Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Czy ktoś z Polski ma program TV > O której jest dziś Kuba Wojewódzki - powtórka na TVN ? Zmiana tematu. Pytałam się już 3 strony wstecz, jak Gad przyjął koktail nowy ? Zosiek, gorączka mówisz ? Czy przez sieć to bierze innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jak tak. Na Jolę już powoli przełazi. (ta moja gorączka). A Ty jeszcze nie odczuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu to do mnie? zlosliwa jestem od zawsze-ale walcze z tym i gryze sie w jezyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKA JA NIE MAM PL TV...BO BYM SIE NIE NAUMIAL JEZYKA...IA TAK SIE NIE NAUCZYLEM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, pokorne ciele dwie matki ssie. Lepiej niech język boli, bo inaczej więcej się traci niż zyskuje. Przemawia przeze mnie doświadczemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz koka, zrobi się kwoka jeszcze. Nie podoba mi się koka. Może być k2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKA CZY MASZ NOSEM JAK KLAMKA OD ZAKRYSTII ? BO COS NIE CIAGNIESZ TEMATU ? CZY ALA ZADARTY JAK JA,,,DUMNY I BLADY !!! K2 TEZ NIE TEMAT!!!!! CO JEST ???? GRANE.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE BYLO DO MNIE RAWDA , CZY MIALAM CHEMIE TAK, MIALAM TEZ BADANIA , DLATEGO PROSILAM MARIA ZEBY PRZESTAL BYC DLA MNIE WAMPIREM OK ? JUTRO MAM NASTEPNE OP , ALE NIE NA KRTAN , I ZLE MNIE DZISIAJ IDZIE ALE BYLO DOBRZE ,TYLKO MARIO ,PROSZE JAK BEDE ZDROWA TO JA CI POKAZE ALE TERAZ ALBO BEDZIEMY ROZMAWIALI JAK NORMALNI LUDZIE WARIATOW MAM W PRACY DOSC / ALBO MUSZE JA LUB TY WYCOFAC SIE Z FORUM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja juz Wasz opuszcze:) zajrze jutro:P jutro pierwsza tabletka :] dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - nie czytelne to było o operacji, sorry. Ale czułam, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK RHEIA !!! GADAM Z KOKA!! ALE ROZDRAZNINA JESTES OPERACJA ???? CZY TY ZNOWU NA STOL ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , my o operacjach - to młodzi uciekają ;) Rheia - co jest grane , szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Winteeer Jola za wizytę, wpadaj często, możemy się przy Tobie jeszcze czegoś nauczyć. Jest nam bardzo miło Coiebie poznać. Równa babka jesteś; (żebyś Ty jeszcze taka młoda nie była ha ha :D ) Ale wiesz, że ja oczywiście żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, nie mówi się ZSIE..... To jest od ssania, czyli ssie. Rheia, fajnie bużki Tobie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro w Krakowie, na Targach będzie J.l Wiśniewski - ten od " Samotności w sieci ". Tak mi się skojarzyło o nas. Samotni jesteśmy ,tak naprawdę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASYSA NP.POWIETRZE !!! SORRY,,GAZNIK MNIE ZASSAL...........ALBO PRZYSSALEM,,,SIE JAK SSAWKA..DOBRZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy już skończyć te graba, graba - buźka, buźka - źle mi się kojarzą , z takim fajansiarskim forum innym.... Ja jutro poćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-o zaraz powiem minutka co i jak ale mario najpierw my musimy sie dogadac ?:classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO S NA ODESSANIE :D,,,MASZ RACJA KAKA JASTESMY,,,,JAK SKU...N..........................SAMOTNI.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario - teraz ja mówię : Przeproś Rheię - choc nie wiem za co , ale ku...a zrób to ! Żadnych kwasów. Idę po Desperados z tequilą - piwko - znowu kwasy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×