Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Dzięki Zosiek - ja mam tak od 9.30 - do 12 czas wolny /jeśli jestem w domu/. Mały w przedszkolu - potem po 20 .00 trochę świętego spokoju na pisanie. Ostatnio totalnie się temu oddałam, spychając np. sprzątanie domu itp. i inne.... To już uzależnienie... No, ale jak w coś wchodzę - to angażuję się / chyba, że bebechy mi rozwala/. Czasem, tak dla komfortu psychicznego, dobrze się jednak trochę zdystansować, spojrzeć z boku na sprawy.... Do wieczora - muszę wracać do realu. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom to w końcu nie muzeum, nie trzeba go aż tak froterować. To miłego dnia, a Karol to naprawdę fajne imię. Zobaczysz jak laski będą za nim ganiały. Żeby tylko babcią za wcześnie nie zostać. "Och, Karol" pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak nie trzeba, ale choć trochę !!!!! Babci - to już kochana, chyba nie dożyję - oby do 18 lat chociaż. Późno zaczęłam. Ja jestem 1968 Kiki - 2006 Rheia - to ile mi jeszcze zostało ? Zacząć już the last list, the best of .... itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, na zejście z tego padołu to też trzeba poczekać. Nie przejmuj się, teraz i 13-latkowie już są ojcami. :(:( Kurcze, mój ma już 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,co tak bezemnie , kobiece popoludnie ale dzisiaj mialam sporo spraw do przerobienia i jeszcze nie skonczylam , moj profesor zaproponowakl mi swoja klinike w NEW ZELAND i nie wiem co mam zrobic musze wszystko sprawdzic przedyskutowac z chrysem i Dominickiem takze , ubezpieczenie itp, no i to daleko od rodziny , ale ...?chyba sie skusze , zobaczymy , tam oni sie w tym specjalizuja i jest tam tak pieknie jak w raju , bylam tam juz przed tem cudo natura , moze taka zmiana dobrze mnie zrobi , ok pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, że marzenia naprawdę się spełniają? Mówiłaś o wakacjach w New Zeland. To faktycznie kawałek drogi od Perth. Ale jeśli mają lepszą opiekę i metody to jak najbardziej. Tylko co Twój profesor robi tak daleko od swojej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, że marzenia naprawdę się spełniają? Mówiłaś o wakacjach w New Zeland. To faktycznie kawałek drogi od Perth. Ale jeśli mają lepszą opiekę i metody to jak najbardziej. Tylko co Twój profesor robi tak daleko od swojej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on przylecial na nasza prosbe on mnie operowal pamietasz ,ze nie wiedzialam ,ze bede miala op , bo nie wiedzialam ze maz do niego dzwonil , przyjaciel , rodziny ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , kolezenska przysluga ale nie chcialam o tym mowic , tak jest tutaj w swiatku med, i chyba wszedzie , nie wiem , pracujesz zosienko? juz nie dlugo , do 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! cos sie stalo ? rozstalyscie sie wszystkie bez pozegnania ? czy wam pradu braklo ? czy na przywatke, poszlyscie ? tak zajrzalem.....nie pale 21-dni !!! jest dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek chyba zasnelas , a ja wlasnie przejzalam braci bonif,strone i i ich historie , nawet szpital otworzyli ,uwas w katowicach , sa bardzo aktywni , napisalam do nich , a moze odpowiedza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek chyba zasnelas , a ja wlasnie przejzalam braci bonif,strone i i ich historie , nawet szpital otworzyli ,uwas w katowicach , sa bardzo aktywni , napisalam do nich , a moze odpowiedza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, że odpiszą. A po pracy jak zjadłam (chłopcy zamówili pizzę dzisiaj) to faktycznie zasnęłam. Robię się jak stara emerytka: je i śpi. Tak spędza życie. Potem dziwi się, że życie przeleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie przebudzilam ponownie , wiesz mam duzo decyzji do podjecia , uczylam sie pierwszy raz , we wtorek mam egzam., i moge to zrobic online, takze ciagle sie budze ja tutaj poza kawkowaniem i pysznym jedzonkiem i wylegiwaniem sie nie mam nic do roboty , a maz mi przywiozl ksiazki i........a ty co dobrego bylo na kolacyjke ,jak aoja sympatia, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rewanżu za pizzę robię im teraz kolację. Zażyczyli sobie dobre kanapeczki. Szybko zjedzą to będę miała szybciej spokój. