich Nas interesuje co sie z Tobą dzieje i jak sobie radzisz - zresztą po to jest to forum przede wszystkim. Nie daj sie i daj znac jak badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że lepiej będzie "spotkać" się jutro. Jestem trochę zmęczona a rano chyba prawie wszyscy do pracy. Nie mogę pisać. Jutro zaglądać będę Dobrej i zdrowej nocy życzę wszystkim. Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilem rodzince kolacyjke !!! wracam a tu kaka we wlasnej osobie :-) przeczytalem ,twoja powiesc !!! jest dobrze, rheia tez pisze ksiazke moze zrobta razem jakiegoa dila :-) kaka to nie jest konieczne, abys robila jakies wybory, to twoje miejsce,ok ? przemyslenia ? odstawki ? ok....ale nie rezygnuj tak latwo, masz tutaj wsparcie !!!!! o mnie nie mysl !!!! ja to pikus......masz moc ja jej nie mam, czerpie ja z ciebie,dlategos taka slaba , Jestem wampirem energetycznym !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej ja stad dam noge niz pozwole ci na jakies chore doly !!!! kapujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrugiej strony jestes pierwsza, dziewczyna ktora spotkalem ktora nie lubi na boczku.......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×