Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Trudno... To naprawdę za chwilę idę się kąpać / a to z czytaniem ponad godz. jest.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co powiedziec ? to szok,dla mnie! powiem ci ze moja corka tez jest wczesniakiem, mialem namiastke tego przez co ty przechodzisz! ona wazyla 1700-nie bylo zagrozenia,ale nerwy stracilem doszczetnie..byla mala z ew dlonisie miescila,,a teraz ma taka jadaczke ze boze kochany...wszystko z nia gra.Mamy tutaj znajoma, ma chora corke,nie ma znaczenia na co,dobra opieka o praca z dzieckiem czyni cuda! to ciezka praca,wiec nie bedzie latwo.....ale warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się nasza przyjaciółka dziś podziała ? Może też potrzebuje doby na przespanie się z tematem.... Rheia - ale doba już minęła ! Jest taka ludowa mądrość : Jak nie wiesz, jaką decyzję podjąć / co zrobić / -poczekaj 3 dni. Będziesz wiedzieć, jak postąpić. Rheia - nie czekaj tyle, błagamy..... Nawet ja do piątku nie wytrzymałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rheia ? ciezko bylo ? ale dalas rade, i jestes wsrod nas, dla mnie bomba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - my cie przytulić chcemy..... Jesteśmy z Tobą. Napisz coś, wiem, że jest Ci ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieje ze z ta niebliczalna.......to zartowalas :-) jak sie czujesz ? pomasowac brzuszek ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ,kaka tutaj decyzja zapadla , ale ja ie o tym to od wszystkich nas zalezy jak i czy to bedzie funkcjonowalo , ps. bardzo mi przykro z twoim synkiem ,ale wiem ze jestes waleczaca osoba i kazda matka pewnie taka jest takze twoja milosc do niego dokona cudow , wierzysz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario - może i 15 osób czyta nasze wpisy . Błagam, niech one będą choć trochę czytelne dla innych - nie można się wciąż zastanawiać, można zmienić bieg historii przez to. Ze co , ja jestem nieobliczalna ? Czy o kimś tak powiedziałam, ktoś o mnie ? Jezu.... Ile nam problemów odpadnie przez ZROZUMIENIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ,za mila propozycje ale mam tego dostatkiem , pelny servis, nie przejmoj sie kaka ja musze tez to zwalczyc i bole do tego naleza , mowi sie ze jak boli to dobrze organizm sie broni , gorzej jak przestanie , ciesze sie ze na forum wszystko ok , byla zosiek ale sie nie doczekala , dziekuje za pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE NAPISANA KAKA ZROZUMIENIE , to powinien byc punkt w tym forum , ale moze powoli i do tego dojdzie,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - pisz, gdzie Cię boli, jak to boli. Ja nie mdleję od takich zwierzeń - a co nieco też w Szpitalach i nie tylko przeszłam. Wiesz, ludzie nie wiedzą, jak rozmawiać o Gadzie / nawet ja , zobacz, nie używam słowa na R /. Ja bym chciała naturalnie - może nawet trochę się z niego pośmiejemy ? To trzeba oswoić. Więc Rheia , co Gad dziś przyjął na śniadanie - Caffe laite dożylnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo oto ze rheia mnie straszyla,,,,, ze niobliczalna bedzie od teraz,,ale to bylo wczoraj a jutro nie umiera nigdy ? liczy dzisiaj jak mowila zosiek jak ostatni dzien,,,,,,,by mial to byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie....mam nadzieje z eja tez mam tutaj w koncu cos do powiedzenia...ja tak tylko zanim wszystkie pokoje pozajmujecie, a ja bede musial komara przycinac,w przedpokoju ! kawalerke poprosze :-) 100-metrz kwadrat!!! wystarczy,jak wpadniecie to zeby bylo gdzie ,do konta postawic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kaka o gadzie a ja o ostatnim dniu !!!! nie mozemy wszyscy na raz bo wychodzi z tego kaszana...... sorry moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - Ty nas straszysz, jak nie wchodzisz !!!!!! Proszę..... Mario - osiołku - że już tak powiem ! Gad -to rak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, chcecie wiedziec nie moge spac poniewaz plecy bola mnie zywym ogniem , to po pralni chemicznej , glowa odpadai mam wrazenie ze rozpadam sie na czesci drobne , co wy na to macie jakies lekarstwo , mario ja jestem taka jak napisalam wczoraj na maila , tylko dlatego napisalam zeby sie wykrzyczec ze zlosci ale nie chcialam tego robic na foru m ,dzieki za wysluchanie , POMOGLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toche mi teraz zajmuje czasu skecic pare zdan , cala noc wylam do ksiezyca i juz chcialam sie poddac , i nie uwazam ,ze powinnam kogo kolwiek tym obarczac ty kaka masz swoje problemy , mario swoje ,zosiek tez , a ja wam o tym gadzie pisze to jest nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie do kaka........ po to jestem, wal mnie wmorde jak musisz, jak pomoze........zucanie palenia to jedno,,a ty i twoje choroby to wyzwanie nie dla kazdego....wsparcie jest natomiast potrzebne kazdemu...przeszlismy nastepna plansze,,teraz moze byc juz tylko gorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - Ty się nie krępuj, nic Ci to nie ujmuje z Siły - jak się nam wyżalisz. Mnie naprawdę to interesuje. Nie pytam tylko " przez grzeczność ". Bóle pleców ? Że niby drink rozchodzi się po szpiku itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rej pory pomagalo mnie smiech mario jego zarty , zosiek ,twoje , jovanca ale zadalam sobie w nocy pytanie czy ja mam prawo obarczac tyn wszystkich , po tym co napsalas kaka , to wzielam sobie bardzo do serca , i myslalam ze wy nie chcecie miec zarazy wsrod was, tak brutalnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapominam ze my istniejemy na prawde!!! co mnie tak wciaga ? nie gram w zadne gry,kiedys w medal of honor.....wiecie co ja sie boje, strach mnie odrzuca od tematu.....dlatego bredze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zARAZA JEST POTRZEBNA ABY POZBYC SIE SLABYCH OSOBNIKOW SELEKCJA NATURALNA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziala na kazdego inaczej ale umnie szczegolnie upodobal sobie plecy i skore , musze siedziec po tym w wannie , bez zadnych bambelkow i masuja mi cialo az ulzy , to silne swinstwo , to teraz moge sobie wyobrazic jak ktos ma rozsianego i dostaje wszystko z najwyzszej pulki jakie to musi byc do zniesienia , a ja nie biore juz zadnych prawie przeciw bolowych tylko takie lizaki 600 gr, leku jak lizak ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARAZA TEGO FORUM I TAMTEGO BYLEM I JESTEM JA !!! TO MOJA ROLA OK? CZARNA OWCA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×