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na kolacyjkę też (chyba dobre) kanapeczki: sałatka, jajeczko, derek itd. A Twoja sympatia: dzisiaj jestem z Niego bardzo dumna - trzy piątki z matmy. Nie przepada za matmą w przeciwieństwie do mnie. Lubię cyferki. Ale on też był z siebie dumny. Poza tym On Ciebie też pozdrawia serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ,ze koge krzyknac //jak nic sie nie zmieni //ze za 5 tyg. polece , nawet po to zeby dojsc do siebie po tak nie zapomnianych przezyciach , mam dobra wiadomosc , robili mi ct , nie ma zadnych przezutow , jestem na razie czysta ,zadnych nowych komorek rakotworczych , takze teraz postanowilam ,ze musze sie skupic na ostatnich tyg. i pozaliczac , wszystko , i wmarcu robie wypad na siostry urodziny do europy , to moze sie spotkamy ? chemia jeszcze tylko 2 tyg, cala serie postanowilam przyjac poniewaz to nie moze juz wiecej szkod wyzadzic niz wyzadzilo , takze jestem b.pozytywnie nastawiona do zycia ale dopiero za 6 tyg, bede mogla powiedziec czy nie wrocilo nic !na razie jestem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takie wiadomości lubię. To fantastycznie, rewelacja. Bardzo się cieszę. Po tym wszystkim należy się Tobie długi wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pozdrowienia Mariusz , bardzo sie ciesz ,ze jestes taki zdolny z matmy ja nie stety jestem taka sobie , wole inne przedmioty ,ale z ciebie to widze mlody geniusz , nie dlugo bede sie lepiej czula to wracam do domku i wysle tobie mnostwo fajnych kangurkow ,oraz papuzek tych , ktore po moich drzewach grasuja , sa male ale piekne , te niebieskie sa cudowne i czerwone , ok a,poniewaz mieszkam nad rzeka ,ktora laczy sie z oceanem , to co niedziele jak stoje rano na tarasie skacza delfiny ,zawsze o tej samej porze , poniewaz rano jachty wyplywaja to one skacza sa takie piekne chcialabym zebys mogl to zobaczyc nie tylko na zdjeciach co ty na to? pogadaj z mama kiedy ma urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ ZOSIEK , JA TANCZYLAM Z RADOSCI , MOZE TROCHE WCZESNIE ALE JA WIEM ,ZE BEDZIE OK, I BEDE PO DRUGIEJ STRONIE STOLU //ROZUMIESZ //CO JEST DZISIAJ CHCE MI SIE PALIC JUZ DRUGI RAZ , CHAMPIX JUZ ODSTAWIONY TO MOZE DLA TEGO! kanapeczki z jajeczkiem powiadasz ,to moze sprobuje /ok/lubie jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz oni mnie tutaj utucza , dlatego musze dac noge jak najszybciej , juz dzisiaj chcialam wiac ale jeszcze nie chca sie zemna rozstawac / tego rozstania tez nie zapomne /to wybitny okres w moim zyciu / zmiana pogladu na zycie /reszta spi ? czy tez kolacyjki robi ,/jestem b. wdzieczna ze weszlas wczesniej na F./TY ZAWSZE WYCZUJESZ MOMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry to ja Mariusz, Nie ma za co, zasadniczo to z matematyki taki świetny nie jestem poprostu było łatwo...Ale ma pani fajnie, delfiny to jedne z licznych zwierząt, które uwielbiam, małpki także lubie, ponieważ mają takie słodkie mordki, już nie mówiąc o kangurach. Takich kolorowych papużek to nigdy nie widziałem. :-) Mama może wziąść urlop po nowym roku. Jeśli chodzi o mnie to w pierwszej wolnej chwili od szkoły chętnie bym to zobaczył na własne oczy, jeśli o to chodzi oczywiście. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ WPADLA MI W RECE PLYTA ANSTACIA I PIOSENKA SICK AND TIRED,Z PLYTY PICES OF A DREAM JEST SUPER ja takiej muzyki wczesniej nie sluchalam ale to tak jak bym sama slowa napisala , teraz rozumiem co ona przeszla ale zwalczyla gada i nagrala super plyte jest nie samowita ,/silna osobowosc / sluchasz jej czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKLADNIE O TO CHODZI , ALE MUSISZ POSWIECIC CALE WAKACJE , MALPKI ZNAJDZIEMY W ZOO ,TO JAKIES 15 MINUT OD MOJEGO DOMU ,CO TY NA TO JESTESMY WSTEPNIE UMOWIENI?JAK MYSLISZ DASZ RADE LECIEC 24 GODZ,LOTU MASZ 18 GODZ, ALE BEDZIECIE MUSIELI ZMIENIC SAMOLOT , ZEBY WLECIEC DO AUSTRALI , ZAWSZE JEST DEZYNFEKOWANY , PONIEWAZ UNAS NIE MA CHOROB ZAKAZNYCH , TAKICH JAK W INNYCH KRAJACH , TERAZ MUSISZ WIECZORAMI STUDIOWAC KSIAZKI O AUSTRALJI I ANGIELSKI , SLYSZALAM ,ZE JESTES DOBRY ,TYLKO PRAKTYKA JEST TOBIE POTRZEBNA , DLATEGO NAJLEPIEJ JAK PRZYLECISZ I BEDZIESZ TUTAJ PRAKTYKOWAL , OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ CHYBA WIEM DLACZEGO? A JAKIEJ MUZYKI TY SLUCHASZ CZYM SIE INTERESUJESZ/HOBBY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×