Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

WIEM ,ZE DLA NIE ,KTORYCH TO O CZYM PISZE MOZE BYC SMIESZNE ALE MNIE TO MALO OBCHODZI WOLNOSC SLOWA MARIO/JEZELI CHODZI O BDDYZM TO W JAKICH CZASACH TY SIE URODZILES , OCZYWISCIE , ZE MEDYTUJE 70% LUDZI ZNAJDUJE SPOKOJ I SILE PO PRZEZ BUDDYZM , ALE TO KOSZTUJE , BYLES W KIMALAJACH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGIA NETU!!! TAK UBAWILAS MNIE PRZEDOSTATNIA WYPOIWEDZIA!!! :-) KAKA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORRY HIMALAJACH , JEZELI NIE TO POLECAM I PRZY OKAZJI POLEC DO INDJI OK ? ZMIENISZ ZDANIE I JESZCZE O TYM POPISZEMY , CO TY NA TO W CO TY WIERZYSZ MARIO ,DAJESZ MADRE RADY ALE NIE WIEMY W CO TY WIERZYSZ ,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CISKAJ PIORUNOW!!!! WIEM ZE MEDYTUJESZ.....MYSLALEM Z ENIESIEMY POMOC DLA KAKI JAKIES SENSOWNE ROZWIAZANIE.....O NASZYCH HOBBY MOZEMY ZAWSZE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mario, Ty musisz pisać - Kaka, Rheia, Zosiek itp, bo się pozabijamy w rozstrzyganiu domysłów. Budda Bar - to kąpiel w wannie z sokiem jabłkowym..... Ograniczają mnie teraz finanse. Już ja bym się podratowała z nimi. O, i to jest główny mój powód frustracji !!!! Ale na jogę się wybieram jutro - akurat blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO ZLE MNIE ODBIERASZ , JA MAM TAKI TON JAK JESTEM POWAZNYM CZLOWIEKIEM A NIE KLAUNEM OK! NIE CISKAM PIORUNOW , CHCIALAM WIEDZIEC W CO WIERZYSZ , PONIEWAZ O TYM ROZMAWIAMY ,CZY TO COS ZLEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO BUDDYJSKU JESTEM ....OCEAN WSPOLCZUCIA.....PEWNIE CI TO COS MOWI...OLE LYNDHAL TAK SIE CHYBA PISZE,,DAL MI TAKIEGO NIKA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu , znowu mi tekst zjadło. Chodziło o to, że mam zakłócone poczucie bezpieczeństwa. Przyczyną, myślę główną, jest brak pieniędzy / opiekuję się małym/ i stąd wszystkie lęki, stres, gorycz, złość i tp. Już ja bym sobie z pieniędzmi optymistycznie żyła i w chmurach latała i ... wiedziala, jak się uzdrowić !!!!! Jutro idę na Jogę / zadowoleni ? /. Leczmy się wszyscy. Mario, co Tobie trzeba ? a innym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TO ROZUMIEM kaka , brak srodkow finansowych ogranicza twoje mozliwosci , kazdy tobie doradza zrob to i tamto, wyluzoj sie itp. ale za co , jak ktos choruje lub potrzebuje opieki to pozera finansowo ,a z tego co mnie wszyscy wczoraj na forum powiedzieli o waszych mozliwosciach med. i nie tylko . to czarna rozpacz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W CO JA WIEZE ? HM TO JEST UZALEZNINE OD MOICH POTRZEB, WLASCIWIE ,WIEM TO BRZMI EGOISTYCZNIE,ALE TO DZIALA U MNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie cieszy kaka , to super , chodzisz systematycznie czy zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie głównie leczy to, jak czuję się bezpiecznie / teraz to ja jestem w pierwszej Piramidzie Maslowa/. Zabezpieczenie podstawowych potrzeb ludzkich / jedzenie , byt itp/ . Śpiąca się robię, już mało kojarzę - zaraz uciekam - muszę byc na chodzie, a jeszcze te bebechy mi dokuczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu , to gdzie ja nie chodziłam i co nie robiłam... A i jak wyglądałam kochana..... Teraz zaczynam , nie wiem, czy dam radę z tym brzuchem bolącym - zobaczę wyniki - i zadecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mario to jest ok, ja tez jestem katoliczka ale buddyzm mnie strasznie interesuje , zaczelo sie przez przypadek , kiedys szlam ulica i zatrzymal mnie mnich , to bylo w niemczech i popatrzyl mi w oczy i powiedzial ,ze mam dar ale jeszcze nie wiem o tym i podal mi ksiazke o buddyzmie i tak sie zaczelo ale po ta ksiazke siegnelam duzo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez glowa boli i lizaczki nie pomagaja , zycze milych snow dla wszystkich pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRE PYTANIE KAKA? MAM CZEGO MI TRZEBA-ZONCIA PRZY BOKU,CORCIA DORASTA, MOZE TROSZKE SZLENSTWA Z DAWNYCH LAT!!! :-) SAM NIE WIEM, ROZKAPRYSZONY GOWNIAZ JESTEM,TO JEST MOJ PROBLEM.JAK TU PRZYJECHALEM TO LO BOZE WSZYSTKO CIESZYLO , TERAZ WSZYSTKO TAKIE ZWYCZAJNE,NORMALNE.MOZE TEZ O TO CHODZI ,ZEBY TAKIE BYLO,SPOKOJNE TAKIE ZWYCZAJNE.....CZLOWIEK MA KOTA,JEST SPOKOJ CHCE CHALASU ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie - ja się żegnam. W piątek , sobotę - to do rana mogę siedzieć - ja jestem nocny marek, ale tak mam obowiązki codziennie jednak i muszę być na chodzie. Pa, pa Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZY POWIADASZ...WSPOLCZUJACE OCZY...TO KARMAPA...W TWOICH OCZACH, ZOBACZYL TO CO, JA WYCZYTALEM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Rheia - ja mam czasem taki ton sarkazmu, złośliwości - Skorpiony tak mają. Jak mnie coś irytuje - to pojadę sobie sarkazmem, to jest wpisane już we mnie. Ale tak mam, i nie zmienię tego. Wolę ironię od agresywności. Jezu - muszę się pooczyszczać duchowo i ponownie stać Carte Blanche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPISZE CHOCIAZ ZE NIE PALE !!!!! DWADZIESCIA DNI I NOCY NIE PALE, CZUJE SIE SWIETNIE,JAK MNIE JUTRO SZEFOWA NIE ZWOLNI......TO BEDZIE SUPER !!!! TO JEDYNE SKUTKI UBOCZNE ODSTAWIENIA NIKOTYNY, NIE WYPARZONA GEBA !!!! MASAKRA, TRZYMAJCIE KCIUKI!!! NIE ZEBY MNIE ZWOLNILI !!!! MSCIWUSY, TYLKO ZEBYM DOSTAL AWANS .OK ? POZDRO NIE JARAC MI TAM...ANI ANI DYMKA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jestem do 12.00 - na podglądzie. Ktoś tam jest ? Rheia - jak się czujesz ? To może głupie pytanie - wiadomo, że jest kiepsko .... Co u innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia , Mario, Jovanca - jak dawno wyjechaliście z kraju ? Cóż za kosmopolityczne towarzystwo ... Jakieś historie z tym związane ? Tylko ja i Zosiek w kraju siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - STINA NORDENSTAM - " LITTLE STAR " Głos - błogostan dla duszy = polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×