Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

JAK TO DOBRZE ZOSIA ,ZE RZUCILYSMY PAPIEROSY , PONIEWZ JA TYLKO LICZYLAM GODZINY DO LADOWANIA ,ZEBY ZASOWAC DO PALARNI , PELNEJ DYMU , ALE ZA TO POZNAWALAM CIEKAWYCH LUDZI , TERAZ NIE MUSIMY SIE MARTWIC ,ZE TYLE GODZIN BEZ SMOCZKA /JEDNAK ZYCIE JEST PIEKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIEK STRONA 33 /TROJKA TO MOJA CYFRA A 13 /NAJLEPSZY DZIEN/ NIE ZLA MASZ KOLEZANKE /CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBISZ WLOSKA MUZYKE ? JA UWIELBIAM JEZYK WLOSKI , /MOJ PRZYJACIEL , KTORY MNIE UCZL WLOSKIEGO/ZMARL 4 MIESIACE TEMU NA RAKA PLUC /TYPOWY RAK PAPIEROSOWY / JAK BYS ZOBACZYLA ZDJECIA SZOK / I SZYBKO ZABIJA 2-4 MIESIECY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA LUBIE KAZDA TO RACZEJ NIE BEDZIEMY MIELI PROBLEMU ALE UPRZEDZAM JA SLUCHAM B. GLOSNO ALE MOZEMY TEZ PRZEZ SLUCHAWKI , TO PROBLEM Z GLOWY SUPER MARIUSZ BYLO MI BARDZO MILO ,ZE POSTANOWILES ZEMNA POPISAC JESTES ROWNY CHLOPAK , A Z MUZYKI POP SIE POD CIAGNE OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac ,ja lubie tez samochody ale nawet kola nie umiem wymienic ,jestem slaba jezeli chodzi o takie sprawy jakie auto jest twoim ulubionym czt powinnam zapytac jaka marka samochodow ciebie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Zosia) Przepraszam za przerwę, jedliśmy kolację a ja urzęduję w kuchni na stole z kompem. Mariusz zaraz skończy jeść i odpisze. Zaraz tez idzie spać. Ale spodobała mu się konwersacja z Tobą, jeszcze trochę a będziecie po angielsku nawijać żebym nie mogła zrozumieć. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze [rzewaznie BMW740I w bisnes klasie , a drugie to mercedes 500 kabriolet ,mialam audi ale ten mnie sie znudzil i maz kupil mi na urodziny , wiesz wujek chrys , lubi tez samochody tak jak ty , czy twoj tata tez lubi samochody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniałe wieści Rheia !!!! Jezu , nawet nie pytam, jak bardzo zwolnisz teraz hamulec na życie ! Nie mogło być inaczej ! Sorry, zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz do twojej mamy pytanie ale ty mozesz na nie odpowiedziec ok? mama lubi cyferki , czy ona jest ksiegowa lub pracuje w ksiegowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI KAKA , JA TEZ TANCZE Z RADOSCI , CO U CIEBIE JAK MALY KAROL-MILO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Mariusz, Też lubie głośną muzykę także nie ma problemu, mi tez jest bardzo milo z Panią pisać to sama przyjemność. :-) Co do muzyki pop to polecam. Najbardziej lubie Ferrari, a moje ulubione auta to audi R8 i Ferrari Italia to moje ulubione modele. Wlasciwie to tata zarazil mnie motoryzacja. Mama to ksiegowa. Niestety musze konczyc, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za rozmowe ,masz super gust jezeli chodzi o auta ,pewnie z dziewczynami jest tak samo?czesc do uslyszenia , mam nadzieje ,ze jeszcze zemna porozmawiasz? FERRARI TEGO JESZCZE NIE MIALAM , ALE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz byc dumna mama on jest taki dorosly jest wspanialy ale mi zawalil na koniec ferrari audi r8 to maz jezdzi ale musze traz ciebie z ciagnac poniewaz ja potrzebuje dobrej ksiegowej , ktora mnie rozliczenia roczne bedzie robila , moj ksiegowy za malo wyciaga , i jeszcze takiej , ktora zrobi ze mna pozadek ja nie umiem zadzic kasa , to bylo przeznaczenie ,ze stanelas na mojej drodze ,nie uwazasz a teraz czeka mnie zmiana samochodu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ico pani na moja propozycje? jestes droga ? ile za godzime ile za porade tylko w $ prosze o cennik bo ja na zlotowkach nie bardzo ,,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo kochana, na mnie to Ciebie na pewno nie stać.:):) Będziesz co najmniej musiała to R8 męża swojego sprzedać, żeby mi chociaż chciało Twoje podanie rozpatrzeć. To będzie trudna decyzja. A poważnie, to Mariuszowi szczęka opadła na wieść o R8. Szkoda, że nie widziałaś jego miny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie szczeka opadla jak mi powiedzial o ferrari , ja tak wysoko nie siegam , ale moze ja zloze tobie moja oferte i moze tak jednak rozpatrzysz?/tak po znajomosci?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ile wy ksiegowi biezecie za porade 20-30 min.85$ a le zawsze to taniej niz psychiatrzy , prawnicy , specjalisci lekarze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złożyć to w końcu nie zaszkodzi. Ale nie zapomnij: + 3 zdjęcia, pozwolenie od męża i babci, uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli tak u Was ceni się księgowych to ja lecę świńskim truchcikiem zakuwać ten angielski. A wszyscy mówią, że skoro człowiek jakoś porusza się w polskich przepisach to już wszędzie sobie poradzi. To co, dasz korepetycje??? PLEASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 zdjecia sie znajda , jedno z chrztu , drugie , slubne a trzecie moze ze szpitala , a,maz to zaden problem ale skad ja babcie wezme , jedna zmarla w niemczech , druga bardzo dawno jak bylam mala dziewczynka i skad ja ja weze no chyba ,ze dam ogloszenie i wynajme , moze byc z ogloszenia babcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te zdjęcia to nie zapomnij, że mają być od pasa W GÓRĘ, nie odwrotnie. A ta babcia to jakaś ładne będzie, bo ja pomyślałam, żeby tak mój mąż samotny w tym kraju nie został to coś mu załatwię. Tylko bez przesady z tą urodą. Ja może wrócić zechcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez oczywiscie , zaczniemy od tych "ladnych" slowek to reszta pojdzie jak z platka , poniewaz te pozadne to ty znasz i podstawy masz ,nie widze problemu, fajny jest , beda z dominickiem do siebie pasowali , te same zaintereswania , dobre chlopaki , udalo nam sie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO JA JUZ BABCIE ODPOWIEDNIA ZALATWIE TYLKO PODAJ JESZCZE WIEKOWA MA BYC CZY W SREDNIM WIEKU CZYLI 60 LAT ?BO MOGE PODESLAC JAKAS NA CHODZIE 80-O LATKE HAHAHA TY MOZE JAK JA POLECE TO ZMIENIE POMOC DOMOWA NA STRSZA TO DOBRY POMYSL , WIESZ TO TYLKO MEZCZYZNI , ROZUMU NIE ZAW... TO WIESZ LEPIEJ SIE ZABEZPIECZYC , NO WIDZISZ JAK TY MI POTRZEBNA JESTES ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać kobieto, że zdrowie odzyskujesz. Inna energia w Ciebie wstąpiła. To cudownie. Ale się ubawiłam. Od jakiegoś czsu nie czułam się tak wyluzowana. Dzięki. Ale za to chyba inni boją się zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kurcze nie wiedziałaś, że nie wolno zatrudniać tak niedoświadczonych pomocy w młodym wieku? Cóż może o pracy wiedzieć nawet taka 30-to latka? No proszę, na Twoim miejscu od razu - granica wieku to co najmniej 75 lat i koniecznie z trądzikiem. No ale widzę, że Ty lubisz ryzyko. Poczekaj , jak śmignie Ci sprzed nosa Twojego ślubnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×